Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:534, Did:0, useCase: 3

Krištopāna ģimenē pieaugums, un tikšana uz izlasi zem jautājuma zīmes

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Krištopāna ģimenē pieaugums, un tikšana uz izlasi zem jautājuma zīmes
Dainis Krištopāns. Foto: TeamPics/PSG

Oktobra pēdējā dienā Latvijas handbola izlases spēlētāja Daiņa Krištopāna un viņa dzīvesbiedres Dominikas ģimenē piedzima dēls. Jau iepriekš bija zināms, ka būs zēns, jau iepriekš bija zināms, ka tam vajadzētu nākt pasaulē novembra sākumā vai oktobra beigās, un nu viņš ir klāt.

"Spēli pret Ingara Dudes komandu no Limožas aizvadīju jau tēva lomā. Puika piedzima no rīta 31. oktobrī, tajā pašā dienā vakarā bija spēle, tā ka par no rīta notikušo satraukums man bija daudz lielāks nekā par spēli... Dominika ir mājās Košicē un tur arī zēns piedzima," telefonsarunā pastāstīja Dainis Krištopāns. "Es Košicē ierados svētdien vakarā, bet dēlu vēl redzējis neesmu - nevienu visiem zināmu iemeslu dēļ nelaiž klāt. Zinu, ka puika piedzima 54 cm garš un 4,200 kg smags. Liels... Viss ir labi un tagad ar nepacietību gaidu, kad beidzot satikšu Dominiku un dēlu, kad varēšu braukt viņiem pakaļ uz slimnīcu."

- Vārdu laikam jau bijāt izdomājuši iepriekš, jo jau bija zināms, ka būs puika...
- Vārdu mēs izdomājām jau pirms sešiem gadiem - ja būs dēls, tad tas būs Daniels. Tā ka ir Daniels Krištopāns.

Par Daiņa tikšanu uz Latvijas izlases spēli 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā pret Baltkrieviju sestdien Valmierā pašreiz vēl nav nekādas skaidrības.

"Man ļoti gribas spēlēt un uzvarēt, gribas ar Latvijas izlasi atkal iekļūt finālturnīrā, bet pagaidām nekas nav skaidrs. Pašreiz esmu Košicē un nezinu, kad varēšu braukt prom. Parīzes kluba treneri man tagad iedeva brīvas dienas, lai varu doties pie sievas un jaundzimušā dēla. Lai brauktu uz Latviju, man jāveic COVID-19 testu, jo citādi netikšu pāri robežai un ir pārāk daudz jautājumu un neskaidrību par tikšanu uz spēli ar Baltkrieviju. Te runāja, ka spēle par 99 procentiem nenotiks, te atkal - tomēr notiks, bet ej nu sazini, kas būs pēc trim dienām... Līdzīga situācija ir arī baltkrieviem, līdzīga situācija ir lielākajai daļai no citu valstu izlasēm, kurās ir vairāki spēlētāji no ārzemju klubiem. Mēs taču lidojam ar parasto reisu un pastāv risks kaut ko "noķert", tad atgriežamies atpakaļ - tests un pašizolācija, bet, ja nu kādam kādā izlasē būs pozitīvs tests... Tad karantīna gan izlasei, gan klubam. Nezinu, kāpēc Eiropas handbola federācija nerīkojās tā, kā dara basketbols un kā darīja volejbols - kāpēc kvalifikācijas turnīru nerīkoja kā sabraukuma turnīrus vienā vietā, kas ir daudz drošāks pasākums. Jau tā virkne spēļu ir atcelta un gan jau diemžēl tiks atceltas vēl citas spēles. Tā ka pagaidām par tikšanu uz izlasi neko konkrētu nevaru pateikt," saka Dainis.

  +2 [+] [-]

, 2020-11-02 18:51, pirms 2 gadiem
Apsveicam!!!

     [+] [-]

, 2020-11-02 21:37, pirms 2 gadiem
Apsveicam, dzimis vēl viens slovāks.

     [+] [-]

, 2020-11-03 08:56, pirms 2 gadiem
KoNuKo rakstīja: Apsveicam, dzimis vēl viens slovāks.
Cilvēks ir cilvēks, neatkarīgi no tautības