Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

"Noah" vēlreiz piespriests spēlētāju reģistrācijas liegums

Rolands Eliņš

"Noah" vēlreiz piespriests spēlētāju reģistrācijas liegums
"Noah" galvenais treneris Artjoms Gorlovs. Foto: Jānis Līgats

LFF Disciplinārlietu komisija vēlreiz sodījusi Virslīgas komandu "Noah" par finansiālo saistību nepildīšanu, nosakot komandai jaunu spēlētāju reģistrācijas liegumu uz trim transfēru periodiem.

LFF DK informē, ka pirms divām dienām saņēmusi informāciju no FIFA, ka "Noah Jurmala" nav nokārtotas finansiālās saistības pret diviem spēlētājiem no iepriekšējās sezonās. Darba alga neesot samaksāta Aleksandram Jerkinam un Dmitrijam Hermanam, kuri palīdzēja tobrīd ar "Lokomotīves" vārtu startējošai komandai uzvarēt pirmajā līgā.

FIFA bija lēmusi par labu Jerkinam un Hermanam jau pirms diviem mēnešiem, nosakot "Noah" par pienākumu norēķināties ar abiem spēlētājiem, taču tas nav noticis. LFF DK uz saņemto informāciju reaģējusi, vienbalsīgi piespriežot "Noah" jaunu spēlētāju reģistrācijas liegumu. Tas noteikts uz trim transfēru periodiem, ieskaitot jau šomēnes gaidāmo, kas sāksies ar 17. jūniju.

"Noah" šosezon jau iepriekš bija sodīta ar jaunu spēlētāju reģistrācijas liegumu, kad DK par to lēma līdzīgu iemeslu dēļ, proti, arī tad nebija nokārtotas finansiālās saistības.

"Noah" Latvijas Virslīgā ieņem pēdējo vietu, tiesa, aizvadījusi mazāk spēļu nekā visas pārējās komandas. "Noah" astoņās spēlēs guvusi četrus punktus, taču iekrājusi negatīvu vārtu starpību -23. "Noah" oficiālajā sezonas pieteikumā ir 26 futbolisti.

DK uzmanību šoreiz izpelnījusies arī "Metta", kuras rindās diskvalifikācijas saņēmuši trīs komandas pārstāvji (Kristeram Čudaram jāizlaiž viena spēle, Iļja Korotkovam – divas, un uz vienu spēli diskvalificēts arī komandas fiziskās sagatavotības treneris Jānis Skābardis. Savukārt komandas galvenais treneris Andris Riherts saņēmis brīdinājumu par sistemātisku tehniskās zonas atstāšanu spēlē pret "Riga", abām komandām arī ticis 140 eiro naudas sods par dzelteno kartīšu limita pārsniegšanu, bet "Mettai" arī piespriests 75 eiro naudas sods par spēles sākuma kavēšanu.

Jāpiezīmē, ka brīdinājumu dēļ nākamo spēli nāksies izlaist arī RFS spēlētājam Žigam Lipuščekam.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/13269/lff-dk-3...

     [+] [-]

, 2021-06-03 18:25, pirms 3 nedēļām
Riherts sistemātiski tehnisko zonu atstāja arī visās pārējās spēlēs, bet brīdinājums tikai tagad?

     [+] [-]

, 2021-06-03 19:01, pirms 2 nedēļām
Nekas, tulīt Noah ar toto atkal nopelnīs un varēs samaksāt

     [+] [-]

, 2021-06-03 20:44, pirms 2 nedēļām
Pisāas kā par pašvaldības vēlešanam Madona..sausās atejas izgājieni