Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 3

Arī Ērmanis seko komandas biedru pēdās un beidz karjeru Latvijas izlasē

Agris Suveizda

Arī Ērmanis seko komandas biedru pēdās un beidz karjeru Latvijas izlasē
Andis Ērmanis (#19) kopā ar Jāni Pavloviču, Nilu Kreicbergu un Elviju Borodovski. oto: Sandra Škutāne

Šomēnes par karjeras beigām Latvijas rokasbumbas izlasē pavēstījuši jau trīs spēlētāji – Oskara Arāja un Egila Politera piemēram šodien sekojis arī Andis Ērmanis. Visi trīs Dobeles "Tenax" spēlētāji ir dzimuši 1990. gadā.

"Mēs nemainīgi, arī Andim, vēlam panākumus, veiksmi un izdošanos visās dzīves iecerēs! Paldies, Andi, par 63 aizvadītajām spēlēm Latvijas izlases kreklā!" teikts Latvijas Handbola federācijas paziņojumā. Ērmanis, kuram 32 gadi apritēs maijā, valstsvienības 63 mačos guva 28 vārtus.

Labās malas spēlētājs Ērmanis pievienojies kreisajai malai Arājam un līnijas spēlētājam Politeram, kuri par aiziešanu no izlases paziņoja iepriekšējās nedēļās. Valstsvienību nākamie lielie mači gaida oktobrī, kad Eiropas čempionāta kvalifikācijas nākamo posmu sāks ar izbraukuma spēli pret olimpisko čempioni Franciju, kā arī ar mājas spēli pret Poliju. Vēl grupā ielozēta Itālija.

Janvārī pasaules čempionāta atlasē pret Itāliju (23:36), Luksemburgu (30:30) un Fēru salām (19:26), kā arī Eiropas čempionāta atlasē pret Bulgāriju (36:23, 36:32) ierindā bija visi trīs "Tenax" handbolisti. Politers piedalījās visos piecos mačos un guva astoņus vārtus, bet Arājs un Ērmanis četrās spēlēs sakrāja attiecīgi četrus un vienus vārtus. Trio piedalījās arī vēsturiskajā 2020. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā. Ērmanis guva trīs vārtus, Politers – divus, bet Arājs pievienoja vienus.

Izmantotie resursi:
https://www.facebook.com/LVhandball...

     [+] [-]

, 2022-04-21 14:56, pirms 3 mēnešiem
Ērmanis vienmēr bija interesants spēlētājs. Salīdzinoši īss augumā, bet ātrs uzbrukumā. Handbola trīsdesmitgadnieki pamazām beidz karjeru, redzēs,vai tāda nosacīta paaudžu maiņa neradīs problēmas vīriešu izlasei. Arī Latvijas čempinātam.

  +1 [+] [-]

, 2022-04-21 15:07, pirms 3 mēnešiem
Jau aptuveni puse to spēlētāju, kuri spēlēja EURO 2020, beiguši karjeras vispār vai izlasē. Visvairāk žēl Kuģa, kurš traumas dēļ tad nebija sastāvā. Nav viņš arī vairs nekāds jaunais, bet f-turnīri tuvākajā laikā diez vai mums spīdēs.

  +1 [+] [-]

, 2022-04-21 15:27, pirms 3 mēnešiem
Gribēju pateikt PALDIES visam Dobeles trio par ilgajiem gadiem izlasē! Tiešām novērtēju, ka čaļi, kuriem handbols nav pamatdarbs, tā rāvās spēlēt izlasē, jo tās visas atprasīšanās no darba utt., nebija viss tik vienkārši. Protams, liels prieks, ka izdevās uzspēlēt Eiropas čempionātā. Viņiem ir/būs ko pastāstīt saviem bērniem. To sīvo spēli ar Vāciju es ilgi atcerēšos.

     [+] [-]

, 2022-04-21 15:40, pirms 3 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Gribēju pateikt PALDIES visam Dobeles trio par ilgajiem gadiem izlasē! Tiešām novērtēju, ka čaļi, kuriem handbols nav pamatdarbs, tā rāvās spēlēt izlasē, jo tās visas atprasīšanās no darba utt., nebija viss tik vienkārši. Protams, liels prieks, ka izdevās uzspēlēt Eiropas čempionātā. Viņiem ir/būs ko pastāstīt saviem bērniem. To sīvo spēli ar Vāciju es ilgi atcerēšos.
man šķiet, ka viņi visi ar arī ieguvuši trenera izglītību. Nebūtu slikti darboties arī šajā virzienā. Nesen LR "Piespēlē" bija LHF pārstāvji un runāja par to, ka jāpārliek uzsvari uz sporta veida attīstību visos līmeņos. Cik saprotu, tad līdz šim lielāks uzsvars bija uz vīriešu izlasi.

  +1 [+] [-]

, 2022-04-21 16:09, pirms 3 mēnešiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: man šķiet, ka viņi visi ar arī ieguvuši trenera izglītību. Nebūtu slikti darboties arī šajā virzienā. Nesen LR "Piespēlē" bija LHF pārstāvji un runāja par to, ka jāpārliek uzsvari uz sporta veida attīstību visos līmeņos. Cik saprotu, tad līdz šim lielāks uzsvars bija uz vīriešu izlasi.
Par Ērmani un Arāju nepateikšu, bet Politers jau strādā par treneri paralēli spēlēšanai.

  -1 [+] [-]

, 2022-04-21 16:14, pirms 3 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Par Ērmani un Arāju nepateikšu, bet Politers jau strādā par treneri paralēli spēlēšanai.
OK, prieks dzirdēt!

  +2 [+] [-]

, 2022-04-21 16:14, pirms 3 mēnešiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: Ērmanis vienmēr bija interesants spēlētājs. Salīdzinoši īss augumā, bet ātrs uzbrukumā. Handbola trīsdesmitgadnieki pamazām beidz karjeru, redzēs,vai tāda nosacīta paaudžu maiņa neradīs problēmas vīriešu izlasei. Arī Latvijas čempinātam.
Kāpēc, lai neradītu problēmas? Jau radīja pāris iepriekšējo līderu aiziešana. Jurdžs un Dude, piemēram. Krištopānam 32 šogad. Iespējams, pēdējais cikls izlasē. Mums spēlētāji spēlē arvien švakākos klubos, ja salīdzina pat ar EURO 2020, tāpēc domāju, būs lielas problēmas. Gribētu kļūdīties, bet domāju, ka nākošajā ciklā būs pēdējā vieta grupā. Manu sekošanu izlasei tas gan nekādīgi neietekmēs, es nebiju no tiem, kuri pieslēdzās izlasei tikai uz EČ f-turnīru. Oficiālās spēles nav sanācis apmeklēt, bet esmu bijis uz pāris Rīgas domes kausa spēlēm.

     [+] [-]

, 2022-04-21 16:21, pirms 3 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Kāpēc, lai neradītu problēmas? Jau radīja pāris iepriekšējo līderu aiziešana. Jurdžs un Dude, piemēram. Krištopānam 32 šogad. Iespējams, pēdējais cikls izlasē. Mums spēlētāji spēlē arvien švakākos klubos, ja salīdzina pat ar EURO 2020, tāpēc domāju, būs lielas problēmas. Gribētu kļūdīties, bet domāju, ka nākošajā ciklā būs pēdējā vieta grupā. Manu sekošanu izlasei tas gan nekādīgi neietekmēs, es nebiju no tiem, kuri pieslēdzās izlasei tikai uz EČ f-turnīru. Oficiālās spēles nav sanācis apmeklēt, bet esmu bijis uz pāris Rīgas domes kausa spēlēm.
droši vien jau, ka tā arī būs. Nezinu, vai ir kādi jaunie, kas varētu aizstāt šos kadrus. Piekrītu, ka Jurdžs un Dude bija liels zaudējums izlasei. Krištopāns vispār handbola unikums, jānovēl viņam iespējami ilgi noturēties un pavilkt līdzi jaunos.

  +2 [+] [-]

, 2022-04-21 16:57, pirms 3 mēnešiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: droši vien jau, ka tā arī būs. Nezinu, vai ir kādi jaunie, kas varētu aizstāt šos kadrus. Piekrītu, ka Jurdžs un Dude bija liels zaudējums izlasei. Krištopāns vispār handbola unikums, jānovēl viņam iespējami ilgi noturēties un pavilkt līdzi jaunos.
Njā, Vācijas Bundeslīgas un Francijas augstākās līgas džekus neaizstāsi ar Vācijas 3.līgā vai Latvijas klubā spēlējošu čali.

     [+] [-]

, 2022-04-22 09:22, pirms 3 mēnešiem
Ka jau teicu iepriekš, šajā ciklā vēl aizies Duņa un viss, slēdzam ciet.