Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 3

Zaripovs pēc sezonas beigs karjeru, "Ak Bars" gatavs piedāvāt funkcionāra amatu

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Zaripovs pēc sezonas beigs karjeru, "Ak Bars" gatavs piedāvāt funkcionāra amatu
Daniss Zaripovs. Foto: Vladimirs Fedorenko, rsport.ria.ru

40 gadus vecais uzbrucējs Daniss Zaripovs, kurš pārstāv Kontinentālās hokeja līgas klubu Kazaņas "Ak Bars", paziņojis, ka nākamā sezona viņam būs pēdējā karjerā.

Daniss Zaripovs ir vienīgais hokejists, kurš Gagarina kausu izcīnījis piecas reizes. Trīs reizes viņš triumfēja kopā ar Kazaņas "Ak Bars" (2009., 2010. un 2018. gadā), bet vēl divas reizes kausu virs galvas cēla kā Magņitogorskas "Metallurg" spēlētājs (2014. un 2016. gadā). Viņa kontā ir arī pilns pasaules čempionāta medaļu komplekts – trīs zelti, viens sudrabs un viena bronza.

Zaripovs, kurš iepriekšējās divās sezonās bija "Ak Bars" kapteinis, jūlijā pagarināja līgumu ar komandu, bet tagad paziņojis, ka nākamā sezona viņam būs pēdējā spēlētāja karjerā. Ar 543 punktiem viņš ir KHL vēsturē trešais rezultatīvākais spēlētājs, priekšā atrodoties tikai šovasar karjeru beigušajam Sergejam Mozjakinam (756 punkti) un Vadimam Šipačovam (637).

"Tas ir Danisa lēmums. Mēs kā klubs viņu atbalstām. Pēc sezonas būs piedāvājumi Zaripovam turpināt karjeru kā funkcionāram, un tieši no viņa būs atkarīgs, vai viņš paliks klubā," teica "Ak Bars" ģenerālmenedžeris Marats Valiuļļins. Jāpiezīmē, ka Zaripovs uz Kazaņu pārcēlās tieši pirms 20 gadiem – 2001. gadā.

Izmantotie resursi:
https://rsport.ria.ru/20210827/zari...