Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2976, Did:0, useCase: 3

Video: Vasiļjevs: "Izgājām laukumā ar domu, ka uzvarēsim tīri ar meistarību"

Rolands Eliņš
Portāls Sportacentrs.com arī šodien piedāvā interneta tiešraidi īsi pēc Latvijas izlases spēles pasaules čempionātā. Dažas minūtes pēc spēles aicinām pieslēgties "Pēcgaršai", kurā hokeja treneriem Ģirtam Ankipānam un Herbertam Vasiļjevam būs jāizsakās par to hokeju, kas šoreiz tika parādīts pret Lielbritāniju.
Vērtējums:

  +1 [+] [-]

, 2022-05-22 19:27, pirms mēneša
Manuprāt ,jau šodien varam izdarīt secinālumu.Ar top komandām šogad cīnīties par punktiem nevaram,Ar sava līmeņa komandām mums šogad līdzās stāvēja veiksme.

  +2 [+] [-]

, 2022-05-22 19:34, pirms mēneša
Herbert,neaizstāvi Merzļikinu.Skaidrs,ka šajā turnīrā Elvis ir nelaimes putns,jo daudzas ripas vārtos ielidoja pateicoties pretinieku spēlētāju meistarībai,bet bija spēles ,kurā viņš ielaida arī nevajadzīgus vārtus.Šilovs tieši otrādi.mobīls un ātrs vārtos.Ar korpusu laicīgi spēj nosegt vārtus un šobrīd viņam izlasē viss iet no rokas.Bet ziniet ko vajadzētu likt vārtos pret zviedriem.Komandas trešo vārtsargu.Elvi vairs nav ko mocīt,Šilovam laba statistika,lai Grigals izstreb to pēdējo putru.

  -1 [+] [-]

, 2022-05-22 19:44, pirms mēneša
Mīļie izbijušie hokejisti.Jūs turnīra tabulā ieskataties,jeb tikai vērtējāt Latvijas variantus.Zviedri cīnīsies par uzvaru,jo trešā vieta grupā ir mačs 1/4 finālā pret Kanādu.

  +1 [+] [-]

, 2022-05-22 19:54, pirms mēneša
alguns rakstīja: Manuprāt ,jau šodien varam izdarīt secinālumu.Ar top komandām šogad cīnīties par punktiem nevaram,Ar sava līmeņa komandām mums šogad līdzās stāvēja veiksme.
Nevaram ?
Tu spēli ar Somiju redzēji ?????
Tev liekas , ka katrai spelei ar top komandām jābūt tadai ? Bet nav , ir viena no trijām.
Redz arī Kanāda nevar cīnīties ar top komandu Šveici . Sagrāve

  +1 [+] [-]

, 2022-05-22 20:21, pirms mēneša
..Un jau 1568 reizi mēs izejam ar šādu pārliecību. apm 1530 gadījumos ir bijis aplauziens. Jautājums-
KO JŪS NESAPRATĀT TAJĀS 1530 REIZĒS?

     [+] [-]

, 2022-05-22 20:27, pirms mēneša
Es redzēju maču ar Somiju,kura bija kvalitatīvākā Latvijai šajā čempī,gan maču Kanāda-Šveice.Ja jūs jaunskungs uzskatāt Šveici par top komandu pret Kanādu,tad man jāsecina,ka jūs esat vienkāršs trollis vai jūsu zināšanas hokejā līdzinās mājsaimnieču līmenim.Un vēl.Top komandām grupas turnīrs ir tikai ieskriešanās,bet īstais hokejs sākās plovos.Par izcilu tam piemēru kalpo pērnais čempionāts Rīgā,kur kanādieši izlīda caur adata aci un rezultātā paņēma troni.Basta.

  +1 [+] [-]

, 2022-05-22 20:29, pirms mēneša
alguns rakstīja: Es redzēju maču ar Somiju,kura bija kvalitatīvākā Latvijai šajā čempī,gan maču Kanāda-Šveice.Ja jūs jaunskungs uzskatāt Šveici par top komandu pret Kanādu,tad man jāsecina,ka jūs esat vienkāršs trollis vai jūsu zināšanas hokejā līdzinās mājsaimnieču līmenim.Un vēl.Top komandām grupas turnīrs ir tikai ieskriešanās,bet īstais hokejs sākās plovos.Par izcilu tam piemēru kalpo pērnais čempionāts Rīgā,kur kanādieši izlīda caur adata aci un rezultātā paņēma troni.Basta.
Iemācis sapras ironiju !😛 ja nespēj saprast pats ,tad paskaidroju ,tas par kanādu

     [+] [-]

, 2022-05-23 08:48, pirms mēneša
alguns rakstīja: Herbert,neaizstāvi Merzļikinu.Skaidrs,ka šajā turnīrā Elvis ir nelaimes putns,jo daudzas ripas vārtos ielidoja pateicoties pretinieku spēlētāju meistarībai,bet bija spēles ,kurā viņš ielaida arī nevajadzīgus vārtus.Šilovs tieši otrādi.mobīls un ātrs vārtos.Ar korpusu laicīgi spēj nosegt vārtus un šobrīd viņam izlasē viss iet no rokas.Bet ziniet ko vajadzētu likt vārtos pret zviedriem.Komandas trešo vārtsargu.Elvi vairs nav ko mocīt,Šilovam laba statistika,lai Grigals izstreb to pēdējo putru.
nepiekrītu par 3. vārtsargu. nevajag (un nedrīkst) dot spēles avansā, labāk, lai pacietīgi gaida un sagaida, kad ir gatavs uzvarēt nevis "strēbt putras".