Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:844, Did:0, useCase: 0

Oficiāli: Rīgas "Dinamo" galvenā trenera amats tiek uzticēts Sergejam Zubovam

Rolands Eliņš

Oficiāli: Rīgas "Dinamo" galvenā trenera amats tiek uzticēts Sergejam Zubovam
Sergejs Zubovs. Foto: Dinamo Rīga

Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" pavēstījis, ka kluba padomes sēdē par komandas galveno treneri apstiprināts Sergejs Zubovs, kurš līdz ar to kļuvis par pirmo Krievijas speciālistu šajā amatā.

Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Sergejs Zubovs: "Esmu ļoti pateicīgs Rīgas "Dinamo" vadībai par izrādīto uzticību, un darīšu visu, lai Rīgas komanda atkal ar savu sniegumu un rezultātiem priecētu lieliskos Latvijas līdzjutējus. Saprotu, ka situācija nav vienkārša, taču tas ir izaicinājums, kuram esmu piekritis, un darīšu visu iespējamo un neiespējamo, lai komanda atkal cīnītos par play-off. Priekšā ir ļoti daudz darba pie komandas veidošanas un konkrēta sagatavošanās plāna izstrādes, un nekavējoties arī ķeršos pie darba, strādājot ciešā saistībā ar Rīga "Dinamo" kluba vadību."

Padome uzdeva galvenajam trenerim Sergejam Zubovam izstrādāt "Dinamo" komandas jaunās sezonas sagatavošanās plānu, kā arī iesniegt padomei priekšlikumus par galvenā treneru asistentu un komandas spēlētāju sastāva kandidātiem.

Kluba relīzē norādīts, ka lēmums pieņemts padomes sēdē šodien un ka Zubovam uzticēts vadīt komandu nākamajā sezonā. Līgums ticis noslēgts uz vienu sezonu.

Zubovs stāsies darbā pēc Pētera Skudras, kurš komandas vadību pārņēma iepriekšējā vasarā un ar to aizvadīja tikai vienu slimību un zaudējumu saraustītu sezonu, ieņemot pēdējo vietu līgā, un klubs uzreiz pēc sezonas beigām pavēstīja, ka neturpinās sadarbību ar Skudru.

Zubovs ir ceturtais ārzemnieks Rīgas "Dinamo" galvenā trenera amatā. Kluba darbības pirmajos gados šajā amatā bija Jūliuss Šuplers un Peka Rautakallio, bet pirms sešiem gadiem komandu pusgadu vadīja Kari Heikile.

Par to, ka "Dinamo" un Zubovs panākuši principiālu vienošanos par gaidāmo sadarbību, portāls Sportacentrs.com ziņoja jau ceturtdien. Kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis šo informāciju gan bija noliedzis, pirms četrām dienām apgalvojot, ka vēl tiek runāts ar vairākiem treneriem.

50 gadus vecais Sergejs Zubovs savulaik bija Krievijas izlases aizsargs, kurš spēlēja arī Maskavas CSKA un Dalasas "Stars". Zubova tituli: PSRS čempions (1989), olimpiskais čempions (1992), divkārtējais Stenlija kausa ieguvējs (1994, 1999). Par galveno treneri sāka strādāt 2015. gada oktobrī, kad stājās Sanktpēterburgas SKA stūrmaņa Andreja Nazarova vietā. 2017. gadā kļuva par galveno treneri "Sochi" klubā, kur bija nodarbināts nepilnas trīs sezonas (līdz 2019. gada 12. oktobrim). Pēc tam uzsāka darbu kā NHL kluba Dalasas "Stars" vecākais konsultants.

Izmantotie resursi:
https://www.dinamoriga.lv/lv/zinas/...

1 2 66 komentāri

  +9 [+] [-]

, 2021-04-12 17:42, pirms 5 mēnešiem
Sējēja bomba!

  +6 [+] [-]

, 2021-04-12 17:43, pirms 5 mēnešiem
Un kaapeec ne man?!

EDIT: Bet nu nopietnaak - tagad laikam atkriit jautaajums par to, vai RD buus naakamsezon. Jeb ir citi viedoklji?

  +6 [+] [-]

, 2021-04-12 17:43, pirms 5 mēnešiem
Nu, lai vai kā, bet šoreiz par treneri jau Aprīlī uzzinam, nevis vasarā. Kaut kāds vektors vai??

  +7 [+] [-]

, 2021-04-12 17:45, pirms 5 mēnešiem
Komplektā arī nāks spīdošie krievu leģionāri...

 +10 [+] [-]

, 2021-04-12 17:50, pirms 5 mēnešiem
Pērn daļēji klubs pārtapa par rižkoje ģinamo,tagad process tiks oficiāli noslēgts.

  +3 [+] [-]

, 2021-04-12 17:54, pirms 5 mēnešiem
Ko dara Griša Panteļējevs šodien? Varbūt var Zobiņam par asistentu nākt?Ceru, ka Emīls Ezītis varētu Dinamo spēlēt nākamgad

  -1 [+] [-]

, 2021-04-12 17:58, pirms 5 mēnešiem
Labi ka taa rakstīja: Un kaapeec ne man?!

EDIT: Bet nu nopietnaak - tagad laikam atkriit jautaajums par to, vai RD buus naakamsezon. Jeb ir citi viedoklji?
Es kaut kur dzirdēju par tādu Noah Virslīgā (futbolā). It kā 4 kārtas jau izspēlējuši, bet šie nav pat tabulā..
Viņiem arī bija gan treneris, gan spēlētāji. Trūka tikai naudas

 +10 [+] [-]

, 2021-04-12 18:03, pirms 5 mēnešiem
Papis_Diane rakstīja: Ko dara Griša Panteļējevs šodien? Varbūt var Zobiņam par asistentu nākt?Ceru, ka Emīls Ezītis varētu Dinamo spēlēt nākamgad
Konkrēti šodien - hvz. Bet jau labu laiku ir Rostovas komandas galvenasi treneris. VHL plejofos spēlēja.

  -3 [+] [-]

, 2021-04-12 18:03, pirms 5 mēnešiem
Treneris ir , tas nu jau ir fakts
Komanda tātad būs
Redzēs, kas būs asistenti
Kādu sastāvu novāks
Pie sočiem šis neko izcilu nerādīja, tiesa, rd tika jāts regulāri

  +2 [+] [-]

, 2021-04-12 18:11, pirms 5 mēnešiem
Nākamis āmurs...

     [+] [-]

, 2021-04-12 18:11, pirms 5 mēnešiem
purva_velns rakstīja: Treneris ir , tas nu jau ir fakts
Komanda tātad būs
Redzēs, kas būs asistenti
Kādu sastāvu novāks
Pie sočiem šis neko izcilu nerādīja, tiesa, rd tika jāts regulāri
Izcilu, protams, nerādīja, bet divās no trim sezonām tika plejofos.

  +3 [+] [-]

, 2021-04-12 18:12, pirms 5 mēnešiem
Njaaa.... nosaucam tgd komandu oficiali par RUSDIN panemam visadus krievekus un uz priekšu! Šo komandu vairs vispar neatbalstu-jau Skudra bija katastrofa,bet seit vispar čau.... par vēl lielaku antirekordu ka iepriekšējā sezonā, tas viss par traku....re ku bij izlases bazes klubs ņem tik russland

  +9 [+] [-]

, 2021-04-12 18:13, pirms 5 mēnešiem
Ātri gan koferis no Maskavas šogad atnāca.

  +4 [+] [-]

, 2021-04-12 18:19, pirms 5 mēnešiem
enkuzens rakstīja: Njaaa.... nosaucam tgd komandu oficiali par RUSDIN panemam visadus krievekus un uz priekšu! Šo komandu vairs vispar neatbalstu-jau Skudra bija katastrofa,bet seit vispar čau.... par vēl lielaku antirekordu ka iepriekšējā sezonā, tas viss par traku....re ku bij izlases bazes klubs ņem tik russland
Na*uj Tev tas bāzes klubs vajadzīgs? Kazahi un belari ar saviem bāzes klubiem iebrauca auzās. Vieni lido ārā no PČ, otri knapi tiek atpakaļ un kāš poļiem OS kvaļos. Nevajag, lai tas pats notiek šeit. Labāk lai vietējie čaļi cīnās par vietu sastāvā un labiem līgumiem labākos klubos, nekā sēž siltumnīcā un atslido.

     [+] [-]

, 2021-04-12 18:22, pirms 5 mēnešiem
Atlantique rakstīja: Na*uj Tev tas bāzes klubs vajadzīgs? Kazahi un belari ar saviem bāzes klubiem iebrauca auzās. Vieni lido ārā no PČ, otri knapi tiek atpakaļ un kāš poļiem OS kvaļos. Nevajag, lai tas pats notiek šeit. Labāk lai vietējie čaļi cīnās par vietu sastāvā un labiem līgumiem labākos klubos, nekā sēž siltumnīcā un atslido.
Salidzini kur ir šogad RD un Minska...kadas auzas? Bet piekritu lai mūsejie dodas prom no šī grimstošā kuģa

  +8 [+] [-]

, 2021-04-12 18:23, pirms 5 mēnešiem
Kaut kā pie dir..s!

  +5 [+] [-]

, 2021-04-12 18:25, pirms 5 mēnešiem
Juris Miņins rakstīja: Izcilu, protams, nerādīja, bet divās no trim sezonām tika plejofos.
No vienas puses, tur varēja šo to aizņemties no ska
No otras, naudu ar spēlētājiem īpaši regulāri nemaksāja
Tātad motivēt prot

  +5 [+] [-]

, 2021-04-12 18:27, pirms 5 mēnešiem
Atlantique rakstīja: Na*uj Tev tas bāzes klubs vajadzīgs? Kazahi un belari ar saviem bāzes klubiem iebrauca auzās. Vieni lido ārā no PČ, otri knapi tiek atpakaļ un kāš poļiem OS kvaļos. Nevajag, lai tas pats notiek šeit. Labāk lai vietējie čaļi cīnās par vietu sastāvā un labiem līgumiem labākos klubos, nekā sēž siltumnīcā un atslido.
Nedomāju, ka pie zubova paliks siltumnīcas apstākļi
Kaut gan redzēsim
Galvenā problēma joprojām fermas trūkums
Pilnvērtīgas

     [+] [-]

, 2021-04-12 18:30, pirms 5 mēnešiem
Nu es uz šito tipu skatos skeptiski, bet lai jau izdodas. Mans nepopulārais un īpaši Banssa nosodītais viedoklis par to, kam būtu jātrennē ģinamka visiem zināms, tāpēc neatkārtošos... Bet nez kas man liek domāt ka būs atkal tā pati bedre kāda jau pēdējos piecus gadus... Diemzēl...

  +2 [+] [-]

, 2021-04-12 18:32, pirms 5 mēnešiem
enkuzens rakstīja: Salidzini kur ir šogad RD un Minska...kadas auzas? Bet piekritu lai mūsejie dodas prom no šī grimstošā kuģa
Nu tas jau ir atkarīgs no tā, kas kuram svarīgāks - izlase vai Dinamo. Es dodu priekšroku izlasei. Manis pēc, lai DR ir kaut vai 15 leģionāri, galvenais, lai izlasi tas neietekmē. Par katru cenu savākt visus vietējos spēlētājus nav jēgas. Tuklāt, gan jau arī koferis par īsu.

Klubi ir viena lieta. Bet kur ir Baltkrievijas un Kazahstānas izlases? Belari 2018. izlidoja no Elites divīzijas un 2019. bija tuvu tam, lai netiktu atpakaļ. Kazahi ilgāk par gadu neuzturas PČ. Vienu brīdi pat 3 gadus pēc kārtas sēdēja 1A divīzijā, jo grabēja spēlēs pret itāļiem, slovēņiem un korejiešiem. Gan vieniem, gan otriem šogad paveicās, ka neviens nelido ārā. (Ok, belari britus gan jau tāpat paņems šogad)

  +1 [+] [-]

, 2021-04-12 18:35, pirms 5 mēnešiem
Ta nu tas ir...lai visi labakie iet kur kur var un sitais krievu kugis lai te dreifē....

  -3 [+] [-]

, 2021-04-12 18:38, pirms 5 mēnešiem
purva_velns rakstīja: Nedomāju, ka pie zubova paliks siltumnīcas apstākļi
Kaut gan redzēsim
Galvenā problēma joprojām fermas trūkums
Pilnvērtīgas
A kur tev fērmas trūkums? Oficiālie juniori slidinās MHLā, tālāk ir oficiāla sadarbība ar Zemgali (kā ir ar Liepāju??). Tālāk, ja vajadzēs kādu LAČ prospektu, tad viņu arī savāks (case Marenis vai Zabis)... Pa lielam visu OHL var uzskatīt par fermu Ģinamkai. Ja pēkšņi viņiem kādu OHLieti sagribēsies, viņi viņu arī savāks un tur LAČ klubam maza teikšana Kašķis sāksies, kad ģinamai sezona galā bet LAČ plovi tikai priekšā

  +4 [+] [-]

, 2021-04-12 18:44, pirms 5 mēnešiem
un tad? šajai komandai nekas vairs nevar palīdzēt! tāpat nākamo sezonu noslēgs godpilnajā pēdējā vietā visā līgā!

     [+] [-]

, 2021-04-12 19:05, pirms 5 mēnešiem
Klavulapa-1 rakstīja: Nu es uz šito tipu skatos skeptiski, bet lai jau izdodas. Mans nepopulārais un īpaši Banssa nosodītais viedoklis par to, kam būtu jātrennē ģinamka visiem zināms, tāpēc neatkārtošos... Bet nez kas man liek domāt ka būs atkal tā pati bedre kāda jau pēdējos piecus gadus... Diemzēl...
Tev jācer kā šim izoperes smadzenes un iestādīs ķērcamo, tad sāksies ģinama zelta laikmets

  +1 [+] [-]

, 2021-04-12 19:11, pirms 5 mēnešiem
Banss rakstīja: Tev jācer kā šim izoperes smadzenes un iestādīs ķērcamo, tad sāksies ģinama zelta laikmets
Cerības mazas, nekas tur nebūs..

  +8 [+] [-]

, 2021-04-12 19:18, pirms 5 mēnešiem
Būsim godīgi, te var arī Skotiju Boumenu ielikt spēka gados un netikt izslēgšanas spēlēs, jo komandas vadībai mērķi un velmes mainās vidēji 3 reizes sezonā. No sākuma tiek sludināts PO, pēc mēneša tiek izmesti 2-3 leģi, par kuriem Matulis jau pirms sezonas rakstīja, ka viņi nekur īpaši nav metuši un meklēti jauni un kaut kādi bezdarbnieki salasīti tad ap Ziemassvētkiem vai janvāra sākumā tiek izmesti visi dārgie leģi un uz pāris spēlēm iespēlē jaunos.

Kaut cik cienijams sniegums var sanākt tikai tad, ja izdodas kaut kur noskautot, kādu labu uzbrūkošu aizsargu tjipa Vestkots, Robinsons vai Majone un trāpīt ar metēju komplektā vel jācer, ka vārtsargs pavilks un 2.-3. maiņas latvieši savus golus sametīs.
Man ir čujs, ka turpinot ar lētajiem krieviem būs vel lielākas auzas, jo tur var izvilkt kādu labu vārtsargu, kurš netiek spēlēt, jo vienkārši vietu nav, bet nestāstiet, ka var atrast, kādu daudzsološu laukuma spēlētāju, ko nebūtu pamanijuši visi pārējie krievu klubi, kuriem labus krievus vajag kā ēst, jo ir leģionāru kvota atšķirībā no mūsējiem.
Līdz ar to secinājums ir vienkāršs viss atkarīgs no tā vai GM trāpīs ar 3-4 leģiem un kā tiks strādāts ar vietējo jauno maiņu, ar ko pagaidām RD īpaši nav veicies, lai neteiktu vairāk.

  +1 [+] [-]

, 2021-04-12 19:36, pirms 5 mēnešiem
Redzēsim vai Krievu speciālists izvilks Rīgas dinamo no pakaļas ārā???

  +2 [+] [-]

, 2021-04-12 19:39, pirms 5 mēnešiem
Atlantique rakstīja: Ātri gan koferis no Maskavas šogad atnāca.
Tāpēc ka kovids nav jābrauc pakaļ viņi paši atsūtīja

  +7 [+] [-]

, 2021-04-12 19:44, pirms 5 mēnešiem
hokejists77 rakstīja: Redzēsim vai Krievu speciālists izvilks Rīgas dinamo no pakaļas ārā???
Runā,ka šosezon pirms spēlēm nāks ārā no buļļa d.rsas.

  +4 [+] [-]

, 2021-04-12 19:44, pirms 5 mēnešiem
Uz krieviem objektīvi cerību maz
Jo
Krievu klubos vadošajās lomās legi
Vairākums, realizācija -legi
Krievi ir 2-3 maiņa, daži metēji, pārējie kapļi
Svarīgos brīžos laukumā netiek
Līdz ar to maz cerību, ka rd viņi sāks darīt to, ko nekad nav darījuši
Un būs līderi

  -2 [+] [-]

, 2021-04-12 20:14, pirms 5 mēnešiem
Jau vairākus gadus domās un brīžiem tekstos noliedzu RD, jo sponsori un kluba vadība orientēta austrumu virzienā ar sekojošu izgāšanos...Bet esmu no tiem vecajiem, kuri redzēja un atceras vecā padomijas laika RD spēles. Tad ar Tihonova vecākā atnākšanu sākās RD pacelšanās līdz pat savienības sudrabam...Agrāk bija sociālisms, tagad kapitālisms.Arī tagad komandā būs leģionāri (no austrumiem līdz rietumiem)...
Vienkārši gribas, ka kāds treneris atkal beidzot būs spējīgs izveidot kaujasspējīgu komandu! Un patreiz nav svarīgi kādas tautības treneris, kādu tautību spēlētāji spēlēs un (K)ādā (H)okeja (L)īgā komanda piedalās.
Vienkārši gribas, ka sauklis "Rīgas Dinamo"- skan lepni!!!

  +1 [+] [-]

, 2021-04-12 20:21, pirms 5 mēnešiem
Tihonovu neatlaida, viņš 1977. pārgāja uz cisku

  +5 [+] [-]

, 2021-04-12 20:24, pirms 5 mēnešiem
neziniitis51 rakstīja: Jau vairākus gadus domās un brīžiem tekstos noliedzu RD, jo sponsori un kluba vadība orientēta austrumu virzienā ar sekojošu izgāšanos...Bet esmu no tiem vecajiem, kuri redzēja un atceras vecā padomijas laika RD spēles. Tad ar Tihonova vecākā atnākšanu sākās RD pacelšanās līdz pat savienības sudrabam...Agrāk bija sociālisms, tagad kapitālisms.Arī tagad komandā būs leģionāri (no austrumiem līdz rietumiem)...
Vienkārši gribas, ka kāds treneris atkal beidzot būs spējīgs izveidot kaujasspējīgu komandu! Un patreiz nav svarīgi kādas tautības treneris, kādu tautību spēlētāji spēlēs un (K)ādā (H)okeja (L)īgā komanda piedalās.
Vienkārši gribas, ka sauklis "Rīgas Dinamo"- skan lepni!!!
HaHaHa, pilnīgs idi...!!!!

  +2 [+] [-]

, 2021-04-12 20:29, pirms 5 mēnešiem
Kāda starpība kas trenes komandu?Ja nebus labi legionāri,labs vārtsargs,labi vietējie spēlētāji,tad par treneri mierīgi var strādāt tie paši Cipruss,Ābols,Kuļibaba,Miļuns,Sorokins un daudzie citi,kam nevajāg maksāt lielo naudu.

  +2 [+] [-]

, 2021-04-12 20:30, pirms 5 mēnešiem
C vitamīns rakstīja: Runā,ka šosezon pirms spēlēm nāks ārā no buļļa d.rsas.
Kur to izlasīji?
1 2 66 komentāri