Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 3

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Latvijas izlases vienīgajām pārbaudes spēlēm savā laukumā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Latvijas izlases vienīgajām pārbaudes spēlēm savā laukumā
Kaspars Daugaviņš. Foto: LOK/Edijs Pālens

No 15. marta tiek sākta biļešu tirdzniecība uz vienīgajām šīs sezonas Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm 28. un 29. aprīlī “Arēnā Rīga” pret Šveices valstsvienību, kurās tiks vākti ziedojumi onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai "Dzīvības koks".

Biļetes var iegādāties šeit.

Atkarībā no sektora vienas biļetes cena būs 12, 17 un 23 eiro. Bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 17 gadiem, kā ar pensionāri un invalīdi biļetes varēs iegādāties ar 50% atlaidi – 6 €, 8.50 € un 11.50 €.

Ieeja uz spēlēm “Arēna Rīga” ir bez maksas: bērnam līdz 6 gadu vecumam pieaugušā pavadībā (neaizņemot sēdvietu).

No katras pārdotās Latvija – Šveice biļetes 1 eiro tiks ziedots onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai „Dzīvības koks”.

Šo divu pārbaudes spēļu laikā līdzjutējus sagaida lieliski pārsteigumi, negaidīti viesi un balvas no pasaules čempionāta organizatoriem.

Šveices nacionālā izlase būs Latvijas hokeja valstsvienības pretiniece arī gaidāmajā pasaules čempionātā.

Latvijas izlasei šīs būs vienīgās pārbaudes spēles “Arēnā Rīga” pirms gaidāmā pasaules čempionāta, kurā mūsu komanda cīnīsies ar Kanādu, Čehiju, Slovākiju, Šveici, Norvēģiju, Kazahstānu un Slovēniju.

Par onkoloģisko pacientu atbalsta biedrību “Dzīvības koks”:

Biedrība „Dzīvības koks” dibināta 2004. gadā, tā ir vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno onkoloģiskos pacientus un viņu tuviniekus. Biedrībai kopš 2005. gada piešķirts sabiedriskā labuma statuss, tā līdzdarbojas vairākās starptautiskās organizācijās. Šobrīd ”Dzīvības koka” prioritāte ir psihosociālas rehabilitācijas nodrošināšana pacientiem un viņu tuviniekiem. Vairāk: Sākums - DZĪVĪBAS KOKS .

  -1 [+] [-]

, 2023-03-15 12:59, pirms 2 nedēļām
Ko tik lēti vismaz 69.99 vai 125.99 vajadzēja likt. Lai pilna arena... ar svaigu gaisu... kad beidzot būs normala cena uz PČ????

     [+] [-]

, 2023-03-15 15:16, pirms 2 nedēļām
zelts rakstīja: Ko tik lēti vismaz 69.99 vai 125.99 vajadzēja likt. Lai pilna arena... ar svaigu gaisu... kad beidzot būs normala cena uz PČ????
kas tev iekoda?

     [+] [-]

, 2023-03-15 15:44, pirms 2 nedēļām
zelts rakstīja: Ko tik lēti vismaz 69.99 vai 125.99 vajadzēja likt. Lai pilna arena... ar svaigu gaisu... kad beidzot būs normala cena uz PČ????
Sargies, uz galvu ārkārtīgi smagi sistais lietotājs 'čurbāna depozītprogramma' par šādu izteicienu noteikti atbildi nepaliks parādā un tulīt atkal nāks un propagandēs, ka +100 eiro par izlases spēli esot saprātīga un adekvāta summa