Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Latvijas handbola izlase gatavojas mačiem janvārī, atcelts Rīgas domes kauss

Tomass Neuss Lucs
Tomass Neuss Lucs

Latvijas handbola izlase gatavojas mačiem janvārī, atcelts Rīgas domes kauss
Latvijas handbola izlase 2020. gada Eiropas čempionātā.

Šīs nedēļas sākumā Latvijas handbola izlase sāka treniņprocesu, lai gatavotos 2022. gada Eiropas handbola čempionāta kvalifikācijas spēlēm. Jau janvārī ir paredzēts aizvadīt divas no šīm spēlēm, sākumā tiekoties ar Itālijas valstvienību izbraukumā, bet pēc pāris dienām - atbildes spēlē savās mājās.

Lai spēlētājiem kā komandai būtu kopīga spēļu prakse, janvārī tika organizēts pārbaudes turnīrs "Rīgas Domes kauss", kurā sākotnēji savu dalību bija apstiprinājušas četras valstvienības - Latvija, Lietuva, Igaunija un Somija. Turnīram bija jānorisinās Rīgā, tomēr, izvērtējot epidemioloģisko situāciju, ārzemju komandas no dalības atteicās.

Līdz ar to Latvijas handbola federācija lēmusi par turnīra pārcelšanu uz vēlāku laiku. Tā vietā tiks aizvadītas divas treniņspēles pret SynotTip handbola virslīgas klubu izlasi. Šīs izlases sastāvā būs labākie Latvijas spēlētāji, kuri nav iekļuvuši Latvijas izlases sastāvā, lai dotos uz Itāliju, kā arī leģionāri, kas šobrīd spēlē SynotTip handbola virslīgā.

Latvijas handbola izlase no 28. decembra dzīvo tā sauktajā "burbulī", kurā tiek stingri kontrolēts, lai neizplatītos Covid-19 vīruss un tādējādi spēlētāji būtu gatavi bez sarežģījumiem doties cīņā par vietu Eiropas handbola čempionātā. Arī SynotTip handbola virslīgas klubu izlases spēlētājiem pirms spēlēm ar Latvijas izlasi būs jāviec Covid-19 testi, lai neradītu citiem apdraudējumu.

Šobrīd Latvijas izlases treniņprocesā piedalās 12 izlases kandidāti, bet no janvāra viņiem pievienosies arī ārzemēs spēlējošie Uvis Strazdiņš, Ingars Dude un Artūrs Kuģis, kā arī SK "Latgols" spēlētājs Romāns Borodknis. Dainis Krištopāns Latvijas izlasei pievienosies vien spēlē pret Itāliju, dodoties uz turieni taisnā ceļā no Francijas.

Latvijas izlases kandidātu saraksts spēlēm pret Itāliju

UzvārdsVārdsUzvārdsVārds
PuriņšRaitisŠuleikoAntons
LejaRihardsPetuhovsDmitrijs
JonuškaKristiāns-IngusStrazdiņšUvis
VeršakovsMārisDudeIngars
MiķelsonsNils-AivisKuģisArtūrs
KušnersEndijsBorodkinsRomāns
KļaviņšArtūrsOzolsKristers
PančenkoŅikitaKreicbergsNils
JablonskisRičardsKrištopānsDainis

Oficiālie pārstāvji

UzvārdsVārdsAmats
VeršakovsSandrisgalvenais treneris
NarņickisAndrejstrenera palīgs
ĀdiņaAgatefiziskās sagatavotības treneris/ fizioterapeits
VisockisĒriksfiziskās sagatavotības treneris/ fizioterapeits
JuzupsArvisizlases direktors
MārtiņaElīnakoordinatore
BlomeNormundsLHF ģenerālsekretārs

Informāciju sagatavoja:
Latvijas handbola federācija (LHF)

     [+] [-]

, 2021-01-05 20:00, pirms 2 mēnešiem
"kā arī SK "Latgols" spēlētājs Romāns Borodknis" - bumbu Borodknim!!!