Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:369, Did:0, useCase: 3

Leģendārais Vudss negrasās atsākt pilnvērtīgu sportista karjeru

Rolands Eliņš

Leģendārais Vudss negrasās atsākt pilnvērtīgu sportista karjeru
Taigers Vudss. Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Golfa zvaigzne Taigers Vudss medijam "Golf Digest" atzinis, ka vairs nemērķē uz atgriešanos profesionāla golfera režīmā, norādot, ka vēl uzspēlēs atsevišķos turnīros, taču tas arī viss.

15-kārtējais "Major" čempions Taigers Vudss februārī cieta smagā autoavārijā, pēc kuras viņam bija vairāki kaulu lūzumi un savainojumi. Varas iestādes toreiz norādīja, ka Vudsam ir palaimējies, ka viņš vispār izdzīvojis. Šomēnes Vudss publiski atklāja, ka viņa atlabšanas process iet uz priekšu un ka viņš arī pirmoreiz pēc avārijas spēlējis golfu.

Taču tas nenozīmē, ka Vudss grasās atgriezties profesionālajā golfā, vismaz ne tādā režīmā kā iepriekš: "Atgriešanās pašā virsotnē – tā gluži vienkārši vairs nav reālistiska iespēja. Izvēlēties dažus pasākumus un tajos uzspēlēt, jā, tas būs iespējams. To arī darīšu nākotnē."

"Tā ir nepatīkama realitāte, taču tā ir realitāte," sacīja Vudss. "Es to saprotu un pieņemu."

"Man turklāt vēl tāls ceļš ejams, lai sakārtotu savu veselību," turpināja leģendārais golferis. "Man vēl ir jāstrādā ar muskuļu darbības pilnīgu atjaunošanu, nedomāju, ka esmu ticis līdz pat pusei. Galu galā, bija brīdis, kad tuvu bija iespēja, ka slimnīcu atstāšu ar tikai vienu kāju."

Vudss uzsvēra, ka vēl vēlas un ir gatavs piedalīties atsevišķos golfa turnīros, ja vien izdosies uzlabot savas kājas stāvokli: "Taču atkal uzkāpt kalnā līdz pašai virsotnei – nedomāju, ka ir reāli no manis to vēl sagaidīt."

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/golf/5946...