Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2266, Did:0, useCase: 3

“Zemgale/LLU” revanšējas pret HK “Liepāja”

HK Zemgale
HK Zemgale

“Zemgale/LLU” revanšējas pret HK “Liepāja”
Foto: Ruslans Antropovs, rusantro.com

2016. gada 19. novembrī, Jelgavas ledus hallē HK “Zemgale/LLU” aizvadīja Latvijas hokeja Virslīgas čempionāta spēli, kurā uzvarēja čempionvienību HK “Liepāja” ar rezultātu 6:4 (2:1, 2:0, 2:3) un jau stabili ieņēma pirmo vietu čempionātā tabulā.

Abu komandu spēlētāji rādīja ātru hokeju, liekot uzsvaru nevis uz spēka paņēmieniem, bet gan skaistām izspēlēm. Liepājniekiem ar kurioziem vārtu guvumiem izdevās izvirzīties spēles vadībā jau piektajā minūtē, bet jelgavnieki pēc neilga brīža divas reizes izmantoja spēli vairākuma un izvirzījās vadībā ar 2:1. Abus vārtus guva Niklavs Birovs, bet asistēja viņam Eduards Hugo Jansons, Matīss Gelažis, Romāns Ņekļudovs un Artjoms Ogorodņikovs.

 

Otrā trešdaļā ilgu laiku komandas nevarēja tikt pie vārtiem, jo abas rādīja ātru un interesantu spēli. Četras minūtes līdz trešdaļas beigām, Ērikam Ozollapam individuālā uzbrukumā (pēc Rinalda Rosinska un Raivja Kurnigina piespēlēm) izdodas lauzt spēles gaitu, bet vēl pēc divām minūtēm rezultātu nostiprināja Kristaps Millers (pielabojot Eduarda Hugo Jansona metienu) – 4:1.

 

Trešās trešdaļas četrpadsmitajā sekundē pēc Matīsa Gelažis piespēle vārtus guva Romāns Ņekļudovs – 5:1. Mājinieku rezultāts pilnībā apmierināja un viņi mēģināja nomierināties, pārejot uz spēli aizsardzībā. Tomēr HK “Liepāja” nemazināja savu tempu un īsā laikā atguva divas ripas – 5:3. HK “Zemgale/LLU” sajuta, ka var arī nenoturēt rezultātu un četras minūtes līdz spēles beigām pēc Riharda Cimermaņa un Matīsa Gelažis piespēlēm, individuālā uzbrukumā uzvaru nostiprināja Kristaps Millers – 6:3. HK “Liepāja” līdz spēles beigām paspēja gūt vēl vienus vārtus, bet ar to bija par maz, lai pieveiktu HK “Zemgale/LLU” - 6:4.