Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Lagožnijs atstāj "Spartaku", arī Finka palikšana "Riga" krēslā apšaubāma

Emils Ozerinskis

Lagožnijs atstāj "Spartaku", arī Finka palikšana "Riga" krēslā apšaubāma
Pšemislavs Lagožnijs un Torsetens Finks. Foto: Nora Krevņeva Baibakova/Zigismunds Zālmanis

Šodien savstarpējo spēli aizvadīja Jūrmalas "Spartaks" un "Riga". Šī, visticamāk, bija abu komandu galveno treneru pēdējā spēle pie savu komandu stūrēm. Poļu treneris Pšemislavs Lagožnijs jau pēcspēles preses konferencē atzina, ka amatu atstās. Savukārt par vācieša Torstena Finka darba gaitu "Riga" vienībā tuvošanos noslēgumam liecina Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija.

Komandu savstarpējā duelī "Riga" šodien LNK Sporta parkā ar rezultātu 4:0 apspēlēja turnīra nominālo pastarīti Jūrmalas "Spartaku".

Pēcspēles preses konferencē allaž komunikablais poļu treneris Pšemislavs Lagožnijs atklāja, ka šī bija viņa pēdējā spēle kā komandas galvenajam trenerim. Latvijā gados jaunais treneris ieradās kā Mareka Zuba asistents Tukuma vienībā pirms 2020. gada sezonas, tomēr pandēmijas apstākļu dēļ tukumnieki palika bez iecerētās investoru naudas. Zubs pērnajā sezonā kļuva par Jūrmalas "Spartaka" galveno treneri un viņam līdz nāca Lagožnijs. Pēc tam, kad Zubs vasarā pameta amatu, tobrīd 29 gadus vecais Lagožnijs uzņēmās jūrmalnieku trenēšanu.

Šosezon Jūrmalas "Spartaks" tika nokomplektēts no gados ļoti jauniem spēlētājiem, no kuriem iepriekšēja VIrslīgas pieredze bija vien retajam. Arī dažu pieredzējušāku spēlētāju piesaistīšana neļāva komandai raiti krāt punktus, 12 spēlēs tiekot tikai pie diviem neizšķirtiem un piedzīvojot desmit zaudējumus. Par nākamo jūrmalnieku galveno treneri kļūšot kāds portugāļu speciālists.

Savukārt "Riga" treneris Torstens Finks pēcspēles preses konferencē par savu nākotni "Riga" klubā runāt izvairījās. Tomēr neoficiāla informācija liecina, ka drīzumā arī galvaspilsētas klubu varētu pārņemt kāds cits treneris.

54 gadus vecā Finka vadībā "Riga" iepriekšējās kārtās zaudēja katrai no trīs galvenajām konkurentēm cīņā par Virslīgas vadošajām pozīcijām. Kopumā 13 nospēlētos mačos "Riga" vācu speciālista vadībā guvusi astoņas uzvaras, vienreiz spēlējusi neizšķirti un piedzīvojusi sakāves četrās spēlēs.

     [+] [-]

, 2022-05-14 19:13, pirms 3 mēnešiem
Kāds tad Spartaka trenerim ir īstais uzvārds ?!? Katrā vietā rakstīts savādāk 🤦🏻‍♂️

  +2 [+] [-]

, 2022-05-14 19:20, pirms 3 mēnešiem
Simpatizēja Poļu speciālists , taču trenera darbā ši procedūra ir neizbēgama ...

  +2 [+] [-]

, 2022-05-14 19:31, pirms 3 mēnešiem
varbūt vācu uzpūtenim piemērotāks darbiņš būtu zālāju ieklāšana un laistīšana, likās ļoti kaislīgs šajā arodā, seko sirdij, tā sacīt

  +3 [+] [-]

, 2022-05-14 19:52, pirms 3 mēnešiem
Kāds sakars Rīgai atlaist treneri sezonas pirmajā pusē? Nav jau tā, ka viss ir traģiski.. atļaujiet uzbūvēt to māju līdz galam. Vienīgais iemesls te varētu būt naudas problēmas.

  -1 [+] [-]

, 2022-05-14 20:03, pirms 3 mēnešiem
jau 3 nedēļas visa Latvija runā par to, ka Rīga vada sarunas ar Pertiju. ja tas notiks, būšu apbēdināts, jo gribu Tamazu pie mums uz Liepāju

  +3 [+] [-]

, 2022-05-14 20:08, pirms 3 mēnešiem
Number 0 rakstīja: Kāds sakars Rīgai atlaist treneri sezonas pirmajā pusē? Nav jau tā, ka viss ir traģiski.. atļaujiet uzbūvēt to māju līdz galam. Vienīgais iemesls te varētu būt naudas problēmas.
darbu vadītājs atnāca pārbaudīt līdz šim padarīto, a tur stroikā alus pudeles mētājas un uz priekšu nav pakustējies nekas..

  +1 [+] [-]

, 2022-05-14 21:54, pirms 3 mēnešiem
Krieviskās tradīcijas ir cieņā. Ja nav ātra rezultātā, tad paldies. Nekāda darba ilgtermiņā.

  +1 [+] [-]

, 2022-05-14 22:04, pirms 3 mēnešiem
Ārprāts cik tā rīga var māžoties, tak iedo trenerim vismaz pusotru sezonu, lai aprod ar līgu, izveido komandu. Katru gadu uz viena un tā paša grābekļa kāpj.

Mans minējums arī būs par Pertiju. Viņam plānā bija pārņemt kādu krievu/ukraiņu komandu, kas neizdevās dēļ kara sākuma un tagad viņu Rīgai mēģinās piesaistīt. Nu tas būtu spēcīgs papildinājums.

     [+] [-]

, 2022-05-14 23:09, pirms 3 mēnešiem
varenais_eksperts rakstīja: Ārprāts cik tā rīga var māžoties, tak iedo trenerim vismaz pusotru sezonu, lai aprod ar līgu, izveido komandu. Katru gadu uz viena un tā paša grābekļa kāpj.

Mans minējums arī būs par Pertiju. Viņam plānā bija pārņemt kādu krievu/ukraiņu komandu, kas neizdevās dēļ kara sākuma un tagad viņu Rīgai mēģinās piesaistīt. Nu tas būtu spēcīgs papildinājums.
Pertija neies uz Rīgu

     [+] [-]

, 2022-05-15 00:49, pirms 3 mēnešiem
Korupcija

     [+] [-]

, 2022-05-15 07:08, pirms 3 mēnešiem
kājas tik vieglas , bet kāpēc tās nenes , ar dievu dižie football spečuki , aufīderzein , do svidaņje , good bai u.t.t

     [+] [-]

, 2022-05-15 09:19, pirms 3 mēnešiem
Par nākamo jūrmalnieku galveno treneri kļūšot kāds portugāļu speciālists.

Tātad "Spartakam" arī ir ambīcijas, ja neder RFS akadēmijas treneri Zemļinskis vai Štrubo?
Ja vien, protams, portugālis nebūs vēl jaunāks par Lagožniju.