Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:844, Did:0, useCase: 0

Indrašis: "Bija piedāvājumi arī no citiem KHL klubiem"

Indrašis: "Bija piedāvājumi arī no citiem KHL klubiem"
Miks Indrašis. Foto: Raimonds Volonts, Dinamo Rīga

Šodien Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" paziņoja, ka komandā atgriezies latviešu uzbrucējs Miks Indrašis. Sarunā ar Sportacentrs.com Indrašis atzina, ka "Dinamo" nebija vienīgais KHL klubs, kurš viņam piedāvāja līgumu, kā arī atklāja, ka vēlētos ar komandu sasniegt izslēgšanas spēles.

Miks Indrašis pēc divām sezonām Maskavas "Dynamo" izlēma atgriezties mājās. "Kāpēc ne? Gribējās spēlēt mājās, gribējās atkal spēlēt Rīgā," pievienošanās iemeslus Rīgas "Dinamo" atklāj Indrašis. "Mājas ir mājas. Spēlēt un dzīvot citur ir grūtāk. Tagad vēl apkārt pasaulē ir izveidojusies smaga situācija. Sapratu, ka vēlos atgriezties mājās un spēlēt Rīgā. Protams, arī šeit ir laba situācija ar Covid-19." Uzbrucējs atzina, ka pandēmijai nebija tik lielas nozīmes, lai pieņemtu lēmumu spēlēt Rīgā. "Paldies klubam, ka gribēja mani atpakaļ komandā."

Pētera Skudras trenēšanas metodes Indrašis vēl nav pilnībā izjutis uz savas ādas, tomēr viņš norāda, ka pēc nostāstiem dzirdējis par trenera dzelžaino disciplīnu treniņos. "Pagaidām viss ir kārtībā. Ceru, ka tā uz labas nots viss turpināsies, tomēr šobrīd neko konkrētu nevaru pateikt, jo ir aizvadīts tikai viens ledus treniņš." Viņš arī atzina, ka Skudras agresīvais spēles stils nav svešs.

Cik daudz nācās upurēt no līguma summas, lai pievienotos "Dinamo", Indrašis neatklāja, tomēr viņš neslēpa, ka interesi izrādījuši arī citi KHL klubi. "Bija piedāvājumi arī no citiem KHL klubiem," teic hokejists, bet interesentu loku un skaitu viņš neatklāja.

"Principā viss notika mierīgi. Beidzās sezona, un neviens nezināja, kas notiksies. Biju mājās, Rīgā, sāku saprast, ko gribu, aprunājos ar aģentu un nonācām pie tā, ka palikšu Rīgā. Pārliecība par pievienošanos "Dinamo" radās, kad sākās runas par to. Aģentam teicu, ka vēlos spēlēt Rīgā, un sākām runāt. Tālāk bija jānokārto formalitātes. Līgumu parakstīju vakar," atklāj Indrašis. "Pirmais, ko gribētu sasniegt ar "Dinamo", ir "play-off". Galvenais, lai komanda ir laba un saprotoša."

Pandēmijas laikā Indrašis trenējies kā ierasts. "Gāju uz ledus, gāju uz zāli. Praktiski nekādas lielās izmaiņas nebija. Personīgu varu teikt, ka šobrīd jūtos normāli. Nevaru teikt, ka esmu tādā formā kā sezonā, jāieiet ritmā. Trenējos katru dienu, un domāju, ka ar katru treniņu būs labāk un labāk."

"Ik pa laikam gāju uz ledus, bet ne katru dienu. Nav tā, ka neesmu neko darījis. Uz ledus gājām ar izlases džekiem, dažreiz arī sanāca kopā uz zāli aiziet. Nekādas sacensības nebija, vienīgais sacentāmies uz ledus, kad spēlējām viens pret otru. Pats zinu, ko man vajag, un pie tā strādāju. Esmu bijis vasarās pie diezgan daudz treneriem, tāpēc pats varu sastādīt treniņplānu," ieskatu treniņos sniedz Indrašis.

Jautājot, ko labāk varēja izdarīt pagājušajā sezonā, uzbrucējs nekavējoties saka: "Iemest vairāk vārtus. Tas pagājušajā sezonā piekliboja, tāpēc pie tā būs jāpiestrādā." Pagājušajā sezonā Indrašis 41 spēlē guva sešus vārtus. Tik maz (gandrīz) pilnā sezonā viņš nebija metis. "Ja seši goli sezonā būtu mērķis, hokeju vairs nespēlētu," atzīst Indrašis.

Hokejists atzina, ka pasaules čempionāta atcelšana viņu izsita no sliedēm. "Visi bija pieraduši, ka katru gadu notiek - gan tie, kas spēlē, gan tie, kas skatās. Man sanāca daudz lielāka pauze nekā parasti. Tagad sanāk, ka bez hokeja esmu piecus mēnešus. Pēc pauzes arī ir grūtāk ieiet ritmā, tāpēc kārtīgi jāstrādā. Domāju, ka nekas nebūs aizmirsies." Indrašis vēl atzina, ka parasti pauze pēc sezonas beigām - no pasaules čempionāta beigām līdz komandas treniņiem - bijusi mēnesi gara. "Šī noteikti ir garākā. Ceru, ka tādas pauzes vairs nebūs."

"Šajā laika posmā varēju gan atpūsties, gan saārstēt visus savainojumus, tāpēc baigi sūdzēties negribu. Gribēju beidzot doties uz ledus un sākt kustēties. Ja būšu labi sagatavojies sezonai, goli un piespēles nekur neizpaliks. Tagad galvenais mērķis ir labi sagatavoties sezonai," sarunu noslēdz Indrašis.

  +2 [+] [-]

, 2020-07-28 15:56, pirms 10 mēnešiem
nu pirmssezona paies Rīgā.
bet nu augusta beigās tāpāt būs jāpārceļas uz piemaskavu, lai dzīvotu
uz Rīgas un mājas rēķina tagad var daudzus ķert uz muļķa.

     [+] [-]

, 2020-07-28 16:42, pirms 10 mēnešiem
Veiksmi

  +1 [+] [-]

, 2020-07-28 16:50, pirms 10 mēnešiem
Viss būs OK 👌

  -1 [+] [-]

, 2020-07-28 18:21, pirms 10 mēnešiem
Un izvēlējās klubu ,kuram nav naudas...

     [+] [-]

, 2020-07-28 19:42, pirms 10 mēnešiem
kā diez būs ar tv translāvijām? visas pa maksas kanālu kā neRīgas spēles?

     [+] [-]

, 2020-07-28 20:03, pirms 10 mēnešiem
Ar Maskavas Dinamo šosezon varēja reāli pat par kausu pacīnīties

Bet nu uz nākamo šiem vēl jaudīgāka blice, kurā Miks kā legionārs lieks.

Pat ja tiešām bija piedāvājumi reāli no citām khl komandām, tad no otrā ešelona. Rīga daudz labāks variants!

Indulim īpaši svarīgi, ar ko vienā trijniekā saliek. Ar īstajiem kadriem var būt labs rezultāts

     [+] [-]

, 2020-07-28 20:13, pirms 10 mēnešiem
Ja savāks 30 punktus, būs zabis !

     [+] [-]

, 2020-07-28 20:27, pirms 10 mēnešiem
zaipis rakstīja: nu pirmssezona paies Rīgā.
bet nu augusta beigās tāpāt būs jāpārceļas uz piemaskavu, lai dzīvotu
uz Rīgas un mājas rēķina tagad var daudzus ķert uz muļķa.

Nav teikts, ka nevarēs tepat jurku un fuņu priecēt! Palasi, ko Fogelis saka par ārvalstu sportistu startēšanu LV bez 14 dienu karantīnas.

     [+] [-]

, 2020-07-28 20:41, pirms 10 mēnešiem
als rakstīja: Nav teikts, ka nevarēs tepat jurku un fuņu priecēt! Palasi, ko Fogelis saka par ārvalstu sportistu startēšanu LV bez 14 dienu karantīnas.
cik sapratu tas attiecas uz kaut ko citu, nevis krievu čempi.
krievu čempis nav IIHF kalendārā...
izlases un Eirokausi lai notiktu.
krievu čempī nav tik vienas komes atbraukana uz Rīgu, bet arī ģinamas braukana uz rusņu.
bet nu gaidam sarakstu, kam ļaus. vēl tā nav.

  +1 [+] [-]

, 2020-07-28 22:58, pirms 10 mēnešiem
zaipis rakstīja: cik sapratu tas attiecas uz kaut ko citu, nevis krievu čempi.
krievu čempis nav IIHF kalendārā...
izlases un Eirokausi lai notiktu.
krievu čempī nav tik vienas komes atbraukana uz Rīgu, bet arī ģinamas braukana uz rusņu.
bet nu gaidam sarakstu, kam ļaus. vēl tā nav.
Es nebrīnīšos, ja pats ruksis ar čekista svētību ies ar Fogeli par šo tēmu parunāt....

     [+] [-]

, 2020-07-29 00:00, pirms 10 mēnešiem
Seši goli sezonā, tas jau Rīgai der... Mēs jau liekam vadošajās maiņās arī ar diviem un trim vārtiem sezonā... tad nu... Labs ķēriens skautiem...

  -1 [+] [-]

, 2020-07-29 08:31, pirms 10 mēnešiem
Kādam klubām tāds vārgulis vajadzīgs, ja pat Krikunova sastāvam nav iederējies, āksts, Ja Skudram ir smadzenes viņš haltūristu komandā neņemtu, varbūt Habarovskas Amur vieta atrastos!

     [+] [-]

, 2020-07-29 10:17, pirms 10 mēnešiem
Rīgas Dinamo vispār manis pēc sezonas pirmo pusi pavadīt izbraukumā. Poh

     [+] [-]

, 2020-07-29 12:54, pirms 10 mēnešiem
Dobra Molodec

     [+] [-]

, 2020-07-29 13:36, pirms 10 mēnešiem
Nu te jau skaidrs, ka piedāvājumi bija no kuņluņa vai amūra, plus pa pabalsta līmeņa algu. Skaidrs, ka ne jau "māju" dēļ tagad braukt atpakaļ.

     [+] [-]

, 2020-07-29 14:00, pirms 10 mēnešiem
diez vaii Amŗs/a vispār paliks līgā/ politiskie masu protesti vs jauno ;gubernatoru- ielikteni. algu parāds, galv.trenera nomaiņa, nepāra skaitlis līgā, neizdevīga ģeolokācija- kun luņ mitisčos, admirālis zemāk, speciālus reisus tikai 1komandai drīzāk netaisīs