Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:17, Did:0, useCase: 0

Kā pastāvīga apraides pakalpojumu attīstība ietekmē to, kā cilvēki mūsdienās uztver TV?

Ar strauju auditorijas pāreju no televīzijas uz digitālo, palikt nozīmīgam apraides plašsaziņas līdzekļos ir izaicinājums ilgtermiņa dzīvotspējai. Apraides televīzija nav mirusi, bet tā strauji attīstās, un ir jāpārveidojas, lai izvairītos palikt neaktuālam. Izmaiņas arī maina televīzijas (TV) auditoriju, kura ir izvēlīgāka, jo ir tik daudz satura un vairs nav nozīmes, kur viņi atrodas.

Interesanti fakti par Olimpiskajām spēlēm Tokijā 2021. gadā

Šīs vasaras olimpiskās spēles pavisam noteikti ieies vēsturē kā unikālas un īpašas spēles. Kaut vai fakts, ka 2020. gada spēles notiek 2021. gadā.
2

Optibet vakardienas laimīgajam fanam dāvā braucienu uz 2022. gada PČ Helsinkos

Vakar Latvijas valsts hokeja izlase savās mājās izcīnija vēsturisku uzvaru pār Kanādu! Uzsākot dalību pasaules čempionātā, pirmais mačs noritēja pret Kanādas valstsvienību, kura tika atstāta “sausā”, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 2:0. Hokeja fani un atbalstītāji vienmēr ir bijuši kā sestais laukuma spēlētājs - Latvijas izlases spēka un enerģijas lādiņš.
4

Video: "Zigfrīds Muktupāvels" izcīna abus kausus "Sporta Viktorīnas" 8. sezonā

Tik ļoti iecienītajā "Sporta Viktorīnā" noslēgusies 8. sezona. Šoreiz triumfējusi komanda "Zigfrīds Muktupāvels", kas uzvarai regulārajā sezonā pievienoja arī finālspēles čempionu godu. Līdz ar to tika atkārtots pērnās sezonas un komandas "Fireball" sasniegtais. Tieši "Fireball" izcīnīja 2.vietu, bet 3.vieta komandai "Rozā krekli un mokasīni".
Latvijas hokeja fani
Foto: Zigismunds Zālmanis, Nicon
11

Reklāmraksts: Pasaules čempionāta hokejā popularitātes pieaugums

Par pirmo Pasaules čempionātu hokejā tiek uzskatīts hokeja turnīrs, kurš bija iekļauts 1920. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs un tajā piedalījās septiņas komandas. Mūsdienu pasaules čempionāta formātā nu jau ir pārstāvētas 16 komandas augstākajā divīzijā (A divīzija jeb elites grupa), 12 komandas I divīzijā (B grupā) un 12 komandas II divīzijā (C grupā). Ja ir vairāk nekā 40 komandas, pārējās sacenšas III divīzijā (D grupā). Čempionāta komandas izspēlē sākotnējo kārtu, pēc tam astoņas labākās komandas spēlē izslēgšanas spēļu medaļu kārtā, un uzvarētājkomanda tiek kronēta par pasaules čempioni.
Foto: "Sporta Avīzes" oktobra numura vāks.
42

"Sporta Avīze" ierastajā autoru sastāvā darbu neturpinās

"Sporta Avīzes" oktobra numura redaktora slejā žurnāla galvenais redaktors Ingmārs Jurisons sniedzis skaidrojumu par pašreizējo situāciju un žurnāla nākotni.
2

Video: "Fireball" lauž lāstu un triumfē "Sporta Viktorīnas" septītajā sezonā

Noslēgusies daudzu tik ļoti iecienītā "Sporta Viktorīnas" sezona. Pēc kārtas nu jau septītajā sezonā pie triumfa beidzot tika vieni no visu sezonu līderiem - komanda "Fireball". Viņiem beidzot izdevās lauzt bēdīgo tradīciju - līdz šim vēl ne reizi finālā nebija izdevies uzvarēt komandai, kura bijusi labākā regulārajā sezonā. Aiz kalniem nav arī jaunā sezona - tā sāksies jau pēc mēneša!
8

Blogs: Brieža triumfs klātienē

1. aprīlī biju viens no apmēram 1500 latviešiem, kurš klātienē Dortmundē izbaudīja Maira Brieža triumfa brīdi. Lūk neliels ieskats tajā, ko redzēju un kā to izbaudīju.
TFK Rēzekne

Rēzeknieši uzvar Salaspilī un saglabā trešo vietu

Sestdien risinājās trīs Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Virslīgas čempionāta 15.kārtas spēles. 
FOTO: FK NIKARS arhīvs
3

Grandu cīņā “Nikars” tomēr salauž “RABA” pretestību

Sestdien risinājās četras Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētās Virslīgas čempionāta 11. kārtas spēles, no kurām centrālajā savā starpā spēkus samēroja allaž nesamierināmās konkurentes – deviņkārtējā Latvijas čempione FK “Nikars” un nacionālās izlases galvenā trenera Artūra Šketova vadītā FK “RABA”.