Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 1

WBBL 2024

Otrdiena, 4. jūlijs, 2023 — svētdiena, 7. aprīlis

Sacensību jaunumi
 46:105Daugavpils Universitāte — TTT Rīga

Kinga Piedela 23; Gabija Meškonīte 21

 
 46:99TTT juniores — BS Rīga juniores/LU

Brence 13, Baumgarte 10; Kondratjeva 27, Pētersone 26

 
 55:73RSU — TTT Rīga

RSU divas reizes panāca 16 punktu pārsvaru

 
 68:49Daugavpils Universitāte — Jūrmala

Piedel 26 (3p 6/10), Baranovska 19; Sīpoliņa 18, Ozola 16

 
 57:79BS Rīga juniores/LU — Liepāja/LSSS

Hermane 10, Kalniņa 10; Šmite 20, Koreņika 15, Ķīvīte 13

 
 2023. gada 18. okt, 18:00Aistes Kaunas — Šiauliai Vilmers

PĀRCELTA

 
 68:47Liepāja/LSSS — Daugavpils Universitāte

Koreņika 17+15; Baranovska 11

 
 71:70RSU — Jūrmala

Šepte 13+7+7, Miķelsone 13+10+6; Sīpoliņa 29, Ozola 22

 
 69:51Neptūnas Klaipeda — BS Rīga juniores/LU

Mockevičūte 17, Stiprā 10+9; Hermane 14, Pētersone 13

 
 106:69LCC Klaipeda — BS Rīga juniores/LU

Raulušaitīte 28, Liniņa 11; Pētersone 25, Kondratjeva 15

 
 2023. gada 21. okt, 14:00Kibirkštis — Jūrmala 
 2023. gada 21. okt, 16:00Panevezys — TTT Rīga 
 116:76Šiauliai Vilmers — Liepāja/LSSS

Visvairāk punktu WBBL vēsturē; Mihalko 30+8rp; Lipe 29

 
 2023. gada 22. okt, 18:00RSU — Aistes Kaunas 
 64:74Liepāja/LSSS — Neptūnas Klaipeda

Lipe 18, Petrus 11; Balabana 27, Sinickaite 23

 
 58:95RSU — LCC Klaipeda

Luīze Šepte 19, Miķelsone 16; Raulušaitīte 23, Loceniece 13

 
 93:90PPanevezys — Daugavpils Universitāte

Bukauskaite 24, Timofejeva 19; Baranovska 30, Piedel 25

 
 106:40LCC Klaipeda — TTT juniores

Paļulītei "triple-double": 10+10rp+10pb; Loceniece 26

 
 84:53Neptūnas Klaipeda — TTT juniores

Balabana 24, Sinickaite 19; Ķilpe 18

 
 49:46RSU — Liepāja/LSSS

RSU 22:3 izrāviens 4/4; Miķelsone 13, Cirša 8; Šmite 11

 
 47:95Daugavpils Universitāte — Kibirkštis

Piedel 19, Liepiņa 4+19ab; Udodenko 16+12ab

 
 66:91Šiauliai Vilmers — TTT Rīga

Mihalko 17; Sila 16, Meškonīte 15, Otto 13

 
 51:67Panevezys — Aistes Kaunas

"Aistes" pirmā spēle; Timofejeva 15+11; Paulauskaite 17

 
 49:69Neptūnas Klaipeda — LCC Klaipeda

Balabana 22, Stiprā 8; Loceniece 22, Raulušaitīte 14+10

 
 67:58RSU — Aistes Kaunas

Luīze Šepte 15, Nulle 10; Abromavičam divas tehniskās

 
 57:77Jūrmala — Aistes Kaunas

Jūrmalai WBBL atklāšana; Sīpoliņa 26+7, Paulauskaite 15

 
 82:69Šiauliai Vilmers — Panevezys

Mihalko 22, Vanjama 16+14; Migle Kisarauskaite 14

 
 81:50LCC Klaipeda — Daugavpils Universitāte

Ignatčenko debija; Loceniece 12; Piedela 13, Millere 12

 
 2023. gada 4. nov, 16:00Neptūnas Klaipeda — RSU

PĀRCELTA

 
 86:60Kibirkštis — Liepāja/LSSS

Udodenko 16; Šmite 19, 3p 3/3

 
 63:72Daugavpils Universitāte — Aistes Kaunas

Piedela 15, Liepiņa 14, Luzgina 9+7rp; Savostaite 16+13ab

 
 64:84TTT juniores — Daugavpils Universitāte

Briede 21, Baumgarte 10+9ab; Piedela 23, Simonova 17

 
 49:85Kibirkštis — TTT Rīga

Zabotkaite 13; Klavo 15, Koena 14, Jasa 14; Otto nespēlēja

 
 61:65Aistes Kaunas — Liepāja/LSSS

Paulauskaite 17+12; Koreņika 17+8, Petrus uzvaras metiens

 
 2023. gada 15. nov, 19:00Panevezys — Neptūnas Klaipeda

PĀRCELTA

 
 51:84Jūrmala — LCC Klaipeda

Sīpoliņa 18, Ozola 11; Paļulīte 19, Raulušaitīte 17

 
 81:86BS Rīga juniores/LU — Šiauliai Vilmers

Treiliha 27, Hermane 18, Pētersone 11+10; Mihalko 22

 
 90:60LCC Klaipeda — Panevezys

Loceniece 20, Bulāne 7, Liniņa 5; Saurazaite 18

 
 2023. gada 18. nov, 15:45Daugavpils Universitāte — Neptūnas Klaipeda

PĀRCELTA

 
 48:75RSU — Kibirkštis

Šteinharde 15, Luīze Šepte 10; Petrenaite 16

 
 79:74Aistes Kaunas — Šiauliai Vilmers

Kaktaite 19, Kazočūnaite 14+10; Mihalko 22, Vanjama 18

 
 75:48TTT Rīga — Liepāja/LSSS

Oskara Kalpaka pamatskola; Sila 12+10; Ķīvīte 11

 
 2023. gada 20. nov, 19:00TTT juniores — Daugavpils Universitāte

PĀRCELTA

 
 53:95Jūrmala — Neptūnas Klaipeda

Marina Solopova pēc astoņiem gadiem atgriežas Klaipēdā

 
 71:64TTT Rīga — LCC Klaipeda

Lamberte 25, Meškonīte 12+10; Bulāne 12, Loceniece 12

 
 68:54Neptūnas Klaipeda — RSU

Stiprā 15+14, Solopova 14; Miķelsone 18, Luīze Šepte 12

 
 92:60Šiauliai Vilmers — TTT juniores

Mihalko 34, Bambrick 17; Baumgarte 24, Pauzere 12

 
 67:45Panevezys — TTT juniores

Timofejeva 16+11ab+9rp; Baumgarte 17, Gintere 10

 
 2023. gada 28. nov, 15:00LCC Klaipeda — Šiauliai Vilmers

PĀRCELTA

 
 58:91Daugavpils Universitāte — Neptūnas Klaipeda

Baranovska 16, Piedel 16; Balaban 26, Solopova 19+15

 
 51:91Liepāja/LSSS — LCC Klaipeda

Šmite nespēlē, Ķīvīte 16; Loceniece 22, Raulušaitīte 22

 
 68:84Jūrmala — Panevezys

Sīpoliņa 24, Ozola 13; Timofejeva 18, Bukauskaite 18

 
 48:59BS Rīga juniores/LU — RSU

Treiliha 14; Luīze Šepte 20+13, Miķelsone 20+20

 
 2023. gada 1. dec, 19:00Panevezys — Neptūnas Klaipeda

PĀRCELTA

 
 71:73Daugavpils Universitāte — RSU

Piedela 26; Luīze Šepte 20+8, Miķelsone 18, Šteinharde 18

 
 94:79Neptūnas Klaipeda — Kibirkštis

Balabana 29, Solopova 22, Stiprā 14+13+7; Zabotkaite 17

 
 107:80Šiauliai Vilmers — Jūrmala

Mihalko 23; Sīpoliņa 27, Ozola 16+5rp

 
 42:100TTT juniores — Liepāja/LSSS

Raivita Koreņika 33 (2p 12/17), atkārtots Latvijas rekords

 
 57:63Panevezys — RSU

Timofejeva 13+11; Luīze Šepte 12+3bm, Miķelsone 10+7

 
 53:103BS Rīga juniores/LU — TTT Rīga

Kalniņa 10+5pb; Klavo 22, Meškonīte 22, Pulvere 21

 
 65:61Aistes Kaunas — Neptūnas Klaipeda

Paulauskaite 20+11; Stiprā 13+11

 
 2023. gada 6. dec, 18:00Kibirkštis — Šiauliai Vilmers

PĀRCELTA

 
 82:64TTT Rīga — RSU

OSC 2; Meškonīte 17, Klavo 15+10; Luīze Šepte 10+7pb

 
 63:81BS Rīga juniores/LU — Panevezys

Kondratjeva 20; Timofejeva 20; Panevēžai 4-1 pret LV

 
 84:60Liepāja/LSSS — Jūrmala

Ķīvīte 20, Šmite 17; Ozola 16, Aleksa Purmale 10+16

 
 63:56Kibirkštis — LCC Klaipeda

Miknaite 12; Loceniece 19, Bulāne 12

 
 2023. gada 8. dec, 19:15TTT juniores — TTT Rīga

PĀRCELTA

 
 2023. gada 9. decAistes Kaunas — TTT Rīga

PĀRCELTA

 
 73:59Neptūnas Klaipeda — Daugavpils Universitāte

Delgado 26 (3p 6/10), Solopova 15; Piedela 23

 
 76:55Šiauliai Vilmers — Daugavpils Universitāte

Mihalko 24+13; Liepiņa 9+18

 
 42:76Panevezys — Kibirkštis

Saurazaite 14; Zabotkaite 15, klāt Babiča un Černeckīte

 
 78:51LCC Klaipeda — Aistes Kaunas

Maiara 19, Raulušaitīte 18, Loceniece 15; Kazočūnaite 22

 
 74:58Jūrmala — TTT juniores

Jūrmalai pirmā uzvara WBBL; Sīpoliņa 30; Trofimenko 10

 
 94:43Kibirkštis — Jūrmala

Grigaļūnaite 14; Ozola 9, Sīpoliņa 9, Pētersone 9

 
 2023. gada 16. dec, 14:00Daugavpils Universitāte — BS Rīga juniores/LU

PĀRCELTA

 
 79:62TTT Rīga — Neptūnas Klaipeda

Kalpaka pamatskola; Pulvere 18, Klavo 15; Solopova 15+8

 
 86:58Aistes Kaunas — BS Rīga juniores/LU

Savostaite 18+11+sešas pārķertas; Štelmahere 15 (3p 5/8)

 
 79:51Šiauliai Vilmers — RSU

Mihalko 18+10; Šarlote Šepte 10+12, Miķelsone 11

 
 2023. gada 17. dec, 16:00TTT Rīga — Jūrmala

PĀRCELTA

 
 56:85TTT juniores — RSU

Briede 12, Baumgarte 10; Miķelsone 24+20, Šteinharde 19

 
 85:54LCC Klaipeda — Šiauliai Vilmers

Maiara Dias 16, Bulāne 14+7rp+5ip, eff 25; Mihalko 20

 
 74:81Aistes Kaunas — Kibirkštis

Paulauskaite 25; Donskihīte 17+6rp+5pb, Grigaļūnaite 14

 
 76:72 PLiepāja/LSSS — Panevezys

Šmite 19+5rp+7pb, Grigorjeva 17+12; Timofejeva 17+13

 
 2023. gada 20. dec, 19:30Jūrmala — BS Rīga juniores/LU

PĀRCELTA

 
 52:92TTT juniores — Kibirkštis

Pārcelta no 22. decembra; Trofimenko 11; Grigaļūnaite 17

 
 68:78Šiauliai Vilmers — Neptūnas Klaipeda

Aleksijeva 18; Solopova 19, Stiprā 12

 
 82:59Kibirkštis — Šiauliai Vilmers

Sakevičūte 18+10ab, Donskihīte 10+7rp; Aleksijeva 25

 
 4. jan, 18:45BS Rīga juniores/LU — TTT juniores

PĀRCELTA

 
 66:47Aistes Kaunas — Jūrmala

Kazočūnaite 23; Ozola 24

 
 65:71Neptūnas Klaipeda — LCC Klaipeda

Stiprā nespēlē; Bulānei 17+10 un pirmais "dubults" Klaipēdā

 
 121:35TTT Rīga — TTT juniores

TTT otro reizi uzvar ar +86, Meškonītei 33, Gulbim 100-32

 
 84:58Šiauliai Vilmers — Aistes Kaunas

Mihalko 28+9+5rp+5pb; Mažonīte 15

 
 7. jan, 19:00Panevezys — LCC Klaipeda

PĀRCELTA

 
 70:79Kibirkštis — Neptūnas Klaipeda

Šuļske 20; Balabana 31

 
 46:57Jūrmala — Liepāja/LSSS

Ozola 21+deviņas izprovocētas; Šmite 14

 
 40:79Aistes Kaunas — LCC Klaipeda

Kazočūnaite 14; Bulāne 15+5rp+sešas pārķertas

 
 66:51Panevezys — Jūrmala

Saurazaite 19; Nikola Ozola 21

 
 62:79RSU — Neptūnas Klaipeda

Cirša 16, Šteinharde 15; Stiprā 15, Sinickaite 15

 
 75:89Daugavpils Universitāte — Šiauliai Vilmers

Piedela 28, Baranovska 23, Liepiņa 18+16; Mihalko 32

 
 49:90BS Rīga juniores/LU — Kibirkštis

Kalniņa 15; Sakevičūte 19

 
 79:72TTT Rīga — Kibirkštis

Meškonīte 21, Jasa 18, Lamberte 16; Zabotkaite 18

 
 55:68Panevezys — Neptūnas Klaipeda

Saurazaite 15; Sinickaite 18, Stiprā 9+6

 
 73:51Liepāja/LSSS — TTT juniores

Šmite 17, Koreņika 15; Briede 11

 
 47:71Jūrmala — Šiauliai Vilmers

Ozola 21, Pētersone 12; Mihalko 16+15ab+6rp

 
 78:58Aistes Kaunas — RSU

Savostaite 18, Kazočūnaite 18; Šteinharde 13, Miķelsone 13

 
 108:55Kibirkštis — Daugavpils Universitāte

Zabotkaite 17, Grigaļūnaite 16; Tupalo 18

 
 55:66Panevezys — BS Rīga juniores/LU

Saurazaite 11; Pētersone 21+11ab+6rp

 
 97:50LCC Klaipeda — Liepāja/LSSS

Raulušaitīte 17, Maiara Dias 16; Ķīvīte 11, Aploka 11

 
 52:82TTT juniores — Neptūnas Klaipeda

Baumgarte 11+5 pārķertas; Zdanevičūte 19, Stiprā 15

 
 20. jan, 15:00Kibirkštis — Daugavpils Universitāte 
 91:55Šiauliai Vilmers — BS Rīga juniores/LU

Bambrika 21, Vanjama 17+10; Treiliha 23, Pētersone 15

 
 71:84LCC Klaipeda — TTT Rīga

Loceniece 25, tālmetieni 7/13; Meškonīte 22, Lamberte 20

 
 65:75Liepāja/LSSS — Kibirkštis

Muzikante 14, Petrus 13; Grigaļūnaite 30

 
 71:45Aistes Kaunas — Panevezys

Kazočūnaite 19, Paulauskaite 18, Savostaite 10+10+7pb

 
 44:78Jūrmala — Daugavpils Universitāte

Daugavpils pārtrauc sešu zaudējumu sēriju, Baranovskai 23

 
 56:46RSU — BS Rīga juniores/LU

Miķelsone 15+11, Cirša 15; Treiliha 24

 
 73:57Neptūnas Klaipeda — Liepāja/LSSS

Solopova 19, Stiprā 8+10; Ķīvīte 18, Muzikante 12

 
 53:77Daugavpils Universitāte — LCC Klaipeda

Piedel 15, Liepiņa 12+12; Raulušaitīte 26, Bulāne 13+6pb

 
 62:34Aistes Kaunas — TTT juniores

Paulauskaite 15; Briede 9, Zeltiņa 9

 
 91:57TTT Rīga — Šiauliai Vilmers

Jasa 25, Meškonīte 22, Otto 9 (3p 3/4); Mihalko 17

 
 101:48Kibirkštis — TTT juniores

Grigaļūnaite 18; Briede 16, Baumgarte 11

 
 77:50Neptūnas Klaipeda — Aistes Kaunas

Sinickaite 21, Solopova 15; Mažonīte 17, Kazočūnaite 13

 
 31. janRSU — Daugavpils Universitāte

PĀRCELTA

 
 59:87Panevezys — Šiauliai Vilmers

Razgute 12; Mihalko 27, Bambrick 25

 
 76:67LCC Klaipeda — Kibirkštis

Slavickaite 16, Bulāne 16; Donskihīte 18+8rp

 
 2. feb, 19:15TTT juniores — Jūrmala

PĀRCELTA

 
 71:60TTT Rīga — Panevezys

Jasa 22+5rp, Sila 12+12ab+5pb; Timofejeva 18

 
 3. febTTT Rīga — BS Rīga juniores/LU

PĀRCELTA

 
 64:74Daugavpils Universitāte — Liepāja/LSSS

Millere 20, Baranovska 17; Šmite 16, Koreņika 15+10

 
 78:60Neptūnas Klaipeda — Šiauliai Vilmers

Balabana 20+10, Stiprā 19+6; Mihalko 24

 
 73:86Aistes Kaunas — Daugavpils Universitāte

Kazočūnaite 21; Piedela 35, Baranovska 22, Liepiņa 13+14

 
 103:71Kibirkštis — Panevezys

Udodenko 21; Saurazaite 16

 
 7. febLiepāja/LSSS — RSU

PĀRCELTA

 
 65:89BS Rīga juniores/LU — Neptūnas Klaipeda

Treiliha 18, Kondratjeva 14; Balabana 22, Delgado 16

 
 68:61Liepāja/LSSS — RSU

Šmite 16, Koreņika 12; Šteinharde 22, Luīze Šepte 14+4bm

 
 10. feb, 00:00Jūrmala — TTT Rīga

PĀRCELTA

 
 53:69RSU — Šiauliai Vilmers

Šepte 10+3bm, Šteinharde 9; Mihalko 21, Bambrick 14

 
 11. feb, 15:00Neptūnas Klaipeda — Jūrmala

PĀRCELTA

 
 65:72Panevezys — Liepāja/LSSS

Saurazaite 16, Timofejeva 14; Šmite 19+9, Koreņika 15+12

 
 58:72LCC Klaipeda — Neptūnas Klaipeda

Maiara Dias 15; Solopova 20, Stiprā 19+8

 
 86:58BS Rīga juniores/LU — TTT juniores

Pētersone 20, Hermane 11+9rp; Briede 16, Baumgarte 16

 
 14. feb, 19:00Jūrmala — Kibirkštis

PĀRCELTA

 
 85:56Neptūnas Klaipeda — Panevezys

Delgado 19+11rp, Balabana 17, Stiprā 9; Timofejeva 10

 
 58:93TTT juniores — Šiauliai Vilmers

Briede 13, Pauzere 11; Mihalko 18, Bambrick 16+13

 
 50:94BS Rīga juniores/LU — LCC Klaipeda

Treiliha 16; Raulušaitīte 17, Loceniece 16, Bulāne 10

 
 31:103TTT juniores — LCC Klaipeda

Trofimenko 11; Raulušaitīte 19, Maiara Dias 13

 
 64:52RSU — Daugavpils Universitāte

Cirša 19, Luīze Šepte 4+13ab+8rp; Piedel 16, Luzgina 14

 
 51:96Aistes Kaunas — TTT Rīga

Pulverei un Klavo pirmā spēle kopš 18. janvāra

 
 72:57Šiauliai Vilmers — Kibirkštis

Bambrick 18, Pupkevičūte 15; Zabotkaite 15, Udodenko 9+9

 
 74:59LCC Klaipeda — RSU

Loceniece 19, Maisa Dias 16+10; Miķelsone 11+14

 
 79:23Liepāja/LSSS — BS Rīga juniores/LU

Liepājai 21 pārķerta bumba, Lipe 20, Muzikante 16

 
 68:72BS Rīga juniores/LU — Aistes Kaunas

BS "Rīga" juniores atspēlēja 23 no 24 punktiem

 
 107:32RSU — TTT juniores

Luīze Šepte 16+11+9+5pb+6bm; Miķelsone 21+14+6

 
 78:72Daugavpils Universitāte — Panevezys

Piedel 22, Millere 18, Liepiņa 16+7; Timofejeva 20+10

 
 88:82Liepāja/LSSS — Šiauliai Vilmers

Lipe 23, Koreņika 21, Petrus 12+6rp; Mihalko 29+8

 
 85:41TTT Rīga — Aistes Kaunas

Otto 19+8ab, Lambert 13, Koena atgriežas pēc 95 dienām

 
 58:68TTT juniores — Panevezys

Baumgarte 23+7ab+8pb, Zeltiņa 15+11; Timofejeva 21

 
 27. feb, 18:00LCC Klaipeda — Jūrmala

PĀRCELTA

 
 65:69Liepāja/LSSS — Aistes Kaunas

Muzikante 13, Lipe 11; Savostaite 22, Paulauskaite 20

 
 61:81BS Rīga juniores/LU — Daugavpils Universitāte

Gabranova 14; Liepiņa 25+14, Luzgina 18, Millere 16+9+6

 
 1. mar, 17:00Neptūnas Klaipeda — Daugavpils Universitāte

PĀRCELTA

 
 1. mar, 18:30TTT juniores — Aistes Kaunas 
 2. mar, 11:45RSU — Panevezys 
 3. mar, 12:45Šiauliai Vilmers — LCC Klaipeda 
 3. mar, 13:00Kibirkštis — Aistes Kaunas 
 6. mar, 18:30Liepāja/LSSS — TTT Rīga 
 9. mar, 14:00Daugavpils Universitāte — TTT juniores 
 13. marNeptūnas Klaipeda — TTT Rīga 
 13. mar, 19:00Kibirkštis — RSU 
restorāni Rīgā - saņem atlaides