Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Bijušā WRC pilota 16 gadus vecais dēls turpinās startēt Latvijā un Baltijā (+video)

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Bijušā WRC pilota 16 gadus vecais dēls turpinās startēt Latvijā un Baltijā (+video)
Fabio Švarcs pie jaunās automašīnas

16 gadus vecais vācu rallija braucējs Fabio Švarcs, kurš ir bijušā pasaules rallija čempionāta (WRC) Armīna Švarca dēls, paziņojis, ka arī šogad plāno startēt Baltijā un arī Latvijā.

Pagājušajā gadā ar Latvijas automobiļu federācijas (LAF) izsniegto licenci LRČ3 klasē startēja 15 gadus vecs vācu pilots Fabio Švarcs. Trīs rallijos Švarcs sakrāja 53 punktus, kas klases kopvērtējumā viņam deva 4.vietu. Labākais rezultāts tika uzrādīts ''Rally Liepāja'' – 4.vieta LRČ3 klasē.

Nesen Fabio Švarcs aizvadīja pirmos testus ar jauno M-Sport komandas ''Ford Fiesta Rally2 MKll'' automašīnu. ''Automašīna ir lieliska – labākā, ar kādu jebkad esmu braucis. Tā ir katra rallija braucēja sapņu automašīna. Bija lieliski analizēt un salīdzināt datus pret iepriekšējo R5 auto. Šis jaunais modelis ir spēris lielu soli uz priekšu. Paldies komandai un sponsoriem,'' tā pēc divu dienu testiem teica 16 gadus vecais Fabio Švarcs.

Kā portālam Go4speed atklāja Armīns Švarcs, tad līdz ko tas būs iespējams, tad viņa dēls plāno turpināt startēt LRČ un Baltijas rallijos. Jautāts, ar kādu auto šogad startēs Fabio, Armīns atklāja, ka daži ralliji tiks braukti ar R2, bet daži ar R5 auto.

Atgādināsim, ka Armīns Švarcs, kurš bija vairāku rūpnīcu komandu pilots, savas karjeras laikā piedalījies vairāk nekā 180 rallijos (119 WRC rallijos). Savas WRC karjeras laikā Švarcs lielāko daļu brauca ar ''Škoda Fabia WRC'', ''Hyundai Accent WRC3'' un ''Škoda Octavia WRC'' automašīnām. Pavisam kopā Švarcs WRC izcīnīja vienu uzvaru (1991.gada Spānijas WRC rallijā, kur otro vietu ieņēma Juha Kankunens, bet trešais bija Fransuā Delekūrs), kā arī septiņas reizes kāpa uz goda pjedestālu.

Izmantotie resursi:
Sākums - Go4speed

     [+] [-]

, 2021-04-10 01:47, pirms 4 nedēļām
Sīks vēl, tādu pie auto nevar laist!