Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Latvijas handbola sieviešu izlase kvalifikāciju uz 2022. gada EČ sāks ar pirmo kārtu

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Latvijas handbola sieviešu izlase kvalifikāciju uz 2022. gada EČ sāks ar pirmo kārtu
Foto: LHF

Latvijas Handbola federācija (LHF) informē, ka Latvijas sieviešu izlase kvalifikāciju uz 2022. gada Eiropas čempionātu sāks ar pirmo kārtu, kur pretinieces uzzinās izlozē 13. martā. Spēles notiks burbulī no 31. maija līdz 6. jūnijam.

2022. gada Eiropas handbola čempionātam sievietēm šobrīd kvalificējušās četras izlases - Norvēģija kā pagājušā gada čempione un Slovēnija, Ziemeļmaķedonija un Melnkalne kā turnīra organizatores. Par atlikušajām 12 vietām cīnīsies 32 valstu izlases.

Kvalifikācija notiks divās kārtās. Pirmajā spēkosies 11 komandas, kuras tiks sadalītas divās grupās par četrām, bet vienā par trim izlasēm. Katras grupas spēcīgākā vienība iekļūs kvalifikācijas otrajā kārtā, kur 24 komandas tiks sadalītas sešās grupas par četrām komandām.

Latvijas sieviešu handbola izlase kvalifikāciju sāks ar pirmo kārtu. Tā ievietota ceturtajā grozā, līdz ar to spēlēs grupā ar četrām komandām. Grupu izloze notiks 13. martā. Visas spēles notiks burbuļa formātā no 31. maija līdz 6. jūnijam. Katras grupas izspēle notiks kādā konkrētā valstī, kas tiks uzzināts pēc izlozes norises.

Vēl bez Latvijas ar pirmo kvalifikācijas kārtu ceļu uz 2022. gada Eiropas čempionātu sāks Fēru salas, Portugāle, Grieķija, Itālija, Kosova, Izraēla, Somija, Luksemburga, Bosnija un Hercegovina.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Handbola federācija (LHF)