Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2873, Did:0, useCase: 0

2018. gada OS organizētāji: "NHL vēl nav pieņēmusi galīgo lēmumu par dalību olimpiādē"

Rolands Eliņš

2018. gada OS organizētāji: "NHL vēl nav pieņēmusi galīgo lēmumu par dalību olimpiādē"
Lī Hī-Beoms
Foto: IIHF

2018. gada olimpisko spēļu organizējošās komitejas prezidents Lī Hī-Beoms paziņojis, ka ir atvērts sarunām ar NHL vadību par šīs līgas spēlētāju došanos uz olimpiskajām spēlēm, neskatoties uz to, ka NHL komisārs Gerijs Betmens jau iepriekš norādījis pārrunas beigušās neveiksmīgi.

Lī Hī-Beoms kopā ar Starptautisko attiecību nodaļas viceprezidentu Kimu Džaijolu ieradies Parīzē, lai pasaules čempionāta laikā satiktu IIHF prezidentu Renē Fāzelu un vairāku nacionālo hokeja federāciju vadītājus. Jāatgādina, ka Dienvidkorejas izlase izcīnīja tiesības piedalīties pasaules čempionāta elites divīzijā nākamgad, turklāt pēc gada arī uzņems 11 citas izlases olimpisko spēļu turnīrā. Pagaidām NHL vadība nav devusi atļauju saviem spēlētājiem šajā turnīrā piedalīties un norādījusi, ka pārrunas risinājušās tik neveiksmīgi, ka līdzjutējiem šādu iespēju nevajadzētu uzskatīt par ticamu.

„Kamēr NHL vēlas piedalīties 2022. gada olimpiādē Pekinā, tai būtu jāļauj saviem spēlētājiem piedalīties arī olimpiskajās spēlē Phjončhanā,” sacīja Hī-Beoms. „Es nedomāju, ka NHL vadība jau ir pieņēmusi savu galīgo lēmumu. Mums vēl ir daudz, par ko vienoties un diskutēt. Nekas nav beidzies, kamēr neesam panākuši galīgo vienošanos.”

„Esmu gatavs tikties ar NHL delegāciju tad, ka viņi nolems to darīt,” turpināja orgkomitejas vadītājs. „Nesen tikos ar NHL delegāciju Dienvidkorejā, tur bija ne tikai spēlētāju pārstāvji, bet arī no spēlētāju arodbiedrības. Tikāmies ne tikai Phjončhanā, bet arī Ņujorkā. Apspriedu šo jautājumu ar SOK prezidentu Tomasu Bahu vēl tikai pagājušajā nedēļā – esam atvērti diskusijām par šo tēmu un uzturam sarunas ne tikai ar IIHF, bet arī SOK.”

2018. gada olimpiādē piedalījies mājinieku izlase, IIHF ranga astoņas labākās izlases un trīs kvalifikācijas turnīra uzvarētājas. A grupā spēlēs Kanāda, Čehija, Šveice un Dienvidkoreja, B grupā būs Krievija, ASV, Slovākija un Slovēnija, kamēr C grupā – Zviedrija, Somija, Norvēģija un Vācija.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports
Countdown to PyeongChang - 2017 WM -...

     [+] [-]

, 2017-05-15 21:08, pirms 4 gadiem
Cerams ka piedalisies !
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2017-05-15 21:55, pirms 4 gadiem
Tak lai nespēlē un vārās savā sulā, kam viņi vajadzīgi? Kas gribēs, tie tā pat atbrauks, piemēram Saņok!

     [+] [-]

, 2017-05-15 22:43, pirms 4 gadiem
Saņok, nekur nebrauks, aizmirsti.
Viņa sirds tagad ir ar Kanādu.

     [+] [-]

, 2017-05-16 00:02, pirms 4 gadiem
pernambucano rakstīja: Tak lai nespēlē un vārās savā sulā, kam viņi vajadzīgi? Kas gribēs, tie tā pat atbrauks, piemēram Saņok!
Kam viņi vajadzīgi??? Kas, tu idiots esi? Vajadzīgi jebkuram, kas grib redzēt labāko hokeju.