Tralmakam 19. punkts NCAA sezonā, Kivlenieks AHL atgriežas ar zaudējumu
Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) hokeja čempionāta kārtējā spēlē latviešu uzbrucējs Eduards Tralmaks izcēlās ar rezultatīvu piespēli un lietderības koeficientu +1, taču viņa pārstāvētā Meinas Universitātes "Black Bears" mājās ar 2:3 atzina Konektikutas Univeristātes "Huskies" pārākumu.
22 gadus vecais Tralmaks šosezon aizvadītajās 23 spēlēs atzīmējies ar 19 (11+8) punktiem. "Black Bears" šonakt pirmajā periodā ieguva divu vārtu pārsvaru, taču beigās to izlaida un piedzīvoja 13. neveiksmi 23 mačos, kā arī tikai otro zaudējumu deviņās savā laukumā aizvadītajās cīņās.
Vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks atgriešanās spēlē Amerikas hokeja līgā (AHL) atvairīja 34 no 37 pretinieku metieniem, neglābjot Klīvlendas "Monsters" no zaudējuma 2:5 viesos pret Bingemptonas "Devils". Mājinieki pēdējās divas ripas iemeta jau tukšos "Monsters" vārtos.
Kivlenieks šosezon Klīvlendas vārtos aizvadītajās 16 spēlēs atvairījis 89,6% metienu un vidēji mačā savā cietoksnī ielaidis 3,04 ripas. "Monsters" šī bija ceturtā neveiksme pēc kārtas, kamēr Bingemptonai - astotā uzvara pēc kārtas. Klīvlenda ar 39 spēlēs nopelnītiem 37 punktiem atkritusi līdz 14. pozīcijai Austrumu konferencē.
Līmeni zemāk esošajā ECHL aizsargs Kristofers Bindulis ne ar ko ievērības cienīgu neatzīmējās, viņa Dienvidkarolīnas "Stingrays" komandai viesos ar 4:0 sagraujot Džeksonvilas "Ice Men", tādējādi izcīnot piekto uzvaru pēdējās sešās spēlēs. Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vašingtonas "Capitals" organizāciju pārstāvošā "Stingrays" ar 60 punktiem 37 spēlēs ir ECHL Austrumu konferences līdere.
Visbeidzot Ontario hokeja līgā (OHL) vārtsargs Artūrs Šilovs palika rezervē, viņa komandas biedram Džetam Grīvzam atvairot 62 (!) no 66 pretinieku metieniem. Abu pārstāvētā Berijas "Colts" viesos ar 1:4 piekāpās Ovensaundas "Attack" priekšā.
Šilova rēķinā OHL debijas sezonā aizvadītajā 21 spēlē ir 88,3% atvairītu metienu un katrā mačā savos vārtos ielaistas caurmērā 4,04 ripas.
Izmantotie resursi:
https://goblackbears.com/sports/men...
https://theahl.com/stats/game-cente...
https://www.echl.com/en/matches/643...
https://ontariohockeyleague.com/gam...
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Tas intervāls ir no pusprofesionāļa līdz NHL. Augums viņam ir bonuss, bet nu garantijas jau tas nedod.
[+] [-]
[+] [-]
+1 [+] [-]
Tralmaks jau ar bijis NHL attīstības nometnēs, tātad skautu uzmanību pievērsis un jāturpina strādāt. nākošā sezona jau būs izškirošā , kur viņs dosies - pēc NHL sapņa uz AHL vai Eiropā meklēsies vispār profu maizē kosties...
[+] [-]
[+] [-]
paskatījos šodien, starp kvalificētiem vārtsargiem statos 8. bet nu tas īpaši neko nemaina. soms ir starp AHL līderiem 91,8%. nedaudz pakritis uz leju ar tiem zāgiem. pirms Jaunā gadaa bija procents lielāks.
[+] [-]
91,8% ir labi, bet AHL->NHL ir jānoņem līdz procentam nost. Vienā pētījuma bija izpīpēts, ka no AHL proc jānomīnuso 0,7%.
Domāju, ka noteikti nakamsezon tiks pie laika NHL, bet Elvis viņu var nokost. Tarasovs ir līmeni zemāk.
[+] [-]
Nu vismaz es tā darītu kolumbu GM vietā...
[+] [-]
[+] [-]
Bet, jā, piekrītu visādi citādi. Somu GM gan var izdomāt visādus brīnumus
+1 [+] [-]
Nesaku gan, ka viņš tagad sataisīt 180 grādu apgriezienu un sāks spēlēt superlabi, taču līdz 25 gadu vecumam vēl viņu var pavērot (pa mazām naudiņām, AHL vārtsarga statusā).
[+] [-]
Nekāds noteikts progress, kas jāiekļauj vienādojumā, Matīsam nav jāpiemēro. Tas, ko viņš tagad rāda ir galaprodukts. Un 21-23 gadus var īzī ņemt kā bāzi.
[+] [-]
+1 [+] [-]
https://www.capfriendly.com/players...
šosezon nodraftēt protams kādu var, bet vai 18-19 gadīgs uzreiz derēs AHL?
protams var paņemt no Eiropas, lasu , ka par krieviem daudzi interesējas, sākot no Biļalova. gan jau kādi somi, zviedri jaunie ir uz radara.
ZA krīze ar vārtsargiem, maz labas mantas, jo NHL klubam tagad vajag 4-5 vārtsargus.
Es domāju, ka Matīss paliks ņemot vērā situāciju. kopumā viņa nav nekāda rožaina kolumbiem ar vārtsargiem.
Korpi turēt ar vienvirziena līgumu AHL īsti jēgu neredzu, ja mēs pieņemam, ka Elvis un Veini būs kolumbu vārtsargi nākošsezon.
[+] [-]
[+] [-]
Par visu pārējo - man patīk statistika un analītika, tieši tāpēc arī zinu, ka liela nozīme ir kritērijiem (jo izvēloties pareizos kritērijus, pierādīt var dajebko) + kontekstam.
[+] [-]
[+] [-]
Tā pati Toronto komanda, kas kā viena no pirmajām Dubasa vadībā sāka pievērsties analītikai un uz dažādas analītikas pamatiem draftēja spēlētājus.
Kādi ir rezultāti? Draftā, no 2015. gada, kad Dubass savu pieeju iefiltrēja jau lielos apjomos, līdz NHL līmenim (vismaz 41 spēle) ir tikuši tikai 3 spēlētāji, Metjūzu un Mārneru ieskaitot, bet nu viņi abi bija drafta TOP5 izvēles, tāpēc būtu traki, ja šamie netiktu.
Pašā spēlēšanā - jā, trīs reizes tika plejofos, taču visas trīs reizes izkrita pirmajā kārtā (divreiz zaudējot Bostonai ar 3:4).
Nezinu vai pie tā talanta apjoma, kas ir Toronto šādu iznākumu var saukt par analītikā balstītā hokeja uzvaras gājienu (nesaku arī, ka tieši analītika pie vainas).
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Manuprāt, ir pilnīgi normāli, ka ir dažādi skatījumi uz lietām, kas, starp citu, nav tā, ka viena otru pilnībā izslēdz.
Kā arī, nu nav man tāda entuziasma (vairs), lai raktos pa n-to gadu statistiku, zīmētu SPSSā līknes, lai tikai pierādītu, ka var būt arī citādāk.
Beigu beigās, NHL vārtsargi tāpat ir "gabal-prece" (jau paši pa sevi viņi ir izņēmumi), bet rakņājoties pa statistiku, spēks ir trendiem un lieliem līdzīgu datu masīviem, t.i., protams, ka, ja no 300 vārtsargiem 30 spēlē NHL, bet 270 nē, tad tendence būs par labu tiem 270.
[+] [-]
[+] [-]
Draftā daudz lielāku pienesumu dotu DNS analīzes un advancēti testi.
[+] [-]
Nav man zināms neviens vārtsargs, kas ar šādiem rādītājiem jebkad kļuvis par NHL čali. Tas, ja konkrēti par Kivlenieku.
Man būtu tikai prieks, ja tā notiktu. Te pat nevajag līknes, te vajag kaut kādus piemērus, ka tādi outlieri vispār eksistē.
[+] [-]
[+] [-]
Ir gana daudz gadījumu, kad čempioni un pasaules rekordisti izejot DNS testus izrādās pilnīgi nederīgi konkrētajam sporta veidam, kurā viņiem jau ir lieli panākumi.
Turklāt, es tā ļoti šaubos vai sportisti, kas ir uz PRO sporta sliekšņa (JAU izgājuši milzīgu atlasi) DNS testos var parādīt kaut ko tādu, kas komandām liktu izdarīt izvēli par labu vai par sliktu konkrētam hokejistam.
Dažādi testi - jā, protams, tam ir kaut kāda jēga. Bet atkal, visās līgās pirms drafta ir gan testi, gan intervijas, bet tas nevienu nepasargā no tām pašām vecajām kļūdām kā agrāk.
[+] [-]
Un pat tādā situācijā ko Tu kā Kolumbu GM piedāvāsi Punnenovam (viņa alga pēc nākošās sezonas 20/21 var sasniegt 300 pakas šveices franku, bet viņs atteicās pagaidām pagarināt līgumu)
labākajā gadījumā AHL un 70-100 pakas USD un tas pats attiecas uz Kalniņu. es nezinu. reti jau tādā vecumā dodas uz AHL lai tiektos pēc NHL. Nu viņiem tad ir gataviem sezonu pavadīt AHL un tad nebūs tāpat nekādas garantijas , ka nākoša sezonā iedos NHL spēlēt.
ja viņiem būtu 21-23 gadi, tad jā, kā Vehvilainens. ir vērts doties par visiem 100%.
p.s. tāda haļava kā Elvim, kas tika uzreiz pirmajā sezonā pie teikšanas NHL ir baigais izņemums un viņs bija draftēts tomēr. un arī viņa kvalitātes(perspektīvas) ir daudz lielākas, nekā Punnenovam un Kalniņam
[+] [-]
Spēja attīstīt muskuļu masu vai fast-twitch šķiedras ir lielā mērā ģenētiski noteikta. Ja tu paņem skalu ar it kā labu rāmi ar domu, ka piedzīsi muskuļmasu, tad tas vienkārši ir ekstra faktors, ko ņemt vērā. Jo tas būs grūti izdarāms. Un tādi visādi lielāki un mazāki sīkumi (arī VO2max, piemēram) kaskādējas kopā un arī ietekmētu izvēles.
[+] [-]
Ja - atzīmējas NHL un neizskatās slikti, tad, manuprāt, tas ir 50/50, t.i., iespējams.
Ar tiem piemēriem - gan jau otrajam scenārijam tādu ir pietiekoši daudz, jo NHL sezonas laikā iziet ĻOTI RAIBA publika.
Nezinu, atkal, kas ir tā robežšķirtne tiem datiem uz ko balsties, taču, ja mēs tā pieņemam, ka Kivleniekam 18./19. gada sezona bija slikta, bet 17./19. un 19./20. viņš spēlē savā optimālajā līmenī, tad tie 89 ar astīti procenti atvairīto metienu, lai arī nav nekāds izcilais rezultāts, ir tikai mazliet sliktāk nekā NHL tikušajam un Latvijas hokeja fanu supervārtsargam Gudļevskim.
No komandas viedokļa - priekš kam viņiem turēt vārtsargu, kas lielajai komandai tikai ārkārtas gadījumos ir derīgs? Nu, tas ir tāds subjektīvs jautājums komandai.
No otras puses, ja apskatās kā Kivlenieka laikā gāja citiem Klīvlendas vārtsargiem, tad tikai tie, kuriem jau ir NHL pieredze ir spēlējuši labāk (un arī ne visi).
Beigu beigās, vēl vasarā jāskatās kas tur CBJ ar naudām būs un cik daudz viņi gribēs investēt vārtsargos. Nav jau tā, ka šovasar tiešām derīgu ripu ķērāju būtu daudz. Laukuma spēlētāju tirgus, kur šamiem vajag pastiprinājumu lielākā mērā, ir interesantāks.
[+] [-]
Par VO2Max - jā, ģenētika. Par neiespējamību tikt pie muskuļiem (palielināt muskuļu masu) - ir jābūt izcilam ģenētiskajam neveiksminiekam, lai tiešām tā būtu (nevarētu hokeja vajadzībām uzkačāties) + visdrīzāk, tādā sporta veidā kā hokejā šāds kadrs "atkritīs" vēl slidinoties bērnu grupās.
+1 [+] [-]
Tev tie pieņēmumi pārāk drastiski, dzīve ir sarežģitāka, nekā tava cipariņu virkne.
Tu jau Elvi arī gribēji rakstīt nost.
[+] [-]
[+] [-]