Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

Boksa leģenda Meivezers izveidojis autosacīkšu komandu

Juris Grīns
Juris Grīns

Boksa leģenda Meivezers izveidojis autosacīkšu komandu
Floida Meivezera komandas NASCAR mašīna. Foto: nascar.com

Boksa leģenda Floids Meivezers ir pieteicies savu komandu "The Money Racing Team" dalībai Amerikas populārākā autosacīkšu seriāla NASCAR "Cup Series" pirmajam posmam, kas jau šomēnes norisināsies Deitonas trasē.

Par šādas komandas veidošanu baumas klīda jau vairāku gadu garumā, bet tagad projekts novests līdz galam. Automātiski gan startam tā pielaista netiks, vispirms savs ātrums būs jāpierāda kvalifikācijā, jo braukt gribētāju vienās pasaulē no prestižākajām autosacīkstēm "Daytona 500" vienmēr ir vairāk nekā pieļauj noteikumi.

"Es mīlu ātras mašīnas, un es mīlu sacensības," sacīja Meivezers. "Zinu, ka NASCAR mums neklāsies viegli, bet mans uzskats ir tāds, ka nav vērts darīt neko, kas ir viegli. Ienākšana autosportā perfekti piestāvēs Meivezera zīmolam."

Savā boksera karjerā Meivezera statistika ir 50 uzvaras un neviena zaudējuma, tostarp 27 reizes viņš triumfējis ar nokautu, kā arī izcīnījis 11 pasaules čempiona titulus.

"The Money Racing Team" pilots būs 23 gadus vecais amerikānis Kazs Grala, kurš savā karjerā jau licis par sevi skaļi runāt. 2017. gadā viņš kļuva par visu laiku jaunāko NASCAR uzvarētāju, kad tieši Deitonas trasē 18 gadu vecumā finišēja pirmais "Truck Series" līgas sacensībās. Vadošajā klasē "Cup Series" viņš pagaidām aizvadījis tikai četras sacīkstes, bet divās no tām jau finišējis pirmajā desmitniekā. Laza rīcībā būs "Pit Viper" sponsorētā "Chevrolet Camaro" automašīna.

"Daytona 500" jeb Deitonas 500 jūdžu sacīkstes būs NASCAR "Cup Series" sezonas pirmais posms, un tas norisināsies 20. februārī. Kopumā visa gada garumā tiks aizvadītas 36 čempionāta ieskaites sacīkstes.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, NASCAR,...