Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:589, Did:0, useCase: 3

Ventspilī notiks IIHF hokeja attīstības nometnenometni

No š.g. 2. līdz 6. novembrim Ventspils Olimpiskajā centrā notiks šajā reģionā pirmā Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) hokeja attīstības nometne (IIHF Hockey Development Camp) 1989. gadā dzimušajiem hokejistiem. Nometnē piedalīsies 68 spēlētāji, 8 treneri, 4 menedžeri, 4 ekipējuma menedžeri un 10 tiesneši no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas. Šo nometni organizē IIHF sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) un Ventspils Olimpisko centru. Latviju šajā nometnē pārstāvēs 17 1989. gadā dzimušie hokejisti no Daugavpils, Liepājas un Rīgas komandām.

IIHF sāka organizēt šādas nometnes ar mērķi celt hokeja līmeni dažādās valstīs, jo nometnēs piedalās atsevišķi attiecīgā vecuma hokejisti, kā arī to treneri un menedžeri, kas ļauj tās dalībniekiem vienlaicīgi būt gan skolēniem, gan skolotājiem, jo dažādu valstu sportistiem un speciālistiem ir iespējams mainīties ar zināšanām un pieredzi.
2004/2005. gada sezonā IIHF organizē 8 līdzīgas nometnes dažādos Eiropas reģionos – 2004. gada rudenī un 2005. gada februārī. Pirmā nometne no 19. līdz 23. oktobrim notika Lielbritānijā, savukārt vienlaicīgi ar Latviju notiks arī nometnes Itālijā un Ungārijā, bet 2005. gada februārī tās notiks Nīderlandē, Slovēnijā, Horvātijā un Lietuvā.