Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2943, Did:0, useCase: 0

Hārtlijs: "Sev iegriezām pāris iepriekšējās spēlēs, kad zaudējām punktus"

Krišjānis Pundurs
Krišjānis Pundurs

Hārtlijs: "Sev iegriezām pāris iepriekšējās spēlēs, kad zaudējām punktus"
Bobs Hārtlijs uz Latvijas izlases soliņa. Foto: Toms Kalniņš/EPA/Scanpix

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēcspēles preses konferencē pēc piedzīvotā zaudējuma pret Vāciju (1:2), kas mājiniekiem nozīmēja arī 2021. gada pasaules čempionāta noslēgumu, pateicās visiem Latvijas faniem un veltīja lielas uzslavas turnīra organizācijā un nodrošināšanā iesaistītajiem cilvēkiem. Treneris arī izteicās, ka svarīgi punkti pazaudēti iepriekšējos mačos.

Lūgts raksturot komandas sniegumu šā gada pasaules čempionātā, Bobs Hārtlijs teica, ka raksturīgās iezīmes saglabājušās nemainīgas gadu no gada: "Smags darbs un pilnīga nodošanās komandai. Esmu ļoti lepns par šo kolektīvu. Šis bija īpašs turnīrs, arī ņemot vērā to, ka komandā bija 28 nevis 25 [kā ierasts] spēlētāji. Visi gribēja spēlēt, visi ieguldīja darbu. Paskatieties uz šīvakara spēli - nonācām iedzinējos ar 0:2 un nekad nepadevāmies. Ar nelielu veiksmes devu, kādiem rikošetiem varbūt varējām novest spēli līdz papildlaikam un iekļūt ceturtdaļfinālā."

"Pazaudējām dažus punktus turnīra sākumā, kas mums maksāja. Bet tāda ir spēle - tas ir pasaules čempionāta skaistums. Ir septiņas spēles, tu centies sakrāt tik daudz punktu, cik vien vari,'' turpināja treneris. Kanādiešu speciālistam šis bija ceturtais pasaules čempionāts pie Latvijas valstsvienības stūres.

Hārtlijs arī atklāja, kādu vēstījumu nodevis hokejistiem ģērbtuvē pēc mača beigām: "Teicu, ka ļoti lepojos ar viņiem. Uz soliņa un uz ledus visi dzina viens otru uz priekšu. Spēlējām pret komandu ar vairākiem NHL spēlētājiem [Vācijas izlasē - divi], ātrāku par mums - tas dažviet radīja problēmas. Jutu, ka ar mūsu spēlētāju atdevi šo starpību uz ātruma rēķina nedaudz samazinām un varam cīnīties. Mūsu cīņas līmenim līdzvērtīgu nebija. Katrā spēlē ikviens bija gatavs un ieradās spēlēt. Kā teicu iepriekš - bija sajūta, ka komanda spēlē ar lepnumu, un tas ir ļoti svarīgi."

Viens no lielākajiem klupšanas akmeņiem visā turnīrā Latvijas izlasei bija skaitliskā vairākuma realizācija. Turnīra saimnieki izcēlās ar otro labāko mazākumu čempionātā, tomēr vairākumā bija vājākā komanda. Treneris pauda, ka vairākumā pietrūcis arī veiksmes. "Bija vairāki metieni pa vārtu stabiem turnīra sākumā, un domāju, ka varējām nedaudz audzēt pārliecību,'' atzina Hārtlijs, "izpildījums bija diezgan labs - problēma bija noslēguma fāze. Netikām pie pareiziem metieniem pareizajā laikā."

"Zinājām, ka šovakar pret Vāciju, kas ir liela ātruma, liela spiediena komanda, mēs tiksim pie gana daudz laika [vairākumā]. Bija vairākas labas epizodes, bet vienkārši nespējām gūt vārtus," atklāja treneris. Attiecībā uz neveiksmīgo spēles sākumu, kad īsā laikā tika zaudēti abi vārti, Hārtlijs teica, ka atkal komanda tikusi sodīta par kļūdām: "Varējām būt ātrāki spēles situāciju nolasīšanā un izpildījumā, bet tāda ir spēle. Varam to skatīties no tribīnēm, no soliņa, bet uz ledus tā ir daudz ātrāka. Ir jāpieņem lēmums."

"Vāciešiem bija ātrāka komanda kā mums. Šajās divās epizodēs viņi mūs pārspēja - pirmajā tika līdz vārtiem ar tīru ātrumu, otrajā - mūs piespieda, un ripa bija vārtos. Tādas lietas var sagaidīt, bet nevari zināt, kad izdosies vārtus atgūt," momentus raksturoja treneris, piebilstot, ka arī pie 0:2 noskaņojums uz soliņa nav kļuvis nomācošs. "Pārtraukumā savācāmies un pārgrupējāmies, un sanāca lielisks otrais periods. Trešajā vācieši nospēlēja ļoti labi, izmantoja savu ātrumu un piespieda mūs pāris reizes kļūdīties neitrālajā zonā. Vienu vārtu spēle."

Latvijas izlases treneris nenoliedza, ka ir noskumis par čempionāta iznākumu: "Domāju, ka varējām tikt ceturtdaļfinālā un sagādāt lielus pārsteigumus. Jo īpaši tagad, ar lieliskajiem latviešu faniem tribīnēs. Tas bija kaut kas maģisks - tribīnes nebija pilnas, mēs sajutām šo elektrību un latviešu lepnumu. Ļoti žēl, ka tas ilga tikai vienu spēli."

Atzinīgus vārdus Hārtlijs veltīja arī visiem turnīra organizācijā un burbuļa apstākļu nodrošināšanā iesaistītajiem cilvēkiem. "Radisson Blu darbinieki viesnīcā, kur mēs dzīvojām, ir pelnījuši zelta medaļu - pavisam vienkārši. Nedomāju, ka apzīmējums "izcils" ir pietiekami labs. Veids, kā organizācijas komiteja šo paveica - viņiem bija divi, trīs mēneši laika, lai uzbūvētu Olimpiskā centra halli. Nospēlējām tur vienu pārbaudes spēli pret Šveici īsi pirms turnīra - wow, tas ir neticami. Visa loģistika, ceļošana uz un no viesnīcas - pilnīgi visi [iesaistītie]. Tas bija ļoti patīkami, viss bija paveikts lieliski."

"Gribu pateikties arī visiem Latvijas faniem. Katru spēli viņi gaidīja mūs pie autobusa tepat pie arēnas. Kad atbraucām uz viesnīcu, tur bija vēl viens pūlis, kas mūs gaidīja. Tas man nav pārsteigums - zinu atbalstu, kādu fani dod nacionālajai izlasei, bet es gribu pateikties visiem latviešu līdzjutējiem," teica Latvijas izlases treneris.

Nākamais iznāciens Latvijas hokeja valstsvienībai gaidāms jau augustā - olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrs. "Federācija izplānos treniņnometni, kur un kad tā sāksies, un pēc tam arī tiks aicināti spēlētāji. Tas nekad nebeidzas. Viena lieta, ko federācija dara ļoti labi, ir plānošana,'' Hārtlijs atbildēja, taujāts par vasaras plāniem. "Viesturs Koziols, Aigars Kalvītis un visi pārējie ļoti daudz strādā, lai veicinātu hokeja attīstību Latvijā, un ir pelnījuši lielas uzslavas. Piemēram, jaunā treniņu bāze [Daugavas stadionā] - tā ir neticama, un cerams, ka tā piesaistīs jaunus bērnus, lai spēlētu šo lielisko spēli un radītu prospektus nacionālajām izlasēm."

Šobrīd Hārtlija sadarbība ar Latvijas Hokeja federāciju paredz kanādiešu speciālista darbu pie izlases stūres līdz esošā olimpiskā cikla beigām. Līdz ar to nav izslēgts arī scenārijs, ka Hārtlijam šis var būt arī pēdējais pasaules čempionāts šajā amatā, par ko trenerim tika vaicāts arī preses konferencē. "Es, gluži kā visi pārējie spēlētāji, esmu ļoti vīlies, ka mēs neiekļuvām ceturtdaļfinālā. Šovakar bija 1:2 spēle - iespējams, ka varējām nezaudēt kādus vārtus, bet viss ir beidzies. Šī ir kļūdu spēle, un zinu, ka nekad nevainošu spēlētājus, jo viņi atdod visu. Man nav šaubu, ka, līdz ko sūtam spēlētājus uz ledus, viņi cīnīsies. Sev iegriezām pāris iepriekšējās spēlēs, kad zaudējām punktus, bet, beigu beigās - tāds ir hokejs," atbildēja treneris.

1 2 48 komentāri

  -3 [+] [-]

, 2021-06-02 00:32, pirms 4 mēnešiem
Domāju, ka Francija uzvarēs papildlaikā un brauks 30.augustā kā grupas uzvarētaja uz OS 2022.

  +2 [+] [-]

, 2021-06-02 00:36, pirms 4 mēnešiem
Paldies par chempi, nospelejam dazas speles ideali, dazas sausmigi

  -1 [+] [-]

, 2021-06-02 00:50, pirms 4 mēnešiem
Kanāda - lieliski
Kazahstāna - varējam izcelt svarīgos 3 punktus vai arī papildlaikā/bullīšos 2 punkti
Itālija - gāja smagi un varēja beigties slikti
ASV - ko tu labam padarīsi?
Norvēģija - atkal pietrūka un varējam paņemt svarīgos punktus
Somija - cīnijamies un izvilkam zelta punktu, ko vajag izmantot pret Vāciju
Vācija - mūsu klients

  +1 [+] [-]

, 2021-06-02 00:52, pirms 4 mēnešiem
KevinDurant#35 rakstīja: Kanāda - lieliski
Kazahstāna - varējam izcelt svarīgos 3 punktus vai arī papildlaikā/bullīšos 2 punkti
Itālija - gāja smagi un varēja beigties slikti
ASV - ko tu labam padarīsi?
Norvēģija - atkal pietrūka un varējam paņemt svarīgos punktus
Somija - cīnijamies un izvilkam zelta punktu, ko vajag izmantot pret Vāciju
Vācija - mūsu klients
īsi un precīzi

  +5 [+] [-]

, 2021-06-02 01:04, pirms 4 mēnešiem
KevinDurant#35 rakstīja: Vācija - mūsu klients
Mūsu klients? Jeb tomēr mēs viņu klienti?

     [+] [-]

, 2021-06-02 01:06, pirms 4 mēnešiem
Hārtlija vajag atlaist. Šausmīgi vārgs čempionāts ,kurā zaudē 3 saviem tiešajiem konkurentiem un knapi uzvar Itālijas otro izlasi. Un kam mums vajag treneri , kas pieslēdzas darbam ar izlasi tikai , kad čempis tulīt sāksies?Vairāks visu čempi bija briesmīgs, sastāva izvēle debīla

  +2 [+] [-]

, 2021-06-02 01:07, pirms 4 mēnešiem
petravicus rakstīja: Mūsu klients? Jeb tomēr mēs viņu klienti?
3 no 4 izšķirošajām spēle ir zaudēts!

  -1 [+] [-]

, 2021-06-02 01:23, pirms 4 mēnešiem
Hārtlijs tiešām ir iemācījies runāt skaisti!!! Lai, kurā skolā tas tika darīts!
Bet šie teksti jau pārāk, nu kā lai saka, saldi!? Pēc čempja vismaz pasaki, kas bija dirs..ā utt. Bet te joprojām dzied slavas dziesmas! Vairākums redz bija labs, tikai daži stabi patraucēja utt. Nu tiešām....
Un vispār komanda fiziski švaka un vārtsargu izvēle čempī manām acīm galīgi garām. BET esam tur, kur jabūt!!!! Nabadzīga valsts ir tur, kur ir!

     [+] [-]

, 2021-06-02 01:48, pirms 4 mēnešiem
Tāda superzvaigžņu komanda bij novākusies un Dinamo superklubs kā galvenais kodols - šaubu nav, ka kaut kādam Hārtlijam vnk trūka kvalifikācijas, jo stabils medaļnieku materiāls.

  -3 [+] [-]

, 2021-06-02 02:39, pirms 4 mēnešiem
Kad pēdējo reizi ir iedots apšaubāms noraidījums mūsu labā?! Es neatceros! Ar to arī viss izteikts...Un pret mums? Katru spēli! Jā kliboja mums PP, bet psiholoģiski tiesnešu attieksme ļoti ietekmē(par to esmu 150% pārliecināts) gan kā bijušais spēlētājs, gan psihologs!

  +4 [+] [-]

, 2021-06-02 04:39, pirms 4 mēnešiem
Nebija jau vakar pirmajās minūtēs viss tik labi. Iznāca kā tādi NBA basketbolisti - pirmajās minūtēs spēli izšķirt nevar. Bet te ir hokejs un katram golam ir cena.

  -1 [+] [-]

, 2021-06-02 05:18, pirms 4 mēnešiem
Tikko pirksta iegriezu

  -1 [+] [-]

, 2021-06-02 06:47, pirms 4 mēnešiem
Sastāva izvēle noteikti varēja būt savādāka.Vai rezultāts būtu labāks?Nezinu.
Dārziņš nulle,Miķelis turpat.Pārsteigums par Daugaviņa blāvo sniegumu.Gaidīju vairāk.Pirmajiem diviem noteikti jāsaka paldies,un uz redzēšanos.Arī Karsums nav vairs tas Karsums,kuru redzēju Znaroka izlasē.Nav vairs spēka spēles no viņa.
Man vispār liekas,ka čempionāta sliktais rezultāts saistīts ar divām galvenajām lietām:
1.Nebija līdera uzbrukumā.
2.Nestabila vārtsargu spēle,un dīvaina treneru izvēle .Izšķirošajā spēlē noteikti nebija jāspēlē Kalniņam.

  +2 [+] [-]

, 2021-06-02 06:49, pirms 4 mēnešiem
Tur neviens neko nevar mainīt, ja latviešiem nav uzvarētāju DNS, pieraduši visiem zaudēt no bērnības. Tā visos sporta veidos vai tas ir basketbolā, futbolā vai hokejā tiek zaudēts būt vai nebūt spēlēs. Nav rakstura, nav spēka. Tā bija basketbola izlasei, tā hokejā regulāri, Dinamo neveiksminieku komanda.
Hartlijs taču pirms dažiem gadiem pateica, ka LV hokejisti fiziski ir vārguļi, nav bērnībā ielikti pamati,ieli džeki ar bērna ķermeni

  +2 [+] [-]

, 2021-06-02 06:58, pirms 4 mēnešiem
Raivix pareizi jau tu saki par to fizisko.Es ,kad trenejos basketbolā pats gāju uz svaru zāli.Neviena treniņa nebija ar svariem.Tāpat ir ar dēlu,kurš trenejas basketbolā.Es uzskatu,ka ir jābūt treniņiem arī svaru zālē.Nevar būt tikai skriešanas treniņi+ treniņi ar bumbu.Kāpēc Amerikā jau no gadiem 12-13 sāk strādāt zālē??

  +2 [+] [-]

, 2021-06-02 07:06, pirms 4 mēnešiem
Vācu grābeklis rādās , ka ir diemžēl no nerūsējošā bleķa.

  +3 [+] [-]

, 2021-06-02 07:13, pirms 4 mēnešiem
un ne tikai vispareja fiziska sagatavotiba, bet vajadzetu but ar raksturiem specigakiem

  +3 [+] [-]

, 2021-06-02 07:25, pirms 4 mēnešiem
Cik prognozējams sanāca turpinājums pēc uzvaras pār Kanādu. Latvija prot sacakarēt visu kas labi iesākts un tad čīkstēt ka nabadziņiem viss traucē but foršiem. Ja neticat tad palasiet savus komentārus.

  -3 [+] [-]

, 2021-06-02 07:31, pirms 4 mēnešiem
Hujaabels rakstīja: Tikko pirksta iegriezu
Kurš biksēs?
Slēpts komentārs: Alpaville

  +4 [+] [-]

, 2021-06-02 08:08, pirms 4 mēnešiem
Alpaville rakstīja: Neatbilstošs treneris!
Superìga atmazka ! Kad lielàkà daļa hokejistu nevelk, tad vainìgs treneris ?
Da tàdu treneri kà Hàrtlijs gribètu jebkura komanda!
Un es nebùšu pàrsteigts, ja nàkamà sezonà Bobs trenès NHL komandu !

  +1 [+] [-]

, 2021-06-02 08:17, pirms 4 mēnešiem
Turnīra ietvaros bija viena laba spēle kura patika LV izpildījumā pret Somiju un viss. Bet, jēga skaitīt skaistās spēles, ja mēs nerēķināmies no 1-7 spēlei, ka katrs punkts ir zelta vērtē, līdz ar to likumsakarīgs iznākums.
Ņemsim piemēru no Somiem un Kanādiešiem turnīru uzsāka reāli slikti, bet turpinājumā laicīgi saprata, ka katrā spēlē ir vajadzīga uzvara, nevis 1 punlkts.

  -3 [+] [-]

, 2021-06-02 08:27, pirms 4 mēnešiem
pūce rakstīja: Cik prognozējams sanāca turpinājums pēc uzvaras pār Kanādu. Latvija prot sacakarēt visu kas labi iesākts un tad čīkstēt ka nabadziņiem viss traucē but foršiem. Ja neticat tad palasiet savus komentārus.
Ko tur var kakāt biksēs no uzvaras par Kanādu??? atbrauca džeki , tiko lidmasinas uzreiz uz spēli, zaudē visiem pēc kārtas, pirms iespēlējas
Hārtlijs arī overrated treneris, ko vins tādu mega izdarījis ar LV izlasi??? neko

  +2 [+] [-]

, 2021-06-02 08:28, pirms 4 mēnešiem
ej dillēs rakstīja: Superìga atmazka ! Kad lielàkà daļa hokejistu nevelk, tad vainìgs treneris ?
Da tàdu treneri kà Hàrtlijs gribètu jebkura komanda!
Un es nebùšu pàrsteigts, ja nàkamà sezonà Bobs trenès NHL komandu !
Pilnīgi pareizi! Lielākā daļa bērneļu, kuri te šmigā sit pa taustoņiem to nekad nesapratīs. Jo par no sporta stundām ir bēguši...

     [+] [-]

, 2021-06-02 08:32, pirms 4 mēnešiem
Maikl rakstīja: Ko tur var kakāt biksēs no uzvaras par Kanādu??? atbrauca džeki , tiko lidmasinas uzreiz uz spēli, zaudē visiem pēc kārtas, pirms iespēlējas
Hārtlijs arī overrated treneris, ko vins tādu mega izdarījis ar LV izlasi??? neko
Tev visi ir overrated! Hārtlijs (ar gandrīz visiem komandu kausiem!), Porziņģis, Bertāns, Ostapenko, Sevastova, Vētra u.t.t. Visi, kuriem ir sasniegumi, kuru tev nebūs nekad! NEKAD!

     [+] [-]

, 2021-06-02 08:46, pirms 4 mēnešiem
Kad augyustā sākas Olimpiskā atlase. Rīga? Ar kurām komandām mums jāspēlē?

  +2 [+] [-]

, 2021-06-02 08:50, pirms 4 mēnešiem
Bob, viss faktiski šoreiz bija kārtībā, IZŅEMOT DIVAS LIETAS. Tā pirmā - ir jātiek vaļā no gluži vai mazohistu karmu katru maču iesākt ar jēlu spēli, regulāri iedodot uz tā rēķina pretiniekam handikapu uz tablo (spilgtākais piemērs no pēdējiem vakar). Tā otrā - atrodi starp Latvijas hokejistiem, kuri reāli var iemest golu! Viņķelētāju pie bortiem mums dafiga, bet nav veču, kuri var vārtos trāpīt! Arī bullīšos.
Jā, un tev pašam šoreiz pārmetums, ka, izņemot pirmo maču un varbūt vēl priekšpēdējo, īsti neuzminēji ar vārtsargiem. Paldies par visu pārējo, tas joprojām mūsu izlasei līmenī.

  +1 [+] [-]

, 2021-06-02 08:57, pirms 4 mēnešiem
Regbists rakstīja: Kad augyustā sākas Olimpiskā atlase. Rīga? Ar kurām komandām mums jāspēlē?
Itālija, Francija, Ungārija, 20 - tajos datumos.

  +1 [+] [-]

, 2021-06-02 09:12, pirms 4 mēnešiem
Visvairāk jau Bobs netrāpija ar vairākumu. 4 uzbrucēji ar 1 aizsargu uz zilās līnijas totāli nestrādāja, mūsējie acīmredzot tā nemāk spēlēt. Pašā pēdējā reizē Karsums aizgāja klasiskajā aizsarga pozīcijā, un uzreiz bija cits skats. Diez vai tas bija Boba rķojums, paši gan jau saprata, ka jādara kautkas savādāk.

     [+] [-]

, 2021-06-02 09:26, pirms 4 mēnešiem
Bobs KHL trenējot acīmredzami ir regresējis. Netika galā ar vārtsargiem, pagrūda trīs galvenās spēles, knapi vinnēja Itāliju. Šitā uz OS noteikti netiksim.

  -1 [+] [-]

, 2021-06-02 09:32, pirms 4 mēnešiem
darbagalds rakstīja: Tev visi ir overrated! Hārtlijs (ar gandrīz visiem komandu kausiem!), Porziņģis, Bertāns, Ostapenko, Sevastova, Vētra u.t.t. Visi, kuriem ir sasniegumi, kuru tev nebūs nekad! NEKAD!
kādiem kausiem ir runa? Stanley cup, ar to Avalanche sastāvu tajā gadā jebkurs treneris būtu uzvarējis, Visi kakā nonprieka ka ar Avangardu vinnēja, cipa nabadzīgākais klubs KHl bija, par Šveici nezinu, un Ahl kādas komandas bija,
zaudēja Norwey, Kazah,Germany, izmocīja uzvaru ar Italy, nu baigais monstrs!!! mums ar iepriekšējiem
treneriem tās pašas vietas bija 9-14, netika Olimpiādē, karoce nav jēgas vinam maksāt, to ko vinam
maksā!!!

     [+] [-]

, 2021-06-02 09:32, pirms 4 mēnešiem
Būtībā galvenais neveiksmes iemesls, manā skatījumā, ir iekavētā paaudžu maiņa. Nav jau tā, ka tā nenotiek, bet tas viss ir pārak lēni. Kā pareizi norādīja vācu apskatnieks, tad vieni un tie paši spēlē jau nez cik turnīrus Latvijas izlases kreklā. Un tas arī bija klupšanas akmens. Redzējām, ka vairāki iepriekšējo gadu līderi vairs nav tik spoži, nespēj pietiekami ātri pieņemt pareizos lēmumus īstajā brīdī, kaut kur nokavē, kaut kur pietrūkst asuma, kaut kur roku kustības par lēnu. Tas viss arī beigās neveiksmīgi salikās kopā.

     [+] [-]

, 2021-06-02 09:33, pirms 4 mēnešiem
Diemžēl acīmredzami,ka jāliek komandā vairāk jaunie spēlētāji,jo ļoti negatīvi pārsteidza Daugaviņš,Roberts Bukarts.Karsums arī lēns un tad jau tā pieredze neko nedod-viņus vienkārši apslido.Vairākumi šausmīgi-daudzos gadījumos nostājas zonā un iedod piespēli pretiniekam,jo ļoti lēni saspēlējāmies.Bez Merzļikina,Balcera un Bļugera esam ļoti viduvēja komanda un atrodamies tur,kur ir mūsu vieta diemžēl.Somu hokeja spečuks jau teica,ka izskatās,ka mikroklimats nav labs Latvijas komandai iekšienē-un esmu dzirdējis info,ka tas tā tiešām bija.Ja nebūs NHL vīri augustā olimpiskajā atlasē paredzu smagu cīņu-sevišķi ar Franciju.

  +1 [+] [-]

, 2021-06-02 09:35, pirms 4 mēnešiem
Maikl rakstīja: kādiem kausiem ir runa? Stanley cup, ar to Avalanche sastāvu tajā gadā jebkurs treneris būtu uzvarējis, Visi kakā nonprieka ka ar Avangardu vinnēja, cipa nabadzīgākais klubs KHl bija, par Šveici nezinu, un Ahl kādas komandas bija,
zaudēja Norwey, Kazah,Germany, izmocīja uzvaru ar Italy, nu baigais monstrs!!! mums ar iepriekšējiem
treneriem tās pašas vietas bija 9-14, netika Olimpiādē, karoce nav jēgas vinam maksāt, to ko vinam
maksā!!!
Uz iepriekšejo Olimpiādi netikam ne Hārtlija vainas dēļ. Tajā kvalifikācijas turnīrā viņa vēl nebija.

     [+] [-]

, 2021-06-02 09:36, pirms 4 mēnešiem
darbagalds rakstīja: Tev visi ir overrated! Hārtlijs (ar gandrīz visiem komandu kausiem!), Porziņģis, Bertāns, Ostapenko, Sevastova, Vētra u.t.t. Visi, kuriem ir sasniegumi, kuru tev nebūs nekad! NEKAD!
ar ko tad piem tas Bertans izcils? ko Sevastova izdarija? Ostapenko halavno Gram
slam
vinneja un viss, cipa tagad izciliba!Porzongis?? velviens klauns
P.S vot pieminētu Ozolinu, Irbi, es paklusetu
1 2 48 komentāri