Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2976, Did:0, useCase: 3

Krievijai atņemtais U20 čempionāts norisināsies Kanādā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Krievijai atņemtais U20 čempionāts norisināsies Kanādā
Foto: hockeycanada.ca

Pasaules junioru čempionāts hokejā šā gada decembrī norisināsies Kanādas pilsētās Halifaksā un Monktonā. Sākotnēji turnīrs bija paredzēts Krievijā, taču kara dēļ tika atņemts.

Pasaules čempionāts U20 izlasēm, kas notiks laika posmā no 26. decembra līdz 5. janvārim, bija plānots Krievijas austrumos – Novosibirskā un Omskā. Taču Krievijas sāktā kara Ukrainā dēļ tas tika atņemts.

Šodien paziņots, ka pasaules čempionāts norisināsies Halifaksā un Monktonā, Kanādā. IIHF prezidents Liks Tardifs pateicies Kanādas Hokeja federācijai par ātro darbu. Halifaksa junioru čempionātu iepriekšējo reizi uzņēma 2003. gadā.

Pagājušā gada turnīrs netika pabeigts kovida dēļ un tika pārcelts uz augustu. Tas norisināsies Kanādas pilsētās Edmontonā un Reddīrā, kas uzņēma arī oriģinālo turnīru. Ņemot vērā Krievijas diskvalifikāciju, vietu elitē ieguvusi Latvijas U20 izlase, kas augustā dosies uz Kanādu. Ja izdosies nosargāt vietu spēcīgāko komandu pulkā, arī decembrī Arta Ābola vadītā komanda brauks uz Kanādu.

Kanāda ir junioru hokeja meka – neviena cita valsts U20 hokeja popularitātē nestāv blakus.

Izmantotie resursi:
https://www.iihf.com/en/events/2023...

  +3 [+] [-]

, 2022-05-06 07:57, pirms 2 mēnešiem
Vispār jau augustā nekas nav jānosargā, tā kā tas ir pagājušās sezonas turnīrs un mēs esam tie kas ir pacelti augšā jau uz 2023.gada turnīru līdz ar to divi elites turnīri ir garantēti.

Liks Tardifs… 🤦🏼‍♂️

     [+] [-]

, 2022-05-06 12:15, pirms 2 mēnešiem
Neviens nejutīsies kaut ko zaudējis, aizbraucot uz Kanādu, lieliski.