Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 3

Hārtlijs patīkami pārsteigts par izlases sniegumu turnīrā Minskā

Ints Megnis
Ints Megnis

Hārtlijs patīkami pārsteigts par izlases sniegumu turnīrā Minskā
Bobs Hārtlijs. Foto: LHF

Latvijas hokeja valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs atzinis, ka ir patīkami pārsteigts par izlases spēlētāju sniegumu "Euro Ice Hockey Challenge" turnīrā Minskā.

Latvijas nacionālā izlase šonedēļ apspēlēja Slovēniju (4:1), Franciju (4:1) un mājiniekus baltkrievus (2:1), triumfējot šajā EIHC turnīrā.

"Esmu ļoti, ļoti patīkami pārsteigts par mūsu spēlētāju sniegumu,” paudis Hārtlijs. "Trijās spēlēs ielaidām tikai trīs vārtus. Ļoti labi sevi šajā Minskas turnīrā parādīja abi vārtsargi Jānis Auziņš un Rihards Cimermanis.”

"Neskatoties uz to, ka pirms turnīra bijām kopā aizvadījuši ļoti maz treniņu, uzbrucēji un aizsargi laukumā darbojās pārliecinoši. Mums jau no paša sākuma izdevās izveidot lielisku un ciešu kolektīvu. Tāpat uzslavas ir pelnījuši pieredzējušie spēlētāji. Arī jaunie nestāvēja malā un teicami ierakstījās mūsu komandas modelī, laukumā strādājot enerģiski un ar lielu atdevi. Esmu ļoti lepns par mūsu puišiem, tas ir viņu nopelns," stāstīja Latvijas izlases galvenais treneris.

Latvijas nacionālā izlase arī pagājušajā sezonā uzvarēja IIHF novembra pārtraukumā. Arī tad Boba Hārtlija padotie svinēja uzvaras visās trijās turnīra spēlēs.

"Atslēgas brīži gan mums, gan Latvijai bija vairākumā, ko vajadzēja realizēt. Pietrūka noslēdzošā metiena, tāpēc arī šāds rezultāts," teica Baltkrievijas galvenais treneris Andrejs Sidorenko.

Izmantotie resursi:
https://lhf.lv/lv/article/6047/hart...

  +5 [+] [-]

, 2018-11-11 13:41, pirms 5 gadiem
Latvijas līdzjutēji arī ir patīkami pārsteigti. Arī liepājnieks - Hārtlija noliedzējs ir patīkami pārsteigts.

  +3 [+] [-]

, 2018-11-11 13:54, pirms 5 gadiem
Lai uz pavasari, kad notiks PČ hokejā paņem līdz Robertu Kaļķi. Labs spēlētājs. Cerams, nākamajā sezonā redzēsim Rīgas Dinamo kreklā. Varbūt izmēģinās spēkus otrpus okeānam un vēlāk tiks draftēts.

  -1 [+] [-]

, 2018-11-11 14:46, pirms 5 gadiem
Prāgas " Lev " rakstīja: Lai uz pavasari, kad notiks PČ hokejā paņem līdz Robertu Kaļķi. Labs spēlētājs. Cerams, nākamajā sezonā redzēsim Rīgas Dinamo kreklā. Varbūt izmēģinās spēkus otrpus okeānam un vēlāk tiks draftēts.
Kaļķis MHL ir zemāks par zāli, kāds vēl Dinamo. Neko viņš tur jēdzīgu neparādīs. Pilna tirsa tādu andersonveidīgo dd tipa aizsargu.

  +3 [+] [-]

, 2018-11-11 15:19, pirms 5 gadiem
Prāgas " Lev " rakstīja: Lai uz pavasari, kad notiks PČ hokejā paņem līdz Robertu Kaļķi. Labs spēlētājs. Cerams, nākamajā sezonā redzēsim Rīgas Dinamo kreklā. Varbūt izmēģinās spēkus otrpus okeānam un vēlāk tiks draftēts.
Viņš jau pāraudzis draftu. Nākamo mēnesi viņam jau 20 gadi.
Girgensons jau viņa vecumā sāka savu otro NHL sezonu. Tas tā, lai saprastu vecumu.

  +2 [+] [-]

, 2018-11-11 15:33, pirms 5 gadiem
B4S kanālā Latvijas klubu izlase pret japoškām sākas!
p.s. HD bilde krimināla, laikam no interneta strīmo

  +3 [+] [-]

, 2018-11-11 16:53, pirms 5 gadiem
Youtube laba kvalitāte, vismaz rezultātam - jau 2:0. Tā kā arī šai izlasei spīd kauss.

  +3 [+] [-]

, 2018-11-11 16:55, pirms 5 gadiem
Abas bija skaistas izspēles vairākumā, nepateiksi, ka spēlē amatieri.