Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2425, Did:0, useCase: 3

"Mītava Open" fināls jau sestdien, Zvaigžņu spēlē "Prāta Vētra" sacentīsies ar valsts policiju

Jānis Pārums

Visiem čempionāta "Mītava Open 2013" cienītājiem un entuziastiem ir pagājusi sportiskiem notikumiem un pārdzīvojumiem bagāta vasara. Ir aizritējuši 6 atlases posmi, kuri norisinājās sešās Latvijas pilsētās. Katrā posmā ir noskaidrotas trīs spēcīgākās komandas, kopumā 18, kuras cīnīsies par šīs sezonas čempiona titulu, jau šo sestdien, 17. augustā, Jelgavā Zemgales olimpiskā centra futbola stadionā.

Komanda, kas čempionāta finālturnīrā iegūs pirmo vietu, saņems balvu - Ls 1500, otrās vietas ieguvēji - Ls 1000, savukārt trešā vieta - Ls 500. 4. vietas ieguvēji saņems mierinājuma balvu, no "Mītava Open 2013" tehniskā sadarbības partnera veikalu tīkla SPORT 2000. Visu šo seszonu ar mums kopā gan tiešraidēs, gan telefona intervijās un posmu apakšgrupu izlozēs kopā bija Radio SWH, kuri finālā pasniegs savu simpātiju balvu kādam no spēlētājiem.

Spēles sāksies plkst. 10:00, apbalvošanas ceremonija plānota plkst. 18:00. Ieeja pasākumā – bez maksas. Visas dienas garumā notiks dažādas atrakcijas un konkursi ne tikai futbolistiem, bet arī līdzjutējiem.

Viens no gaidītākajiem dienas notikumiem būs ZVAIGŽŅU SPĒLE, kurā piedalīsies grupas PRĀTA VĒTRA puiši pret LATVIJAS VALSTS POLICIJAS komandu ar treneri Intu Ķuzi priekšaglā. Spēles sākums ap plkst. 16:45. Aicinām visus līdzjutējus atbalstīt komandas. MĪTAVA OPEN 2013 sociālo tīklu profilos varēsim sekot līdzi fotoreportāžai par to kā pretinieku komanda gatavojas spēlei.

Visu šo nedēļu, Radio SWH ēterā, laikā no pulksten 12:00 līdz 15:00 notiek konkurss, kurā aizcinām piedalīties daiļā dzimuma pārstāves. 5 konkursa uzvarētājām tiks dota iespēja doties uz fināla sacensībām, lai soda sitienu jeb „pendeļu” sacensībās mēģinātu pārspēt ne vienu citu, kā Jāni Jubaltu. Uzvarētājām balvas no organizatoriem.

Interesentiem būs iespēja piedalītes arī SPORT 2000 rīkotajos konkursos, kuri norisināsies SPORT 2000 teltī un tās tuvumā. Notiks arī dažādi konkursi skatītājiem, kuros pareizi atbildot uz jautājumiem būs iespēja tikt pie suvenīriem no čempionāta organizatoriem un atbalstītājiem.

Sportiskās cīņas kopā ar grupas PRĀTA VĒTRA puišiem komentēs Edgars Barbaks, dalībniekus atbalstīs šīs sezonas oficiālās karsējmeitenes, savukārt apbalvošanas ceremonijā uzvarētājus sveiks Raita Ašmaņa- Jelgavas Bigband.

MĪTAVA OPEN 2013 finālistiem būs pieejams atsevišķs mākslīgā seguma laukums, kur varēs iesildīties spēlei. Pasākuma laikā darbosies kafejnīca, kā arī SPORT 2000 tirdzniecības telts, kur par īpašām cenām būs iespēja iegādāties futbolam nepieciešamās preces.

Čempionāta MĪTAVA OPEN 2013 organizatori saka lielu paldies sadarbības partneriem- ZEMGALES OLIMPISKAIS CENTRS, MCĀBOLS, BLACK SPORTS, PAPYRUS, tehniskajam sadarbības partnerim ADIDAS, veikalam SPORT 2000, A/S CĒSU ALUS un informatīvajiem atbalstītājiem- RADIO SWH, JĒKABPILS RADIO 1, izdevniecībai RĪGAS VIĻŅI, laikrakstam LATVIJAS AVĪZE, interneta portāliem SPORTACENTRS.COM, DELFI.LV un PARSPORTU.LV.

     [+] [-]

, 2013-08-14 13:00, pirms 9 gadiem
Ieteikums Kuza kungam,kada mazosanas ar trenesanu,velkam cimdus roka un stajamies vartos..

     [+] [-]

, 2013-08-14 14:13, pirms 9 gadiem
PV nav variantu.. ;/ , ja nu vieniigi talkaa naaks Verpaks ar Gorkshu..

     [+] [-]

, 2013-08-14 15:38, pirms 9 gadiem
Meric taisnība. VP ir daudzi labi spēlētāji. Protams, ja vien komanda nesastāvēs no baltajām apkaklītem, tad arī varianti PV var parādīties.