Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Vēstuļu rakstīšanas arī 2021. gadā: "Liepāja" vēršas pret tiesnesi Anufrijevu

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Vēstuļu rakstīšanas arī 2021. gadā: "Liepāja" vēršas pret tiesnesi Anufrijevu
Aleksandrs Anufrijevs. Foto: Zigismunds Zālmanis, rigafc.lv

“Optibet” Latvijas Virslīgas futbolā klubs “Liepāja” publicējis vēstuli, kurā aicina galveno tiesnesi Aleksandru Anufrijevu vairs nenozīmēt uz vēju pilsētas komandas spēlēm.

“Liepāja” vēstulē vērsusies pret Aleksandru Anufrijevu sakarā ar galvenā tiesneša lēmumu nedot Kurzemes komandai iespēju spēlēt vairākumā mājas spēlē pret “Riga”, kurā tika piedzīvots zaudējums ar 0:2.

"Otrās kārtas centrālajā spēlē nekvalitatīva tiesāšana ne tikai sabojāja sportisko cīņu, bet arī noveda pie vidēji smagiem miesas bojājumiem mūsu komandas spēlētājam Oļegam Veretilo. Par šādu rupju pārkāpumu, par kuru jebkuram kvalificētam tiesnesim bija jābrīdina spēlētājs, šoreiz netika parādīta dzeltenā kartīte. Turklāt šīs epizodes rezultātā Anufrijeva kungs parādīja dzelteno kartīti "Liepājas" spēlētājam Artūram Karašauskam," teikts kluba vēstulē.

Pārkāpuma rezultātā Veretilo divās vietās tika lauzts žoklis, un viņš nekavējoties tika hospitalizēts, lai veiktu operāciju. "Mēs uzskatām, ka ir acīmredzams, ka šāds tiesneša lēmums bija saistīts ar to, ka "Riga" spēlētājs Mikaels Soisalo jau bija saņēmis dzelteno kartīti 21. minūtē par rupju spēli tieši pret Veretilo." Jāpiezīmē, ka otrais incidents starp Soisalo un Veretilo bija jau 27. minūtē.

Liepājnieki vēstulē norādījuši, ka prasa atstādināt Anufrijevu no "Liepājas" spēļu tiesāšanas 2021. gada Virslīgas sezonā.

Ar pilnu vēstules tekstu iespējams iepazīties ŠEIT.

  -2 [+] [-]

, 2021-03-26 19:25, pirms 3 nedēļām
Pilnigs absurds, pietam tur nemaz nebija jadod sods, cali ar galvam sasitas. Ari futbola apskatnieki uzskata, ka tur nebija jadod otra dzeltena. Vai pasi sevi vaino par balo sniegumu, nevis tiesnesus. Pagaidam tiesnesiem problemu nav lidz sim.
https://twitter.com/konway2/status/...

  +2 [+] [-]

, 2021-03-26 19:43, pirms 3 nedēļām
Liepājnieki raksta ja LFF nepieņems mērus tad šie sūdzēsies FIFA un UEFA par tiesāšanas līmeni..

Ehh, žēl ka tiesneši nevar sūdzēties piemēram UEFA par spēlētāju zemo spēlēšanas līmeni!!

     [+] [-]

, 2021-03-26 20:01, pirms 3 nedēļām
Ar ko ļepāja labāka par rfša, ko te visi noliek. Tādi paši čikstuļi un kabineta spēlmaņi. Nav jābrīnās, ka Latvijas futbola leģenda Verpakovskis aizlaidās no turienes. Tur jums der tādi kā Zuntners.

Par attiecīgo epizodi: Kāds vēl tur pārkāpums? Protams, ka trauma tas ir stulbi, bet ne jau speciāli Soisalo tur mēģināja traumēt.

  -2 [+] [-]

, 2021-03-26 21:17, pirms 3 nedēļām
Kara man šķiet nekad neiemācīsies turēt muti ciet... Nebrīnīšos, ja atkal šosezon noraus kādu sarkano un diskābeli par mutes dzesēšanu...

  -2 [+] [-]

, 2021-03-26 21:22, pirms 3 nedēļām
varenais_eksperts rakstīja: Ar ko ļepāja labāka par rfša, ko te visi noliek. Tādi paši čikstuļi un kabineta spēlmaņi. Nav jābrīnās, ka Latvijas futbola leģenda Verpakovskis aizlaidās no turienes. Tur jums der tādi kā Zuntners.

Par attiecīgo epizodi: Kāds vēl tur pārkāpums? Protams, ka trauma tas ir stulbi, bet ne jau speciāli Soisalo tur mēģināja traumēt.
Nu salīdzināji.. Te izsaka viedokli par tiesāšanas kvalitāti. Nevis pieprasa vinni vai čempionāltitulu kabinetos..

     [+] [-]

, 2021-03-26 23:02, pirms 3 nedēļām
Liepāja atkal "izceļas". Jā par bīstamo spēli Soisalo pelnīti saņēma dzelteno, bet pret Veretilo sods nebija. Pats baltkrievs neveiksmīgi ielēca Soisalo ķermenī

     [+] [-]

, 2021-03-26 23:44, pirms 3 nedēļām
Nu protams,tirliņi,gadījums tāds pats kā pirms vairākiem gadiem,kad liepājniekam salauza kāju un netika iedots pat brīdinājums...labi,ka Liepājā ir džeki ar olām,kā Suļženko,kurš momentā tiesnesim Lajukam iedeva pa purnu,par ļaunprātīgu tiesāšanu...

  +1 [+] [-]

, 2021-03-27 10:00, pirms 3 nedēļām
Vēstules rakstītājam vajadzētu iemācīties atstarpes likt. Kā var rakstīt oficiālu dokumentu ar tik bērnišķīgām kļūdām? Kauns par nolaišanos līdz RFS līmenim. Ja vēl būtu pamats... pasakiet paldies, ka dēļ šādiem "inteliģentiem" futbola funkcionāriem vispār ir kāds kas tiesā par tām kapeikām un saņem sev virsū samazgu spaini katru spēli... kauns visai FK Liepājai. Novēlu šosezon palikt ārpus top4.

     [+] [-]

, 2021-03-27 10:22, pirms 3 nedēļām
varenais_eksperts rakstīja: Ar ko ļepāja labāka par rfša, ko te visi noliek. Tādi paši čikstuļi un kabineta spēlmaņi. Nav jābrīnās, ka Latvijas futbola leģenda Verpakovskis aizlaidās no turienes. Tur jums der tādi kā Zuntners.
Verpakovskis ir čīkstulis jo viņš ir liepājnieks, tas arī ir iemesls kāpēc RFS un Liepāja abas ir nicināmas raudātāju komandas. Visi liepājnieki ir tādi dīvaini jūtīgi, parunā ar kādu ilgāk par minūti un garantēju, viņš sāks par kaut ko raudāt.