Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Virslīga sāksies nedēļu vēlāk - 21.martā starp "Liepāju" un "Mettu"

Agris Suveizda

Virslīga sāksies nedēļu vēlāk - 21.martā starp "Liepāju" un "Mettu"
Valērijs Afanasjevs
Foto: M.Jankovskis, Sportacentrs.com

SMScredit.lv Virslīgas sākums ir pārcelts nedēļu vēlāk, portālam Sportacentrs.com atklāja biedrības "Latvijas Futbola virslīga" valdes priekšsēdētājs Ainārs Tamisārs.

Ņemot vērā, ka Rīgas "Skonto" un Daugavpils "Daugava", visticamāk, nepiedalīsies šā gada Latvijas futbola čempionātā, šodien notikušajā Virslīgas kopsapulcē bija jāatgriežas arī pie kalendāra jautājuma. Tamisārs atklāja, ka Virslīgas pirmo kārtu ir nolemts pārcelt nedēļu vēlāk.

Sākotnēji bija paredzēts, ka SMScredit.lv Virslīgas sezona sāksies 14.martā ar spēli starp "Liepāju un "Jelgavu", bet jaunajā formātā atklāšanas spēle Liepājā paredzēta 21.martā. Turklāt Viktora Dobrecova vadītajai komandai pretī stāsies nevis "Jelgava", bet gan Andra Riherta trenētā "Metta"/LU. Interesanti, ka arī pērn Virslīga startēja ar šo komandu (Liepāju gan pārstāvēja "Liepājas metalurgs") cīņu un toreiz, 2013. gada 29.martā, liepājnieki izcīnīja graujošu 4:0 uzvaru.

Šobrīd klubi esot vienojušies tikai par pirmo divu kārtu kalendāru (skatīt tabulu) un pārējā kalendāra sastādīšana un apstiprināšana notiks vēlāk. Tamisārs piebilda, ka, ja nekas nemainīsies, plānots, ka SMScredit.lv Virslīgas sezonas prezentācija varētu notikt 20.martā. Ļoti iespējams, tās ietvaros beidzot tiks aizvadīta Latvijas kausa izcīņas izloze, kurai vajadzēja norisināties jau februāra beigās.

Joprojām nav oficiālas informācijas, kas varētu notikt ar Latvijas kausa un superkausa izcīņām, kā arī pašu SMScredit.lv Virslīgas formātu - vai un cik komandām pēc sezonas beigām nāksies pamest augstāko līgu. Domājams, ka lielāka skaidrība varētu sekot tikai pēc tam, kad tiks izskatītas "Skonto" un Daugavpils "Daugavas" iesniegtās apelācijas - abiem klubiem ir iespēja to izdarīt nākamo piecu dienu laikā. Apelācijas tiks izskatītas piecu dienu laikā, kas nozīmē, ka galīgā skaidrība par turnīra komandu skaitu būs pēc desmit dienām.

2014. gada Virslīgas pirmās divas kārtas (ja paliek astoņas komandas)

1. kārta

DatumsLaiksSpēle
21. marts19:00Liepāja - Metta/LU
22. marts15:00Ventspils - Daugava R
22. marts15:00Jūrmala - Jelgava (Kauguros)
23. marts15:00Spartaks - Daugavpils (Kauguros)

2. kārta

DatumsLaiksSpēle
28. marts19:00Liepāja - Spartaks
28. marts19:00Metta/LU - Daugava R
29. marts15:00Ventspils - Jelgava
30. marts15:00Jūrmala - Daugavpils

  +5 [+] [-]

, 2014-03-07 17:14, pirms 8 gadiem
Bernudārzs! Ar to domādams auklēšanos ar dažiem...

Un pirmā spēle darba dienā Liepājā? Kā lai strādājoši Mettas fani pēkšni atbrīvo šo dienu?? Vai tiešām pirmo spēli nevarēja ielikt nedēļas nogalē?

  +3 [+] [-]

, 2014-03-07 17:15, pirms 8 gadiem
Kādā sakarā, tik maz spēlēm esot, tās vajag rīkot vienlaicīgi?

  +3 [+] [-]

, 2014-03-07 17:20, pirms 8 gadiem
Es vienkārši tam neticu,ka Skonto un D-pils nespēlēs,99.9%,ka tomēr spēlēs,aru pat saderēt!

  +5 [+] [-]

, 2014-03-07 17:21, pirms 8 gadiem
Skatisimies, ko Verpakovskis bus sagatavojis!

  +2 [+] [-]

, 2014-03-07 17:35, pirms 8 gadiem
Bets, auklēšanos? To sauc par demokrātiju. Apelācijas princips darbijas visur.

  +3 [+] [-]

, 2014-03-07 17:47, pirms 8 gadiem
reikons rakstīja: Bets, auklēšanos? To sauc par demokrātiju. Apelācijas princips darbijas visur.
Es domāju par to termiņu pagarināšanu 2 reizes. Tas nav nopietni, ka nedēļu pirms virslīgas sākuma nav zināms pat 1.kārtas spēles! Vienkārši cilvēki (skatītāji, fani) plāno savu laiku...

  +1 [+] [-]

, 2014-03-07 17:54, pirms 8 gadiem
Ņemot vērā, ka Rīgas "Skonto" un Daugavpils "Daugava", visticamāk, nepiedalīsies šā gada Latvijas futbola čempionātā...
--------------
kā procentuāli vērtēt šo situāciju? 55%/45% vai kā savādāk?
Vai tad abas šīs komandas iet kopsolī?Ja par abām tiek rakstīts kā vienots?

un kā vispār var apgalvot ka visticamāk nepiedalīsies,ja abām ir iespējas visu vēl nokārtot!
Visp. kaut kāds murgojums!
0.7 litri šovakar netraucētu lai visu šo sagremotu!

  +1 [+] [-]

, 2014-03-07 18:34, pirms 8 gadiem
bets rakstīja: Es domāju par to termiņu pagarināšanu 2 reizes. Tas nav nopietni, ka nedēļu pirms virslīgas sākuma nav zināms pat 1.kārtas spēles! Vienkārši cilvēki (skatītāji, fani) plāno savu laiku...
Federācija gāja pretī klubiem, jo tomēr mērķis bija/ir līga ar 10 klubiem. Jūrmala šo pretimnākšanu izmantoja, kamēr DD un Skonto nolaida luni. Vai tad tiešām DD neviens nevarēja ātrāk iedomāties, ka klubam tā kā nav pienācīgas jauniešu sistēmas, ko prasa reglaments? Skonto gadījumā tad viss skaidrs - reālas finansiālas problēmas, parādi un diskvalifikācija no Eirokausiem. Bet, ja reiz nevar to punktu izpildīt, tad laikam nevar. Nezinu, kas tās par cerībām sniegt apelāciju šajā brīdī ar solījumiem par naudu nākotnē no Šabalas transfēra.

Katrā ziņā jau pirmssezonā iet karsti. Redzēsim, kā un kas notiks tālāk!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2014-03-07 21:26, pirms 8 gadiem
Čempionāts ar vairāk kā 8 komandām šogad ir ļoti ļoti maziespējams, jo licencēšanai nopietni ķērusies klāt UEFA, kas neļauj nacionālajām federācijām lielas atkāpes no noteikumiem. Beidzot sāk īstenoties "visiem likumi vienādi" un visam fonā ļoti aktīvi darbojas arī Interpols u.c. iestādes, kuru mērķis ir krāpnieku ķeršana un pārmācīšana
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-03-08 12:27, pirms 8 gadiem
> Fīrers
Viss jau pareizi, bet tas nemaina faktu, ka Skonto iepējas iekost Ventspilij bija vienīgā nopietnā intriga Virslīgā 2014, ka Virslīga ar 8 komandām un bez Skonto ir sportiskā ziņā liels solis atpakaļ, ka vismaz uz laiku bez spēļu prakses paliek grupa Latvijas izlases futbolistu. Nekad neesmu bijusi Skonto fane, šīs komandas ilggadējā simbioze ar federāciju bija neciešama, taču tas, ko pērn paveica Pertija, izraisīja cieņu un interesi, un žēl, ja tam nebūs turpinājuma (paša Skonto darbība futbolistu pārdošanā gan šķiet pārsteidzoši neveiksmīga).