Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 3

Cigaņiks skaisti iesit pārbaudes spēlē, vārti arī J. Ikauniekam

Rolands Eliņš

Cigaņiks skaisti iesit pārbaudes spēlē, vārti arī J. Ikauniekam
Andrejs Cigaņiks ar komandas biedriem. Foto: DAC 1904

Latvijas futbolisti Andrejs Cigaņiks un Jānis Ikaunieks šodien guva vārtus savu komandu pārbaudes spēlēs Slovākijā un Somijā.

Andrejs Cigaņiks piedalījās Slovākijas kluba "DAC 1904" pārbaudes spēlē pret "Petrzalka", kas spēlē Slovākijas pēc spēka otrajā līgā. Cigaņiks devās sākumsastāvā un atzīmējās ar vārtu guvumu mača 17. minūtē, turklāt ļoti skaistu un efektīgu vārtu guvumu.

Latvijas futbolists saņēma bumbu pie centra līnijas, ātri ievadīja uzbrukumu, kurā flangā izspēlēja sieniņu ar partneri, saņēma bumbu lielā ātrumā un divcīņā ar aizsargu izdarīja teicamu sitienu no soda laukuma robežas. Tobrīd Cigaņiks panāca rezultātu 2:0, bet kopumā viņa komanda uzvarēja ar 5:1. Cigaņiks nospēlēja mača pirmo puslaiku.

Cigaņiks "DAC 1904" komandai pievienojās pagājušajā vasarā un tās rindās oficiālā spēlē vārtus vēl nav guvis.

Vārtu guvums pārbaudes mačā arī Jānim Ikauniekam, kurš palīdzēja "KuPS" ar 2:0 pārspēt "Ilves", turklāt Ikaunieks guva uzvaras vārtus. Ikauniekam bija laba iespēja gūt arī otros vārtus, taču viņš no parocības pozīcijas trāpīja pa vārtu stabu.

Vācijas trešajā līgā Daniels Ontužāns devās "Freiburg II" sākumsastāvā spēlē pret "Magdeburg". Viņa komanda cieta zaudējumu ar 2:3, un Ontužāns tika nomainīts 85. minūtē.

"Magdeburg" ir šīs līgas līdervienība, kamēr Ontužāna komanda ieņem 12. vietu un tagad cietusi trīs zaudējumus pēc kārtas.

Cigaņika vārtu guvums