Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Futbola Virslīgas jaunais ģenerālsponsors - "Optibet sporta bārs"

Rolands Eliņš

Futbola Virslīgas jaunais ģenerālsponsors - "Optibet sporta bārs"
Aizvadītās sezonas Virslīgas čempione "Riga FC". Foto: Zigismunds Zālmanis/Riga FC

Latvijas futbola Virslīga paziņojusi, ka noslēgusi līgumu ar sporta bāru „Optibet”. Vienošanās panākta uz diviem gadiem, un šajā periodā Latvijas futbola čempionāts turpmāk sauksies „Optibet” Virslīga. Iepriekš Virslīgas ģenerālsponsors bija sporta bārs „SynotTip”.

Biedrības "Latvijas Futbola Virslīga" valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs Virslīgas mājaslapā paudis gandarījumu par noslēgto sadarbību. ''Mums ir patiesi liels prieks, ka par Virslīgas ģenerālsponsoru kļūst kompānija „Optibet sporta bārs”. „Optibet” ir pazīstams un spēcīgs zīmols, un ir liels prieks, ka viņi ir novērtējuši mūsu darbu un saskata Latvijas futbola Virslīgu kā spēcīgu partneri arī savu mērķu realizēšanai. Virslīga tuvāko gadu laikā sev ir izvirzījusi augstus mērķus, tādēļ spēcīgu partneru atbalsts mums ir svarīgs.''

Savukārt "Optibet" uzņēmumu grupas vadītājs Baltijā Dainis Niedra darījumu komentēja šādi: „Virslīga un tās jauno profesionāļu komanda atbalsta mūsu grupas stratēģisko pozīciju - piedāvāt labāko iespējamo produktu un pakalpojumu klāstu -, tāpēc ilgas diskusijas mums nekad nenotiek, mēs vienmēr skatāmies vienā virzienā. Virzienā, kas attīstīs sportu Latvijā kā konkurētspējīgu izklaides nozares produktu. Šis ir tas ideālais gadījums biznesā, ko sauc par "win-win" situāciju, kad no sadarbības iegūst abas iesaistītās puses. Ar nepacietību gaidām jaunās sezonas sākumu, jo arī „Optibet” sporta bāram, neskatoties uz mūsu lielo partneru klāstu, futbola Virslīga un tās attīstība ir viena no tuvāko gadu prioritātēm. Novēlam veiksmi mums visiem, jo brīžiem šķiet, ka tieši veiksmes trūkst Latvijas futbolam.”

„Optibet” līdz ar to kļuvusi par ģenerālsponsoru trešajā Latvijas čempionātā komandu sporta spēlēs – šī zīmola nosaukums ir arī Latvijas telpu futbola Virslīgas un hokeja Virslīgas nosaukumos.

Jāatgādina, ka "Optibet" pavasarī tika apsūdzēta neētiskā rīcībā - tobrīd LFF prezidenta vēlēšanu kandidāts Kaspars Gorkšs publiski norādīja, ka pastāv aizdomas par pārkāpumiem "Optibet" rīcībā, solot finansiālu atbalstu viņa vēlēšanu pretiniekam Vadimam Ļašenko un reizē piedāvājot likmes par vēlēšanu iznākumu. Tālāk par apsūdzībām gan šī tēma neattīstījās, bet Gorkšs kļuva par LFF prezidentu.

Krivuņecs portālam Sportacentrs.com paskaidroja, ka šīs izskanējušās apsūdzības netika ņemtas vērā, izvēloties jauno ģenerālsponsoru: "Jūs taču saprotat, kādas bija tās apsūdzības... Mēs pie ģenerālsponsora izvēles strādājām kopš jūnija, izvērtējām trīs reālus piedāvājumus, ieskaitot līdzšinējā sponsora piedāvājumu, un tika izvēlēts labākais un izdevīgākais piedāvājums, citus kritērijus neizskatot."

Krivuņecs, kurš šodien publicētajā intervijā veltīja plašu kritiku LFF jaunās vadības darbībai, arī apstiprināja, ka sadarbības līgums noslēgts uz diviem gadiem, bez vienas puses iespējām sadarbību pārtraukt pēc pirmās sezonas.

Izmantotie resursi:
SynotTip virslīga

  +4 [+] [-]

, 2018-12-14 12:07, pirms 6 gadiem
Tas jau bija gaidāms. Ļašenko un Krivuņeca lobijs.

  +5 [+] [-]

, 2018-12-14 12:20, pirms 6 gadiem
Kamēr visi komanandu sporta spēļu čempionāti godam nesīs likmju likšanas kantoru vārdus, tikmēr īsti čempionātu tīrai un godīgai norisei, man personīgi ticamības nav. Protams, naudu vajag un tā pārsvarā nesmird, bet tomēr....

  +2 [+] [-]

, 2018-12-14 13:36, pirms 6 gadiem
A summa par kadu ligums noslegts nav janosauc???

  +4 [+] [-]

, 2018-12-14 15:50, pirms 6 gadiem
Ko nabagi darītu, ja mums nebūtu toto un ātro kredītu kantoru!?
Tiem nauda tik viegli ienāk, ka var mētāt!

  +2 [+] [-]

, 2018-12-14 19:01, pirms 6 gadiem
Baigais panākums...Ļašenko vienīgais mēsls kas bija pieejams.
Bez Optibet 100% paliktu tukšā. Savējo uzņēmumus maļ uz riņķi.

  +1 [+] [-]

, 2018-12-14 21:48, pirms 6 gadiem
Seawolf007 rakstīja: Kamēr visi komanandu sporta spēļu čempionāti godam nesīs likmju likšanas kantoru vārdus, tikmēr īsti čempionātu tīrai un godīgai norisei, man personīgi ticamības nav. Protams, naudu vajag un tā pārsvarā nesmird, bet tomēr....
PIlnīgi piekrītu, nav normāli ka galvenais sponsors ir Toto kantoris, praktiski tas jau saknē ir pateikts, ka nav izslēgta spēļu sarunāšana..

     [+] [-]

, 2018-12-19 14:05, pirms 5 gadiem
Kāpēc vispār tā ķēmošanās ar apšaubāmiem ģenerālsponsoriem vajadzīga? Nezinu, grib līdzināties Eiropas grandiem varbūt?
Agrāk Latvijā spēlēja futbolu bez visādiem ģenerālsponsoriem, tūkstošus nevienam futbolistam nemaksāja, bet futbolu spēlēja labāk un futbola līmenis valstī bija visnotaļ augstāks!