Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 3

Eirotūrē Čehijai un Krievijas divas uzvaras divās spēlēs

Rolands Eliņš

Eirotūrē Čehijai un Krievijas divas uzvaras divās spēlēs
Valērijs Ņičuškins
Foto: TASS/Scanpix

Oļega Znaroka vadītā Krievijas hokeja izlase Karjāla kausa otrajā spēlē ar 3:2 pieveica Zviedriju un svinēja otro uzvaru Eirotūres pirmajā posmā. Divas uzvaras arī Čehijai, kas ar 5:3 apspēlēja Somiju.

Krievijas izlase pirmajā Karjāla kausa spēlē ar 5:1 pārliecinoši pieveica Somiju, kamēr Zviedrija ar 3:6 bija atzinusi Čehijas pārākumu. Šodienas mačā Krievijas izlase atklāja rezultātu pašā pirmā perioda beigās, kad vārtus guva Rušans Rafikovs.

Otrajā periodā Aleksandra Barabanova metiens ļāva Krievijai dubultot savu pārsvaru, taču tikai uz brīdi. Zviedri minūti vēlāk izspēlēja vairākumu, kurā precīzs bija Rikards Jinge no „Neftekhimik” vienības.

Trešajā periodā Zviedrijai bija vēl iespēja vairākumā, taču šoreiz tā izvērtās tikai daļēji sekmīga. Lai arī Karls Klinberjs vairākumu realizēja, pirms tam vārtus mazākumā bija izdevies gūt Valērijam Ņičuškinam. Tie izrādījās uzvaru nesošie vārti.

Krievijas panākums ar 3:2 ļāva Oļega Znaroka vadītajai izlasei gūt otro uzvaru Karjāla kausā. Otro uzvaru guva arī Čehija, kas ar 5:3 pārspēja mājiniekus somus. Somija gan prata otrā perioda sākumā pirmā izvirzīties vadībā, taču čehi ar divu vairākumā gūtu vārtu palīdzību līdz 34. minūtei bija panākuši jau 3:1.

Spēles pēdējā ceturtdaļā Somija ar Jūnasa Kempaneinena un Villes Lajunena vārtu guvumu palīdzību divreiz pievilka līdz vienu vārtu atstatumam, taču līdz neizšķirtam tomēr netika. Mačam punktu ar metienu Somijas tukšajos vārtos pielika Lūkašs Radils no Maskavas „Spartak”, kuram šajā spēlē trīs punkti (1+2). Tāda pati rezultativitāte arī Čehijas kapteinim Jakubam Jeržābekam, kurš šosezon debitē KHL „Vityaz” sastāvā.

Čehijas un Krievijas spēle par uzvaru Karjāla kausā paredzēta rīt 13:30. Karjāla kauss ir pirmais no četriem Eirotūres sezonas posmiem, un nākamais posms paredzēts decembra vidū.

"Karjala" kauss

VKomandaSUUPZPZVārtiP
1.Čehija2200011:66
2.Krievija220008:36
3.Zviedrija200025:90
4.Somija200024:100

Izmantotie resursi:
https://www.championat.com/hockey/n...

Slēpts komentārs: biskaps
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2016-11-05 17:45, pirms 9 gadiem
Vienkārši KRASAVA!!!! Znaroks ir ģēnijs un studenti vazā somus, un zviedrus kā tādus dēlus!!!
Slēpts komentārs: coffijs

     [+] [-]

, 2016-11-05 19:53, pirms 9 gadiem
biskaps rakstīja: Krievu podlaižām saxon, arturikam, pernambucano un jobjenotam būs par ko siekaloties atkal
Nu beidzot ir pienācis izlašu turnīrs kur Sarkanā mašīna var cerēt uz uzvaru.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2016-11-05 20:27, pirms 9 gadiem
fox234 rakstīja: Ņičuškins tas ir monstrs. Beidzot ticis projām no nacionālā kolhozā jūgiem un demonstrē baudāmu hokeju.
Iesaku arī citiem krievu jauniešiem sekot viņa piemēram un pārcelties uz KHL
Sorr Veci, bet Valērijs nesen intervijā teica, ka viņšš cer nākam gad atgriezties Amerikā spēcīgāks, un Labāks !!!
Viņu Krievijā redzēsim liidz Sezonas beigām..
Veel ir iespēja, ka Viņam izdodas atgriezties pat NHL Izslēgšanas spēlēs..
Slēpts komentārs: denebs
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: pernambucano

     [+] [-]

, 2016-11-05 22:01, pirms 9 gadiem
arch122 rakstīja: Nu beidzot ir pienācis izlašu turnīrs kur Sarkanā mašīna var cerēt uz uzvaru.
Smagi vārdi
Slēpts komentārs: lacis67
Slēpts komentārs: lacis67
Slēpts komentārs: lacis67

  -1 [+] [-]

, 2016-11-06 08:37, pirms 9 gadiem
Teemu Saxon rakstīja: Krievija priecē! Un turpinās to darīt ! Kopš traģiskā Padomju Savienības sabrukuma ir pagājuši 26 gadi, un Krievija šos 26 gadus ir sapratusi vienu lietu ! Ir jāstrādā tāpat, kā tas tika darīts 50-90 gados ! jāstrādā ar savu hokeja čempionātu ! Tas tiek darīts, un neparies 3-6 gadi, ka Krievija sitīs visus! Prieks ka Latvieši ir piesaistīti Sarkanās mašīnas atdzimšanā, gluži kā 20.gs 20mitajos gados ! Latvieši roku , rokā sastrādājās ar Kaimiņu !
Turpretīm
Latvijā hokejs izzūd, un izzudīs ! Es prognozēju vēl 2 čempjus augstākajā līmenī, pateicoties Lipmana ieguldītajam mūža darbam, tīri inerces rezultātā! Tālāk, vairs nebūs !

Bet ir labā ziņa - jo Krievija kļūst spēcīgāka, un daudzskaitlīgāka hokejā, jo savs labums var tikt arī Latvijai !

Par Krievijas hokeja spožo nākotni !
Kas tad nu? Karsonis un murgi? Ej pie daktera!

  +3 [+] [-]

, 2016-11-06 09:21, pirms 9 gadiem
Izskatās, ka pastalniekiem nenormāli sāp!!