Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 3

Ukrainas izlases atbalstam piešķirti 96 tūkstoši, Latvijas Hokeja federācija saņems 215 tūkstošus

Agris Suveizda

Ukrainas izlases atbalstam piešķirti 96 tūkstoši, Latvijas Hokeja federācija saņems 215 tūkstošus
Ainars Bagatskis ar Ukrainas basketbola izlasi novembra spēlēs. Foto: FIBA

LETA. Valdība otrdien nolēma piešķirt 96 277 eiro Latvijas Basketbola savienībai (LBS), lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Ukrainas nacionālās izlases sagatavošanu un dalību 2023.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā, tādējādi sniedzot atbalstu Ukrainas Basketbola federācijai.

Finansējums balstās uz LBS iesniegumu, kur tika pausts, ka savienība ir gatava sniegt organizatorisku palīdzību Ukrainas Basketbola federācijai, taču LBS budžetā nav līdzekļu, lai segtu finansiālos izdevumus, kas saistīti ar spēļu sarīkošanu Rīgā, kā arī Ukrainas komandas ceļojumu uz spēli Ziemeļmaķedonijā.

Papildus valdība atbalstīja 58 684 eiro finansējuma izmaksāšanu Latvijas Paralimpiskajai komitejai, lai tā varētu sagatavot sportistus un komandas dalībai starptautiskās sacensībās 2022.gadā, un 24 848 eiro izmaksāšanu Latvijas Volejbola federācijai, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra volejbolā U-22 jauniešiem organizēšanu Latvijā.

Valdība arī piešķīrusi 448 663 eiro finansējumu, lai tostarp izmaksātu naudas balvas sporta ārstiem un fizioterapeitiem par ieguldījumu Latvijas sportistu sagatavošanai dalībai 2022.gada ziemas olimpiskajās spēlēs Pekinā. 28 426 eiro tiks pārskaitīti Latvijas Olimpiskai vienībai, lai naudas balvu izmaksātu sporta ārstiem un fizioterapeitiem par ieguldījumu Latvijas sportistu sagatavošanā dalībai 2022.gada Ziemas olimpiskajās spēlēs Pekinā.

215 000 eiro tiks pārskaitīti Latvijas Hokeja federācijai, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Latvijas U-20 jauniešu izlases hokejā sagatavošanos un dalību divos 2022.gadā paredzētajos pasaules čempionātos hokejā, kā arī lai nomaksātu Latvijas vīriešu hokeja izlases spēlētāju apdrošināšanu saistībā ar spēlētāju piedalīšanos ar 2022.gada pasaules čempionātu hokejā saistītajās norisēs.

72 793 eiro tiks pārskaitīti Latvijas Vieglatlētikas savienībai, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Latvijas vieglatlētikas izlašu dalību 2022.gada pasaules čempionātā, pasaules U-20 čempionātā un Eiropas U-18 čempionātā. 117 000 eiro tiks pārskaitīti Latvijas Kamaniņu sporta federācijai, lai apmaksātu Latvijas junioru un jauniešu izlašu dalību Pasaules kausa sacensībās kamaniņu sportā. 15 444 eiro tiks pārskaitīti biedrībai "Latvijas Šaha federācija", lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Latvijas šaha izlases dalību 2022.gada Pasaules šaha olimpiādē.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2022-06-03 18:06, pirms 8 mēnešiem
Mums pašiem savam sportam nepietiek naudas, nav komandu, bet te nometam 100k. Saprotu, ka karš, bet šī nav visnepieciešamākā lieta. Kas sponsorēs tos trīs ukraiņu basketbola klubus, kuri startēs lat-est???