Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Groms turpinās strādāt Omskas ''Avangard'' uz vēl vienu sezonu

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Groms turpinās strādāt Omskas ''Avangard'' uz vēl vienu sezonu
Latviešu video treneri Pēteris Groms un Aldis Āboliņš. Foto: Omskas "Avangard"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempione Omskas ''Avangard'' paziņojusi, ka pagarinājusi līgumus ar vairākiem treneriem, tostarp video treneri Pēteri Gromu. Speciālists pievienojās Omskai pirms šīs sezonas, kopā ar to jau pirmajā sezonā izcīnot Gagarina kausu.

Pēteris Groms kopā ar Bobu Hārtliju Omskas ''Avangard'' rindās kļuva par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionu, finālsērijā pārspējot Maskavas CSKA. Pēc sezonas Gromam bija beidzies līgums ar ''Avangard'', taču šodien klubs vēsta, ka ar video treneri panākta vienošanās uz vēl vienu sezonu.

Tāpat komandā paliks vārtsargu treneris un viens no trenera asistentiem. Vienīgais no visa treneru štāba, kurš pametīs vienību, ir Konstantīns Šafranovs. ''Vēlējāmies maksimāli saglabāt visu čempionu titulu izcīnījušo treneru sastāvu. Tā bija arī Boba Hārtlija vēlme. Praktiski mums šo mērķis izdevās īstenot. Klubu gan ir pametis Konstantīns Šafranovs. Viņam izteicām labu piedāvājumu, taču Šafranovs lēma turpināt savu karjeru citur. Pateicamies viņam par šo sezonu. Viņa vietā treneris jau ir atrasts, un domāju, ka daudzi ''Avangard'' līdzjutēji būs priecīgi viņu redzēt mūsu treneru štābā,'' kluba paziņojumā citēts ģenerālmenedžeris Aleksejs Volkovs.

Pēteris Groms par ''Avangard'' video treneri kļuva pirms 2020./2021. gada sezonas. Pirms tam Groms ilgu laiku bija Rīgas ''Dinamo'' video treneris, kā arī strādā šajā amatā Latvijas valstsvienībā, kura 21. maijā sāks 2021. gada pasaules čempionātu Rīgā.