Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Pirmā Virslīgas pēcsezonas pāreja - Svārups atgriežas "Ventspilī"

Emils Ozerinskis

Pirmā Virslīgas pēcsezonas pāreja - Svārups atgriežas "Ventspilī"
Kaspars Svārups. Foto: Sanita Ieva Sparāne

Latvijas futbola Virslīgas sezonas noslēdzošā finālsvilpe skanēja tikai pirms četrām dienām, taču komandas jau sākušas komplektēt sastāvus jaunajai sezonai. Pirmā par jauna spēlētāja piesaisti paziņojusi vicečempione FK "Ventspils", kuras sastāvā atgriežas uzbrucējs Kaspars Svārups.

24 gadus vecais centra uzbrucējs Kaspars Svārups aizvadītajā sezonā pārstāvēja Jūrmalas "Spartaka" krāsas, divkārtējo Latvijas valsts čempionu sastāvā aizvadot 23 spēles, kurās uzbrucējs izcēlās ar četriem vārtu guvumiem. Tāpat uzbrucēja rēķinā vieni vārti Latvijas kausa cīņā pret otrās līgas komandu. Svārupam šī būs atgriešanās "Ventspils" sistēmā, kurā futbolists bijis jau no 2011. gada. Vairākkārt Svārups izīrēts citām komandām gan Latvijā, gan Krievijā, gan Polijā. Pirms pievienošanās "Spartaka" rindām, Svārupam bija pieraksts arī Norvēģijas klubā.

Latvijas čempionātā 191 cm garais uzbrucējs kopumā aizvadījis aizvadījis 103 mačus un iesitis 12 vārtus. Savukārt dzeltenzilo sastāvā Svārups nospēlējis 52 mačus un iesitis 7 vārtus.

FK "Ventspils" sporta direktora Andreja Butrika komentārs: "Varu apstiprināt mūsu līdzjutējiem, ka selekcijas process mūsu klubā ar atvaļinājuma iestāšanos pat nedomā apstāties. Izvedam plānotu darbu daudzās pozīcijās, laiku nedrīkst zaudēt. Mēs priecājamies par Kaspara atgriešanos "Ventspilī", teiksim tā, pazudušais dēls, mūsu kluba audzēknis, atgriezies mājās, tādēļ, ka sapratis un zina, kur labāk, kur perspektīvāk un kur ir viss profesionālai izaugsmei un uzvarām. Nešaubos, ka potenciāls Kasparam solīds, un kā reiz nāk laiks to pilnībā realizēt - tagad, kad uzbrucējs ieguvis lielāku pieredzi un brīnišķīgi saprot, kāds darbs nepieciešams, viņam ir visas iespējas to izdarīt. Ar viņa atgriešanos paaugstināsies konkurence uzbrukuma līnijā, mums kā reiz bija nepieciešams tāda plāna uzbrucējs, un divkārt svarīgi, ka tas ir jauns Latvijas uzbrucējs, kurš gatavs sevi nopietni pieteikt. Novēlu Kasparam veiksmi un ticību saviem spēkiem! Viņam bija daudz labu maču "Ventspils" sastāvā. Viņam bija arī sarežģīti periodi "Ventspilī", bet tagad iestājas jauns etaps, kad nepieciešams parādīt, ka izraušanās jaunā līmenī pilnībā reāls un iespējams. Mēs Kasparam ticam!"

No FK "Ventspils" nometnes aizvadītajā sezonā vairākkārt izskanēja jautājumi par vietējo spēlētāju tirgu. Komanda iegādājās lielu skaitu ar leģionāriem, taču ārzemnieku kvotas dēļ bija pietiekami daudz jāpaļaujas uz vietējiem spēlētājiem, kuru skaits komandā bija ierobežots. Acīm redzami tādēļ ventspilnieki šosezon laicīgi sākuši domāt par tieši vietējo spēlētāju selekciju.

Izmantotie resursi:
FK Ventspils

  +3 [+] [-]

, 2018-11-14 16:52, pirms 2 gadiem
Prieks ka atgriežas vietējais audzēknis,jācer ka pacels sevi jaunā līmenī,ja nē,tad tas būs arī viss.

  +1 [+] [-]

, 2018-11-14 16:58, pirms 2 gadiem
Kā savulaik teica treneris Docenko(lai vieglas smiltis!) - viduvēji labam uzbrucējam jāsit 1 gols 3 spēles. Ja sit vairāk, tad esi labs, ļoti labs vai arī spēlē sūdīgā līmenī. Izejot no iepriekš minētā - ja uzbrucējs karjeras laikā iesit 1 golu 10 spēlēs vai, kā pagājušajā sezonā - 1 golu 6 spēlēs, tad es teiktu - pašvaks tas uzbrucējs...

  +2 [+] [-]

, 2018-11-14 17:38, pirms 2 gadiem
Bija izšķiršanās starp Karlsonu un Svārupu?

  +2 [+] [-]

, 2018-11-14 18:55, pirms 2 gadiem
Mani māc bažas par Spartaku un nākošo sezonu.