Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

RFS pavēsta par šķiršanos no piecus gadus komandu pārstāvējušā Solovjova

Emils Ozerinskis

RFS pavēsta par šķiršanos no piecus gadus komandu pārstāvējušā Solovjova
Aleksandrs Solovjovs. Foto: Sanita Ieva Sparāne

Latvijas futbola Virslīgas čempione RFS paziņojusi, ka netiks turpināta komandas sadarbība ar pieredzējušo malējo aizsargu Aleksandru Solovjovu, kurš komandu pārstāvējis kopš 2017. gada.

33 gadus vecais Aleksandrs Solovjovs aizvadītajā sezonā zaudēja konkurenci cīņā par vietu RFS sastāvā, izejot laukumā RFS rindās trīs Virslīgas spēlēs. Lai tiktu pie spēļu prakses, vasarā RFS nosūtīja pieredzes bagāto futbolistu īrē uz Jūrmalas "Spartaku", kurā malējais aizsargs kļuva par vienu no jūrmalnieku spēles asīm, atzīmējoties ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm 12 Latvijas čempionāta spēlēs.

Kopumā kopš 2017. gada Solovjovs RFS rindās aizvadījis 100 oficiālās spēles, gūstot deviņus vārtus un izdalot 12 rezultatīvas piespēles. Arī savu vienīgo karjeras trofeju Solovjovs guvis RFS rindās, kļūstot par Latvijas kausa ieguvēju 2019. gadā. Noslēdzoties līdzšinējajam līgumam, RFS nolēmusi sadarbību ar bijušo Latvijas izlases futbolistu (11 spēles) neturpināt.

Solovjova karjerā ir neliels ieraksts Anglijas futbolā, aizvadot vienu FA kausa spēli. Bez RFS visvairāk spēļu futbolists aizvadījis Daugavpils "Daugavā", Rīgas "Olimpā" un "Ventspilī". Futbolista kontā ir arī spēles Lietuvas un Igaunijas čempionātos.

Vakardienas "Pa Pāris Kausiem" raidījumā izskanēja runas, ka Solovjovs jaunajā sezonā varētu būt saistīts ar "Mettu", kas aizvadītajā sezonā no septiņām turnīru līdz galam aizvadījušajām Virslīgas komandām palika pēdējā vietā.