Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2425, Did:0, useCase: 3

Preiļu posmā uzvar 2011. gada čempione "Zveri/Ariols"

Andrejs Siliņš

Sestdien, 27. jūlijā, Preiļos, Preiļu novada BJSS stadionā, notika kārtējais "Mītava Open 2013" atlases posms. Lai cīnītos par iespēju piedalīties Lielajā Finālā, posmam dalību bija pieteikusi 21 komanda. Spēcīgākās no tām izrādījās komanda "Zveri/Ariols", mājinieki "Preiļu kraukļi" un "Stabulnieki".

Šis posms ļoti veiksmīgs bija vienai no uzticīgākajām komandām- komandai GARĀŽA (4. vieta), kuriem pavisam nedaudz pietrūka, lai iekļūtu Lielajā finālā, tomēr futbolistu sejās bija manāms lepnums un prieks, jo šis bija augstākais sasniegums, kāds komandai bijis čempionāta vēsturē.

Posma komandas rādīja ļoti aizraujošu un skaistu futbolu. Mājinieku komanda PREIĻU KRAUKĻI pāris sekundes pirms spēles beigām pie rezultāta 0:1 raidīja bumu pret vārtu stabu, teju ievedot finālu soda sitienos.

1/4 finālā visas spēles pamatlaikā noslēdzās 0:0, kas norāda uz komandu līdzvērtīgumu un katra mazākā kļūda varēja maksāt vietu Lielajā finālā.

Aicinām visas komandas, kuras nav iekļuvušas finālā izmantot pirmspēdējo iespēju un pieteikt savu dalību Vidzemes posmam, Valmierā, jau šo sestdien!!!

Čempionāta MĪTAVA OPEN 2013 organizatori saka lielu paldies Preiļu novada domei un sadarbības partneriem- ZEMGALES OLIMPISKAIS CENTRS, MCĀBOLS, BLACK SPORTS, PAPYRUS, tehniskajam sadarbības partnerim ADIDAS, veikalam SPORT 2000, A/S CĒSU ALUS un informatīvajiem atbalstītājiem- RADIO SWH, JĒKABPILS RADIO 1, izdevniecībai RĪGAS VIĻŅI, laikrakstam LATVIJAS AVĪZE, interneta portāliem SPORTACENTRS.COM, DELFI.LV un PARSPORTU.LV.

  -2 [+] [-]

, 2013-07-29 21:18, pirms 9 gadiem
Zveeri panems arii lielo finaalu! Stabila vertiiba!

     [+] [-]

, 2013-07-29 21:40, pirms 9 gadiem
Vai Zvēriem ir kāda saistība ar Ludzu?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2013-08-04 12:30, pirms 9 gadiem
No Ludzas džeki,tieši tāā Lepojos ar viņiem
valduks rakstīja: Vai Zvēriem ir kāda saistība ar Ludzu?