Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Jānis Ikaunieks atgriežas Liepājā, Mickevičs tiek izīrēts "Riga"

Krišs Upenieks

Jānis Ikaunieks atgriežas Liepājā, Mickevičs tiek izīrēts "Riga"
Jānis Ikaunieks
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Futbola klubs ''Liepāja'' savā oficiālajā mājaslapā šodien ziņo, ka liepājnieku sastāvu papildina Latvijas izlases futbolists Jānis Ikaunieks, kurš uz īres tiesībām tiek izīrēts no Francijas augstākās līgas komandas FC ''Metz''.

J.Ikaunieks pēdējo sezonu Latvijas futbola Virslīgas čempionātā aizvadīja 2014. gadā, kad ''Liepājas'' sastāvā neapšaubāmi bija viens no spilgtākajiem futbolistiem čempionātā. Tolaik 19 gadus vecais Jānis nospēlēja 32 spēles, kuru laikā guva 23 vārtus, izpelnoties itin lielu uzmanību no ārzemju klubiem.

Pēc 2014. gada sezonas Ikaunieks pārcēlās uz Francijas augstākās līgas klubu ''Metz'', kur uzspēlēja gan galvenajā, gan dublieru komandā, taču nostiprināties sastāvā īsti nespējā. 2016.gada sezonā Jāni izīrēja Grieķijas augstākās līgas klubam ''AE Larisa''. Grieķijā Jānis nospēlēja desmit spēles, kuru laikā guva vienus vārtus.

''Liepāja/Mogo'' ziņo, ka līgums ar Jāni parakstīts līdz sezonas beigām. Šobrīd tiek kārtotas pēdējās formalitātes, lai jau svētdien Ikaunieks varētu iziet laukumā FK ''Liepāja/Mogo'' 100.virslīgas spēlē, Kurzemes derbijā pret FK ''Ventspils''.

Vakar Kurzemes klubs paziņoja par melnkalniešu aizsarga Mihailo Tomkoviča pievienošanos. Latvijas Virslīgā un 1. līgā vasaras pāreju periods ilgs attiecīgi līdz 14. jūlijam un 25. augustam.

Pēc Jāņa pievienošanās vismaz pagaidām Liepāju pametis Romāns Mickevičs, kur uz īres tiesībām pievienojies ''Riga'' FC. Romāns lielāko karjeras daļu aizvadījis Jūrmalas ''Spartaka'', bet 2016. gadā Mickevičs pievienojās ''Liepājai''. Ja pirmajā sezonā Romāns spēlēja itin daudz, tad šogad Tamaza Pertijas modelī Mickevičam īsti neatradās.

Izmantotie resursi:
Oficiāli : FK Liepāja/Mogo pievienojas Jānis...

1 2 59 komentāri

  +7 [+] [-]

, 2017-06-15 12:32, pirms 5 gadiem
Kārtējais jaunais talants paliek par vazanķi kurš nespēj nekur nostiprināties
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +7 [+] [-]

, 2017-06-15 12:39, pirms 5 gadiem
sanco31 rakstīja: Kārtējais jaunais talants paliek par vazanķi kurš nespēj nekur nostiprināties
Vai varbut paaraak uzpuusts talants, kam nevajadzeja tik aatri lekt augstaak par sezamvietu?

  +1 [+] [-]

, 2017-06-15 12:39, pirms 5 gadiem
Cerams uzkačās fizisko un rudenī izlases sastāvā varēs rādīt brīnumus!

 +15 [+] [-]

, 2017-06-15 12:39, pirms 5 gadiem
Talantigs dzeks,bet parak miksts diemzel!

  +1 [+] [-]

, 2017-06-15 12:40, pirms 5 gadiem
Ļoti žēl. Viņa bračka pierādīja, ka ar darbu var tik daudz tālāk. No sākuma likās, kā Dāvis rādīs brīnumus, bet tagad diemžēl atgriezies zemākajā vietā kur vien var

  +4 [+] [-]

, 2017-06-15 12:42, pirms 5 gadiem
Viena no "ikonām", kura parāda cik zemu turpina grimt Latvijas futbols.

  +1 [+] [-]

, 2017-06-15 12:45, pirms 5 gadiem
solis atpakal

  +3 [+] [-]

, 2017-06-15 12:47, pirms 5 gadiem
Es teiktu lielisks papildinājums Liepājai. Esmu no Jēkabpils, bet virslīgā atbalstu Liepāju, jo tas man šķiet diezgan simpātisks klubs. Ar J.Ikaunieka pievienošanos kļūs vēl simpātiskāks

  +6 [+] [-]

, 2017-06-15 12:52, pirms 5 gadiem
Pārāk fiziski un mentāli vājš, lai spēlētu ārzemēs.

  +3 [+] [-]

, 2017-06-15 12:53, pirms 5 gadiem
Paskatīsimies, ko Tamazs no viņa izspiedīs. Lai izdodas atgriezties lielajā futbolā!

  +5 [+] [-]

, 2017-06-15 12:55, pirms 5 gadiem
Liepāja uz viņu nopelnīja procesā,kad naudu vajadzēja. Skaidrs,ka mazliet solis atpakaļ,bet vismaz būs spēļu prakse un priekš Liepājas zināms produkts un zināms ko sagaidīt. Gan jau kādu ekstra skatītāju piesaistīs un pavisam noteikti palielinās iekšējo konkurenci un pretiniekiem sagādās vairāk galvas sāpes to Tamazs jau ir diezgan liels meistars ar rotācijas brīnumiem. Eirokausu kontekstā ar pa sliktu nenāks nedz klubam, nedz Jānim pašam priekš pieredzes un prakses.

  -2 [+] [-]

, 2017-06-15 13:07, pirms 5 gadiem
Lieliska ziņa! Lai izdodas Jānim šeit atgūt to, kas 2 gadu laikā bija apstājies viņa kā futbolista attīstībā.

  +7 [+] [-]

, 2017-06-15 13:11, pirms 5 gadiem
Ziniet? Bišķiņ nomierinieties! Jankam vēl aizvien ir liels potenciāls! Un viņš aizvien vēl ir ļoti jauns. Un es uzskatu, ka tas pat ir ļoti labi, ka viņš tik ātri jau aizbrauca uz ārzemēm - izbaudīja pavisam citu futbola vidi, dzīves aptākļus, konkurenci, cīņu, abalsta trūkumu... Jā, nenostiprinājās Mecā. Bija arī savainojums, kā mēs atceramies, un jaunajiem spēlētājiem allaž ir problēmas ar garīgo noturību tieši šādos brīžos un dzīves etapos, kad vēl tik jaunā vecumā nākas apdedzināties. Bet galvenais ir cīņas spars un raksturs. Esmu par 100% pārliecināts, ka šī sezona mājas viņam nāks tikai par labu. Un par 200% parliecināts, ka pēc sezonas, vai varbūt pat ātrāk viņam būs labi piedāvājumi ārzemēs. Cik jau nav bijuši tādi piemēri. Un runājot par soļiem atpakaļ, tad arī man ir bijušas situācijas savā darba karjerā, kad ir jāsper solis atpakaļ, lai pēc tam spertu divus uz priekšu, jo gluži vienkārši mentāli un objektīvi to prasa dzīves situācija. Sportā apdedzinājušies ir neskaitāmas zvaigznes. Citi spēj atkopties, piekāpties ambīcijām un pēc tam mirdzēt atkal, citi to nespēj un pazūd! Tie, kuri tagad raksta komentārus par to, ka tas ir solis atpakaļ, noiets etaps, pārvērtēts sportists utt, tie vēl nav sasnieguši tādu vecumu un dzīves pieredzi, kad var objektīvi skatīties uz lietām un saprast citus. Dod Dievs jums visiem gludu dzīvi un panākumus uz paplātes, bet iegaumējiet tikai vienu, ka tā dzīvē notiek ļoti reti.

     [+] [-]

, 2017-06-15 13:12, pirms 5 gadiem
Lai jau čalim viss izdodas un Virslīgai tas ir ieguvums, bet kopumā fakts diezgan bēdīgs, to vien parāda, kādus "futbolista izstrādājumus" esošā LFF sistēma sagatavo.

  -1 [+] [-]

, 2017-06-15 13:17, pirms 5 gadiem
Fiasko rakstīja: Ziniet? Bišķiņ nomierinieties! Jankam vēl aizvien ir liels potenciāls! Un viņš aizvien vēl ir ļoti jauns. Un es uzskatu, ka tas pat ir ļoti labi, ka viņš tik ātri jau aizbrauca uz ārzemēm - izbaudīja pavisam citu futbola vidi, dzīves aptākļus, konkurenci, cīņu, abalsta trūkumu... Jā, nenostiprinājās Mecā. Bija arī savainojums, kā mēs atceramies, un jaunajiem spēlētājiem allaž ir problēmas ar garīgo noturību tieši šādos brīžos un dzīves etapos, kad vēl tik jaunā vecumā nākas apdedzināties. Bet galvenais ir cīņas spars un raksturs. Esmu par 100% pārliecināts, ka šī sezona mājas viņam nāks tikai par labu. Un par 200% parliecināts, ka pēc sezonas, vai varbūt pat ātrāk viņam būs labi piedāvājumi ārzemēs. Cik jau nav bijuši tādi piemēri. Un runājot par soļiem atpakaļ, tad arī man ir bijušas situācijas savā darba karjerā, kad ir jāsper solis atpakaļ, lai pēc tam spertu divus uz priekšu, jo gluži vienkārši mentāli un objektīvi to prasa dzīves situācija. Sportā apdedzinājušies ir neskaitāmas zvaigznes. Citi spēj atkopties, piekāpties ambīcijām un pēc tam mirdzēt atkal, citi to nespēj un pazūd! Tie, kuri tagad raksta komentārus par to, ka tas ir solis atpakaļ, noiets etaps, pārvērtēts sportists utt, tie vēl nav sasnieguši tādu vecumu un dzīves pieredzi, kad var objektīvi skatīties uz lietām un saprast citus. Dod Dievs jums visiem gludu dzīvi un panākumus uz paplātes, bet iegaumējiet tikai vienu, ka tā dzīvē notiek ļoti reti.
+

  +5 [+] [-]

, 2017-06-15 13:25, pirms 5 gadiem
Fiasko rakstīja: Ziniet? Bišķiņ nomierinieties!
katrs tak var izteikt savu viedokli, pat propogandas saukļus bļaut, tas nav aizliegts.
Bet runājot par šo gadījumu, arī par Šabalas gadījumu, var secināt, ka no LV izlases un Virslīgas nekur pārāk augstu nevar uzlekt tā vienkārši un uzreiz.
Piemēram, Rudņevs tagad ir visaugstākajā līmenī spēlējošas LV futbolists, bet viņš neielēca no Daugavpils uzreiz Hamburgā, pa vidu bija Ungārija un Polija. Vai Rakels izgāja caur Polijas otro līgu, lai tiktu uz Ekstraklasi un tad uz Angliju. Bet šeit puiši no pusamatieru Virslīgas mēģināja uzreiz ielekt Francijas līgā un Belģijas grandā, un tikai, kad neizdevās nostiprināties, tad viņiem sāka piemeklēt vietas, kur spēlēt. Dēļ jau noslēgtajiem līgumiem, tas nav viegli. Pie tam, ja vēl parādās raksturs, tad vispār nav ko teikt (Šabalas gadījums).
Tas ir saucams par daļēju regresu, jo ir atgriešanās izejas punktā, bet laiks jau ir pagājis, un tas nestāv uz vietas.

     [+] [-]

, 2017-06-15 13:41, pirms 5 gadiem
FKL +

  -1 [+] [-]

, 2017-06-15 13:47, pirms 5 gadiem
Bija loooti perspektivs zens, laikam ta Francija tomer norva uz lejui!

  +1 [+] [-]

, 2017-06-15 13:56, pirms 5 gadiem
Fiasko rakstīja: Ziniet? Bišķiņ nomierinieties! Jankam vēl aizvien ir liels potenciāls! Un viņš aizvien vēl ir ļoti jauns. Un es uzskatu, ka tas pat ir ļoti labi, ka viņš tik ātri jau aizbrauca uz ārzemēm - izbaudīja pavisam citu futbola vidi, dzīves aptākļus, konkurenci, cīņu, abalsta trūkumu... Jā, nenostiprinājās Mecā. Bija arī savainojums, kā mēs atceramies, un jaunajiem spēlētājiem allaž ir problēmas ar garīgo noturību tieši šādos brīžos un dzīves etapos, kad vēl tik jaunā vecumā nākas apdedzināties. Bet galvenais ir cīņas spars un raksturs. Esmu par 100% pārliecināts, ka šī sezona mājas viņam nāks tikai par labu. Un par 200% parliecināts, ka pēc sezonas, vai varbūt pat ātrāk viņam būs labi piedāvājumi ārzemēs. Cik jau nav bijuši tādi piemēri. Un runājot par soļiem atpakaļ, tad arī man ir bijušas situācijas savā darba karjerā, kad ir jāsper solis atpakaļ, lai pēc tam spertu divus uz priekšu, jo gluži vienkārši mentāli un objektīvi to prasa dzīves situācija. Sportā apdedzinājušies ir neskaitāmas zvaigznes. Citi spēj atkopties, piekāpties ambīcijām un pēc tam mirdzēt atkal, citi to nespēj un pazūd! Tie, kuri tagad raksta komentārus par to, ka tas ir solis atpakaļ, noiets etaps, pārvērtēts sportists utt, tie vēl nav sasnieguši tādu vecumu un dzīves pieredzi, kad var objektīvi skatīties uz lietām un saprast citus. Dod Dievs jums visiem gludu dzīvi un panākumus uz paplātes, bet iegaumējiet tikai vienu, ka tā dzīvē notiek ļoti reti.
Dziļi Tev paklanos par trāpīgu komentāru! Dzīvē noteik visādi.

  +2 [+] [-]

, 2017-06-15 13:57, pirms 5 gadiem
mxs rakstīja: katrs tak var izteikt savu viedokli, pat propogandas saukļus bļaut, tas nav aizliegts.
Bet runājot par šo gadījumu, arī par Šabalas gadījumu, var secināt, ka no LV izlases un Virslīgas nekur pārāk augstu nevar uzlekt tā vienkārši un uzreiz.
Piemēram, Rudņevs tagad ir visaugstākajā līmenī spēlējošas LV futbolists, bet viņš neielēca no Daugavpils uzreiz Hamburgā, pa vidu bija Ungārija un Polija. Vai Rakels izgāja caur Polijas otro līgu, lai tiktu uz Ekstraklasi un tad uz Angliju. Bet šeit puiši no pusamatieru Virslīgas mēģināja uzreiz ielekt Francijas līgā un Belģijas grandā, un tikai, kad neizdevās nostiprināties, tad viņiem sāka piemeklēt vietas, kur spēlēt. Dēļ jau noslēgtajiem līgumiem, tas nav viegli. Pie tam, ja vēl parādās raksturs, tad vispār nav ko teikt (Šabalas gadījums).
Tas ir saucams par daļēju regresu, jo ir atgriešanās izejas punktā, bet laiks jau ir pagājis, un tas nestāv uz vietas.
atgriešanās izejas punktā jā, bet par regresu gan to grūti nosaukt,jo ir ieguvis tikai pieredzi un zin kā notiek lietas lielajāfutbolā, un viņam labākie gadi tikai priekšā. Šis tiešām var būt tikai restarts, atgriezties mājās, atjaunot spēkus un spēļu preksi un pēc līguma beigām ar ''Metz'' vai arī ātrāk ja paveicas atrast vietu kaut tai pašā Čehijā no kuras jau bija piedāvājumi, jo varbūt ne tajās saucamajās top5 līgas var spēlēt, bet pārējās vietās eiropā jau nu viņš gan varētu spēt atrast vietu un nostiprināties.

Bet nu Liepajniekiem šis varētu būt tiešām labs papildinājums uz eiropas kausiem, lai aizvilktu vismaz uz 3.kārtu un pacīnītos. Lai izdodas.

  +2 [+] [-]

, 2017-06-15 13:58, pirms 5 gadiem
Nu vēl kāds laiciņš noteikti paies kamēr atgūs formu. Bet laiks rādīs vai atkal spīdēs kā pirms diviem gadiem.. Jo pat Šabala, spēlējot ar labiem partneriem vienā komandā, kas var iedot labu, precīzu piespēli, šobrīd nerāda ne tuvu to spēli, ko viņš agrāk rādīja!

  -1 [+] [-]

, 2017-06-15 13:58, pirms 5 gadiem
Fiasko rakstīja: Ziniet? Bišķiņ nomierinieties! Jankam vēl aizvien ir liels potenciāls! Un viņš aizvien vēl ir ļoti jauns. Un es uzskatu, ka tas pat ir ļoti labi, ka viņš tik ātri jau aizbrauca uz ārzemēm - izbaudīja pavisam citu futbola vidi, dzīves aptākļus, konkurenci, cīņu, abalsta trūkumu... Jā, nenostiprinājās Mecā. Bija arī savainojums, kā mēs atceramies, un jaunajiem spēlētājiem allaž ir problēmas ar garīgo noturību tieši šādos brīžos un dzīves etapos, kad vēl tik jaunā vecumā nākas apdedzināties. Bet galvenais ir cīņas spars un raksturs. Esmu par 100% pārliecināts, ka šī sezona mājas viņam nāks tikai par labu. Un par 200% parliecināts, ka pēc sezonas, vai varbūt pat ātrāk viņam būs labi piedāvājumi ārzemēs. Cik jau nav bijuši tādi piemēri. Un runājot par soļiem atpakaļ, tad arī man ir bijušas situācijas savā darba karjerā, kad ir jāsper solis atpakaļ, lai pēc tam spertu divus uz priekšu, jo gluži vienkārši mentāli un objektīvi to prasa dzīves situācija. Sportā apdedzinājušies ir neskaitāmas zvaigznes. Citi spēj atkopties, piekāpties ambīcijām un pēc tam mirdzēt atkal, citi to nespēj un pazūd! Tie, kuri tagad raksta komentārus par to, ka tas ir solis atpakaļ, noiets etaps, pārvērtēts sportists utt, tie vēl nav sasnieguši tādu vecumu un dzīves pieredzi, kad var objektīvi skatīties uz lietām un saprast citus. Dod Dievs jums visiem gludu dzīvi un panākumus uz paplātes, bet iegaumējiet tikai vienu, ka tā dzīvē notiek ļoti reti.
oj nu tikai neapraudies vel!!!

tas ka tadi piemeri ir bijusi,nenozime ka sis ari tads bus!
Solis atpakal tas ir, bet prieks Liepajas labs papildinajums!

     [+] [-]

, 2017-06-15 14:09, pirms 5 gadiem
Te nu bija lielā ārzemju zvaigzne, kaut īrē bet atgriežas dzimtajā sādžā. Nedaudz skumji.

     [+] [-]

, 2017-06-15 14:19, pirms 5 gadiem
Un mūsdienu futbolā aizbildinājums - viņš vēl ir ļoti jauns, vairs nedarbojas. Kaut vai apskatieties uz Monaco jaunekļiem. Mūsdienu futbolā ļoti nopietni sevi piesaka un kļūst par zvaigznēm jau pavisam jauni puikas - sākot jau no 16,17 gadiem. Un Ikaunieka gadījumā var iznākt arī tā ka potenciāls tā arī paliek tikai par potenciālu, diemžēl. Un sauciet to kā gribat - bet šis nav solis uz priekšu karjerā, drīzāk otrādi. Restarts ir vēl ļoti maigs vārds šajā gadījumā.

     [+] [-]

, 2017-06-15 14:20, pirms 5 gadiem

Atceros ka tikko Tamazs kļuva par FKL galveno treneri gari un plaši tika rakstīts par viņa spējām iekļaut komandā un tur tos labi izmanoto utt.
Kas šobrīd no tā visa beigās ir sanācis? Komanda, kurai ir ļoti plašs sastāvs, bet rezultāts no tā, ne švaks, bet pavisam noteikti ne tāds, uz kādu daudzi cerēja.
Jānis gan žēl, jo tas noteikti ir plats solis atpakaļ.

  +2 [+] [-]

, 2017-06-15 14:26, pirms 5 gadiem
Fiasko rakstīja: Ziniet? Bišķiņ nomierinieties! Jankam vēl aizvien ir liels potenciāls! Un viņš aizvien vēl ir ļoti jauns. Un es uzskatu, ka tas pat ir ļoti labi, ka viņš tik ātri jau aizbrauca uz ārzemēm - izbaudīja pavisam citu futbola vidi, dzīves aptākļus, konkurenci, cīņu, abalsta trūkumu... Jā, nenostiprinājās Mecā. Bija arī savainojums, kā mēs atceramies, un jaunajiem spēlētājiem allaž ir problēmas ar garīgo noturību tieši šādos brīžos un dzīves etapos, kad vēl tik jaunā vecumā nākas apdedzināties. Bet galvenais ir cīņas spars un raksturs. Esmu par 100% pārliecināts, ka šī sezona mājas viņam nāks tikai par labu. Un par 200% parliecināts, ka pēc sezonas, vai varbūt pat ātrāk viņam būs labi piedāvājumi ārzemēs. Cik jau nav bijuši tādi piemēri. Un runājot par soļiem atpakaļ, tad arī man ir bijušas situācijas savā darba karjerā, kad ir jāsper solis atpakaļ, lai pēc tam spertu divus uz priekšu, jo gluži vienkārši mentāli un objektīvi to prasa dzīves situācija. Sportā apdedzinājušies ir neskaitāmas zvaigznes. Citi spēj atkopties, piekāpties ambīcijām un pēc tam mirdzēt atkal, citi to nespēj un pazūd! Tie, kuri tagad raksta komentārus par to, ka tas ir solis atpakaļ, noiets etaps, pārvērtēts sportists utt, tie vēl nav sasnieguši tādu vecumu un dzīves pieredzi, kad var objektīvi skatīties uz lietām un saprast citus. Dod Dievs jums visiem gludu dzīvi un panākumus uz paplātes, bet iegaumējiet tikai vienu, ka tā dzīvē notiek ļoti reti.
Pārliecināts par 100%, kur nu vel 200%, Tu vari būt, ka mēs visi kādreiz atstiepsim noteikti kājas, bet ne par ko vairāk.
Patīk vai nē, bet 22 gados futbolists pēc tāda krituma, kāds ir izkrītot no Francijas līgas aprites, už ļoti reti atgriežas augstākajā līmenī. Protams, gan jau kaut kur ārpus LFV vel uzspēlē (Polija, Krievija, Ukraina utt.), bet būšu ļoti pārsteigts, ja viņš atgriezīsies kādā no Eiropas Top līgu apritē. Tur parasti otra iespēja netiek dota.

  -1 [+] [-]

, 2017-06-15 14:27, pirms 5 gadiem
Vot tev bij uzlēcošā zvaizgne

  +2 [+] [-]

, 2017-06-15 14:33, pirms 5 gadiem
Gadās visādi. Brīžiem vajag arī sākt no nulles. Jāņa gadījumā ir tā ka viņa plusi (vismaz bija) - domājošs, redz laukumu un partnerus, var labi un asi piespēlēt. Pie mīnusiem - fiziska sagatavotība, nedaudz lēns un nedaudz sliņķis. Tāpēc kad nokļuva vidē, kur ir vajadzīgs viss kopā, ar tam stiprām pusēm nepietika. Tas ir tikai mans viedoklis.

  -2 [+] [-]

, 2017-06-15 14:35, pirms 5 gadiem
Profesionāls bomzis uz laukuma

  +3 [+] [-]

, 2017-06-15 14:35, pirms 5 gadiem
Jigsaw rakstīja: Profesionāls bomzis uz laukuma
skauž?!

  +1 [+] [-]

, 2017-06-15 14:37, pirms 5 gadiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Pārliecināts par 100%, kur nu vel 200%, Tu vari būt, ka mēs visi kādreiz atstiepsim noteikti kājas, bet ne par ko vairāk.
Patīk vai nē, bet 22 gados futbolists pēc tāda krituma, kāds ir izkrītot no Francijas līgas aprites, už ļoti reti atgriežas augstākajā līmenī. Protams, gan jau kaut kur ārpus LFV vel uzspēlē (Polija, Krievija, Ukraina utt.), bet būšu ļoti pārsteigts, ja viņš atgriezīsies kādā no Eiropas Top līgu apritē. Tur parasti otra iespēja netiek dota.
Jau tad, kad viņš devās uz Franciju, bija skeptiķi, ka šī līga viņam nav piemērota tīri atlētiskās spēles ziņā.
Laiks rādīs, viņš ir jauns (bet jau ar pieredzi) un Top 5 līgas nav vienīgās, kur ziemā var doties no Virslīgas.

     [+] [-]

, 2017-06-15 14:44, pirms 5 gadiem
NAMEJS 9999 rakstīja: . Protams, gan jau kaut kur ārpus LFV vel uzspēlē (Polija, Krievija, Ukraina utt.), bet būšu ļoti pārsteigts, ja viņš atgriezīsies kādā no Eiropas Top līgu apritē. Tur parasti otra iespēja netiek dota.
Futbols nav skaistumkonkurss vai partijas piederība Namej!
Mierīgi var 25 gados aizbraukt uz Ungāriju un 27 gados tikt uz Bundeslīgu- viss atkarīgs no paša!
Sportisti- bieži klubus maina kā zeķes!

  +5 [+] [-]

, 2017-06-15 14:57, pirms 5 gadiem
sanco31 rakstīja: Kārtējais jaunais talants paliek par vazanķi kurš nespēj nekur nostiprināties
vispār jau FC Metz pirmajā sezonā viņš izskatījās daudzsološi, bet tad laukumā laida tikai pieredzējušos spēlētājus, lai FC Metz noturētos augstākajā līgā, bet tas neizdevās un arī Ikaunieka dzirkstele acīs pazuda.

  +2 [+] [-]

, 2017-06-15 14:59, pirms 5 gadiem
Tas jau priekš mums ir pozitīvi - izlases ziņā tas neko nemainīs, bet savukārt pastiprināsies sastāvs priekš Eiropas kausiem!
Teikšu atklāti - man jau labu laiku izlase teju neintresē vispār, bet ļoti interesē Virslīgas klubi, jo tie vismaz spēj uzvarēt un tikt līdz 3.kārtai.
1 2 59 komentāri