Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

"Riga" rindas atstāj Ozola konkurents Brkičs

Emils Ozerinskis

"Riga" rindas atstāj Ozola konkurents Brkičs
Ivans Brkičs. Foto: Zigismunds Zālmanis|Riga FC

Latvijas futbola Virslīgas komanda "Riga" Dubajas treniņnometnes laikā paziņojusi par sadarbības pārtraukšanu ar horvātu vārtsargu Ivanu Brkiču.

Pagājušajā sezonā tā brīža aktuālā un trīskārtējā Latvijas čempione savu vārtsargu līniju papildināja ar horvātu vārtu vīru Ivanu Brkiču, tādējādi pirmo reizi četru sezonu laikā radot Robertam Ozolam nopietnu konkurenci par galvaspilsētas komandas pirmā vārtsarga lomu.

Aizvadītās sezonas ievadā Brkičs un Ozols pamīšus sargāja "Riga" vārtus, bet tuvojoties vasarai par "Riga" galveno vārtu sargu Virslīgas čempionātā kļuva vietējais vārtu vīrs, kamēr 26 gadus vecajam horvātam tika uzticēta vārtu drošība Eirokausu kvalifikācijas cīņās, kas noslēdzās ar fiasko Gibraltārā.

Pēc neiekļūšanas grupu turnīrā Brkičs rudenī pazuda no "Riga" apvāršņa, vārtus sezonas noslēdzošajā daļā sargājot Ozolam un pie sezonas pēdējiem trīs mačiem tiekot Nilam Puriņam. Tomēr par zināmu pārsteigumu nāca Brkiča parādīšanās "Riga" Dubajas treniņnometnē. Izrādās gan, ka horvāts tajā nebija uz īpaši ilgu palikšanu, šodien kļūstot zināmam, ka puses vienojušās par sadarbības pārtraukšanu.

Dubajas treniņos "Riga" vārtsargu līniju pārstāv Latvijas izlases vadošais vārtu vīrs Roberts Ozols, pērn komandā nedaudz uzpēlējušais Nils Puriņš un uz īres tiesībām aizvadīto sezonu "Daugavpilī" pavadījušais Frenks Orols.

Rītdien starpsezonas pirmajā kontrolspēlē rīdziniekiem paredzēta spēku samērošana ar Polijas čempionkomandu Varšavas "Legia".

"Riga" treniņspēļu kalendārs Dubajā

Dat.LaiksSpēle
20.01.14:00Riga - Legia
25.01.14:00Riga - Slovan
28:01.14:00Riga - Žlina
29.01.14:00Riga - Johor
02.02.15:00Riga - Spartak

Izmantotie resursi:
https://rigafc.lv/lv/post/421