Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2943, Did:0, useCase: 0

Sākusies brīvprātīgo pieteikšanās pasaules čempionātam

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Sākusies brīvprātīgo pieteikšanās pasaules čempionātam
Foto: IIHF

Brīvprātīgie palīgi, kuri vēlas piedalīties pasaules čempionāta hokejā organizēšanā, no šodienas var pieteikties dažādu darbu veikšanai turnīra laikā. Ja vēlies iegūt lielisku pieredzi un tuvplānā redzēt pasaules hokeja zvaigznes, aizpildi pieteikuma anketu un kļūsti par brīvprātīgo!

Šī gada lielākais hokeja notikums Latvijas galvaspilsētā norisināsies no 21. maija līdz 6. jūnijam. Brīvprātīgajiem būs lieliska iespēja ielūkoties šī Čempionāta organizēšanas un norises aizkulisēs.

“Līdz lielajiem hokeja svētkiem Latvijā ir atlikušas mazāk nekā 100 dienu. Tādēļ man ir liels prieks paziņot par brīvprātīgo programmas uzsākšanu. Bez brīvprātīgiem palīgiem šāda mēroga pasākumi nav iedomājami,” sacīja orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis. “Tā ir lieliska iespēja iegūt pieredzi un būt notikuma epicentrā. Tikai ar brīvprātīgo iesaisti šie svētki var izdoties par visiem 100 procentiem.”

Katrs brīvprātīgais saņems oficiālo čempionāta apģērbu, un viņam tiks nodrošināta ēdināšana.

Lai kļūtu par brīvprātīgo un iegūt lielisku karjeras pieredzi, nepieciešams pieteikties, aizpildot anketu.

     [+] [-]

, 2021-02-24 16:45, pirms 2 mēnešiem
Redz kā, pieteikties var gan vīrieši, gan sievietes, gan "others"...Feini!