Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 3

Kazakevičs: "Ciklu vērtēju pozitīvi - esam spēruši būtisku soli uz priekšu"

Agris Suveizda

Kazakevičs: "Ciklu vērtēju pozitīvi - esam spēruši būtisku soli uz priekšu"
Dainis Kazakevičs. Foto: LFF

Latvijas futbola izlase 2022. gada Pasaules kausa kvalifikāciju pabeidza ar uzvaru Gibraltārā (3:1), izcīnot otro uzvaru desmit spēlēs un ar deviņiem punktiem finišējot piektajā vietā. Piedāvājam komandas galvenā trenera Daiņa Kazakeviča sacīto pēc spēles.

- Ar ko saistīts tik slikts spēles sākums un kā patika reakcija uz ielaistajiem vārtiem un īpaši tas, ka visus vārtus guva uzbrucēji?
- Domāju, ka, gatavojoties šai spēlei, pirmām kārtām saskārāmies ar divām acīmredzamām problēmām. Savainojumu un diskvalifikācijas dēļ nācās izvēlēties tādu centra pussargu pāri [Igors Tarasovs un Mārtiņš Ķigurs], kas nekad kopā nav spēlējis, un domāju, ka tas bija viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc spēles sākumā centrālajā zonā neizskatījāmies tik pārliecinoši, cik gribētu, un vairākkārt devām Gibraltāra izlasei iespēju veikt kvalitatīvas pārejas no aizsardzības uzbrukumā un apdraudēt mūsu vārtus. Sapratām, ka pēc tam, kad Norvēģijā atstājām diezgan daudz spēku, šī spēle nebūs vienkārša. Tajā pašā laikā mani priecē, ka, lai arī sniegums nebija vispārliecinošākais, izdevās izcīnīt trīs punktus un uzvarēt ar itin pārliecinošu gala rezultātu. Un, kā jau atzīmēji, pluss noteikti ir tas, ka katrs no trim uzbrucējiem izmantoja savu iespēju un guva vārtus. Šodien svarīgākais bija rezultāts. Protams, gribējām to sasniegt ar pārliecinošāku sniegumu, bet tam bija arī objektīvi iemesli, kādēļ ne viss izdevās, kā plānots.

- Ielaistajos vārtos izcēlās Ķigura zaudētā bumba, bet vai arī pārējie spēlētāji atradās tajās pozīcijās, kurās viņiem bija jābūt?
- Ielaistajos vārtos nebija tikai vienas individuālas kļūdas problēma – tas bija pozicionālo kļūdu kopums, kas neļāva arī pareizi noreaģēt uz bumbas zaudējumu. Mums viena treniņa laikā nācās pārslēgties no viena spēles stila, kādā spēlējām pret mūsu grupas vadošajām komandām, uz pavisam citu spēles stilu, kurā mums ir jādominē, daudz jāspēlē ar bumbu, jāievēro pozicionālais līdzsvars, un ne viss šajā sakarā šovakar izdevās – īpaši spēles pirmajā daļā.

- Ņemot vērā, ka vieta tabulā vairs neizšķīrās, vai apsvēri iespēju sākumsastāvā laist arī tādus futbolistus, kuri tajā tikuši retāk, vai tava pieeja ir, ka katrā kvalifikācijas spēlē jāspēlē labākajiem?
- Te ir vairāki apstākļi. Pirmkārt, ceru, ka jūs arī ievērojāt, ka pamatsastāvā devās vairāki spēlētāji, kuri ne vienmēr tajā ir, jo spēlētāju iztrūkums tomēr bija diezgan ievērojams – gan to spēlētāju, kuri nebija pieejami vēl pirms nometnes, gan to spēlētāju, kuri no izsauktajiem nevarēja spēlēt traumas vai diskvalifikācijas dēļ. Mana pieeja neapšaubāmi ir tāda, ka katrā izlases spēlē jāspēlē konkrētajā brīdī visoptimālāk gataviem spēlētājiem ar pilnīgu atbilstību sastāvam. Manā skatījumā, nedosim iespēju spēlēt izlasē vienkārši spēlēšanas pēc – tikai tad, ja spēlētājs ar savu darbu treniņnometnē un iepriekšējās spēlēs ir apliecinājis, ka ir pelnījis šīs spēles minūtes.

- Uzdevums izcīnīt ceturto vietu nav izpildīts. Vai ir paredzēta atskaite valdei, un, ja ir, kādi būs tās pieturpunkti, kādēļ izpildīt uzdevumu neizdevās?
- Tas nav jautājums, kas jāuzdod man. Tas ir jāuzdod valdei, kas izvirzīja uzdevumu un droši vien aicinās mani uz kādu kopsavilkumu par ciklu.

- Kā treneris vērtē ciklu un tajā panākto progresu – vai izlase šobrīd ir tur, kur gada sākumā gribēji, lai tā novembrī būtu?
- Ja runājam no spēles kvalitātes un atsevišķu rezultātu viedokļa, tad noteikti ir sperts solis uz priekšu un daudzi puiši ir progresējuši. Arī komanda kopumā, manuprāt, ir progresējusi. Skaidrs, ka atsevišķu spēļu rezultāti varēja būt arī pozitīvāki un turnīra tabulā izspiest vairāk. Tabulu varēja mainīt kaut vai divas epizodes – spēles izskaņas Melnkalnē un mājās pret Turciju, kuras varēja iedot mazliet citu fonu, bet skaidrs, ka ceļš uz augšu nav vienkāršs. Ņemot vērā rezultātus un spēles kvalitāti iepriekšējā pilnvērtīgajā kvalifikācijas ciklā [domāts "Euro 2020" cikls ar deviņiem zaudējumiem desmit spēlēs – A.S.], esam spēruši būtisku soli uz priekšu un šo ciklu vērtēju pozitīvi gan no komandas snieguma, gan rezultātu, gan spēlētāju izaugsmes viedokļa.

- Ķigurs šajās divās spēles novembrī vidusdaļā pieļāva vairākas rupjas kļūdas, kas pretiniekiem deva pretuzbrukumu iespējas. Šīs epizodes rodas pašpārliecinātības, nejaušības, tehniskā arsenāla vai kāda cita iemesla dēļ?
- Mārtiņš kopumā ir ļoti laba līmeņa spēlētājs un ļoti tehnisks spēlētājs, un esmu viņam pateicīgs par to, ka situācijā, kad mums bija ļoti būtisks iztrūkums balsta zonā, viņš uzņēmās šo lomu. Jā, ne vienmēr nospēlēja tā, kā mēs gribētu, bet viņa stilistika un spēcīgās puses vairāk atbilst uzbrūkošākai pozīcijai – uzbrūkošā centra pussarga pozīcijai. Līdz ar to viņa ierastās darbības šai pozīcijai reizēm bija pārāk avantūriskas, bet noteikti nekritizēšu Mārtiņu par šo spēli. Visiem puišiem teikšu paldies par šo spēli, un tā ir tiesa, ka spēle nebija ideāla un varēja būt labāka gan atsevišķiem spēlētājiem, gan komandai kopumā. Šodien svarīgākais bija rezultāts. Mārtiņam bija kļūdas, un viņš centās tās labot – viņš komandas interesēs nospēlēja neierastā pozīcijā, kas dažās epizodēs pārvērtās ne tik veiksmīgā sniegumā.

- Jau diezgan daudz esam spēlējuši pret šāda līmeņa komandām un vajadzētu būt pieredzei – kādēļ tomēr sanāca sliktas pirmās 20 minūtes? Pat izslēdzot ielaistos vārtus – nevajadzīgi pārkāpumi uzbrukuma zonā, lieki auti un citas epizodes.
- Spēles sākums tiešām nebija pārāk veiksmīgs, un pretiniekiem ļāvām pārāk daudz rīkoties ar bumbu. Vajadzēja spēlēt ciešāk, bet šoreiz tas neizdevās un atsevišķās epizodēs ļāvām pretiniekiem brīvi pieņemt bumbu. Skaidrs, ka pirms spēles prasījām pavisam citu pieeju pozicionālajai aizsardzībai, kompaktumam, agresivitātei, divcīņām un spiediena izdarīšanai, un zinājām pretinieku spēles stilu ar provokācijām un pārkāpumu pelnīšanu. Bija viss kopā – gan tas, ka nebijām pietiekami svaigi, gan tas, ka pietrūka laika pastrādāt vairāk, gan tas, ka vairākās pozīcijās trūka spēles veidotāju, kuri izlases modelī ierasti spēlē pamatsastāvā.

- Pirmkārt, vai treneris var izcelt trīs spēlētājus, kuri šajā ciklā bija neaizstājami un bija komandas līderi? Otrkārt, konkrēti par Krolli, kurš piedalījās visās 10 spēlēs, bet nevienā nedabūja vairāk par 21 minūti: kādēļ tā un vai viņa spēles laiks šajā ciklā bija atbilstošs?
- Šobrīd droši vien neizcelšu nevienu spēlētāju un izcelšu visu komandu kopumā, jo dažādos posmos dažādās spēlēs bija dažādi spēlētāji, kuri deva diezgan lielu ieguldījumu. Tā ka atzīmēšu komandu kopumā un nepāriešu uz personālijām. Kas attiecas uz Raimondu, viņš turpina progresēt un arī šodien ļoti veiksmīgi izgāja uz maiņu. Tāds šobrīd ir mūsu redzējums par viņa spēles laiku, un šis spēles laiks, ja viņš turpinās progresēt, augs. Treneru štāba skatījumā tāds ir pašreizējais minūšu sadalījums starp uzbrucējiem. Vairāk komentējama īsti nav – ja kāds uzskata, ka spēles minūtēm bija jābūt lielākām, tad viņam tas arī droši vien būtu jāstāsta un jāpamato.

- Pēc pirmā puslaika rezultāts bija mūs neapmierinošs 1:1 un veici vienu maiņu pēc pozīcijas. Vai tika izskatīti varianti kādā konkrētā brīdī, rezultātam nemainoties, pāriet uz citu taktiku un izvietojumu, piemēram, spēlēt ar trim uzbrucējiem, vai arī līdz galam biji pārliecināts par šo izvietojumu un šo spēles stilu, ka tas dos rezultātu?
- Taktikas maiņu īsti neplānoju, jo uz rezervistu soliņa izvēles iespēju nebija daudz. Ņemot vērā, ka gan Vladislavs Gutkovskis, gan Roberts Uldriķis spēlēja pirms divām dienām, bija skaidrs, ka mums vajadzēs svaigu uzbrucēju. Variantu ar trim uzbrucējiem neizskatījām, un mums vajadzēja konkrētāk izpildīt to, par ko bijām vienojušies pirms spēles. Un otrajā puslaikā, atskaitot dažas epizodes, mums tas arī izdevās daudz labāk nekā pirmajā puslaikā.

1 2 48 komentāri

     [+] [-]

, 2021-11-17 02:51, pirms pusgada
Vektors pozitīvs

  +4 [+] [-]

, 2021-11-17 02:59, pirms pusgada
Jāatzīst ka kļūdījos sākumā par Daini!Beidzot var bez škrobes un bez kauna skatīties savas izkases spēles,Dainis spiež maksimumu ārā no šī sastāva..jo talanti mums šobrīd ir kādi ir..līdz šim brīdim,Respekts!
Slēpts komentārs: bļāviens-nu
Slēpts komentārs: zaxx

  +1 [+] [-]

, 2021-11-17 07:41, pirms pusgada
Ja sākotnēji izlase spēlē izcili vāji, tad šāds sniegums tiešām izskatās, kā kas ļoti labs. Joprojām uzskatu, ka izlases vadībā šim trenerim nebija jānokļūst, viņš nebija to nopelnījis.

  +6 [+] [-]

, 2021-11-17 08:11, pirms pusgada
Nevis solis,bet solītis Viss pārējais OK.Domāju ,ka tagad galvenais rādītājs būs Nācijas līga un jautājums viens.Vai mēs tuvākajā laikā spēsim izrāpties no tās bedres vienu līgu augstāk.Ja nē,tad....

  -1 [+] [-]

, 2021-11-17 08:14, pirms pusgada
Dainim ir labi palīgi,varbūt arī būs kaut ko iemācījuši.Pahara vadīšanas laikā futbols bija līdzīgs.

  -1 [+] [-]

, 2021-11-17 09:17, pirms pusgada
Beidzu lasit pie "Norvegija atstajam spekus" Triis dienas atjaunoties kermenim izradas nav iespejams, laikam cali skreeja 12h krosu, es saprotu kad parbrauksanas utt, bet tris dienas tas ir normala atstarpite lidz nakosajai spelej.

  +3 [+] [-]

, 2021-11-17 09:31, pirms pusgada
Uzbrukums ir daudz maz vienīgā labi nokomplektētā pozīcija sastāvā, par to varam priecāties un labākais tas ka visi 3 turpina un turpinās progresēt! Pussargi un aizsargi ir mūsu pagrabs, kur pagaidām neredzu nevienu ar ļoti augstām izaugsmes iespējām! Varbūt Ontužāns, bet baigā ticība šim spēlētājam nav…

  +2 [+] [-]

, 2021-11-17 09:35, pirms pusgada
Šajā ciklā esam atraduši/izsijājuši spēlētājus kuri ,kā minimums ir gatavi sisties uz laukuma ,taču daudz jāstrādā pie tehniskā un taktiskā progresa. p.s Vakar izbrīnīja situacija kad bija jāspēle augstā presingā ,daži čaļi manuprāt īsti nesaprot kā un kad tas jādara ,vai nu nav gatavi fiziski to darīt.

  +2 [+] [-]

, 2021-11-17 09:38, pirms pusgada
crushader rakstīja: Beidzu lasit pie "Norvegija atstajam spekus" Triis dienas atjaunoties kermenim izradas nav iespejams, laikam cali skreeja 12h krosu, es saprotu kad parbrauksanas utt, bet tris dienas tas ir normala atstarpite lidz nakosajai spelej.
Protams ,ja tu tādā režīmā spēlē visu sezonu ,tad nav problēmu ... bet mums tak pārceļ čempja spēles deļ eirokausiem ,izlases utt Šeit arī augļi !

  +4 [+] [-]

, 2021-11-17 09:59, pirms pusgada
Nu kopsummā ar mūsu futbolistu resursu (lasīt: prasmēm) nav nemaz tik slikti. Pēdējā piecas spēles bija +/- līmenī bez pazoriem. Kaut ko tomēr Dainis ar palīgiem ir panācis. Kad tika par galveno treneri sākumā gan bija pilnīgs pagrabs ar neizšķirtiem pret tādiem grandiem kā Fēru salas un Andora, bet beigās progress ir.

  -4 [+] [-]

, 2021-11-17 10:17, pirms pusgada
Šī tiešām grandioza, pat vēsturiska uzvara ! Mūsējie sabrauc no malu malām , bet gibraltārieši vairākumā ir lidostas darbinieki , un pēc darba visi dodas uz treniņu blakus esošajā stadionā. Viņi katru dienu ir kopā. Tāpēc nerodas tāda situācija kā Ķiguram ar Tarasovu. Matrevics , Zviedris treniņos slaistās , tāpēc deldē soliņu. Ja Ozols dabūs traumu , tad izsauks Šteinboru. Rezumē: uzdevums nav izpildīts. Katrs sevi cienošs treneris pats atkāptos, un izsniegtu pretinieka vārtsargam prēmiju par ielaisto golu.

  +1 [+] [-]

, 2021-11-17 10:21, pirms pusgada
Progress, protams, ir/ Cigaņikam, Ķiguram un Kamešam abas spēles ļoti viduvējas ...

  -3 [+] [-]

, 2021-11-17 10:42, pirms pusgada
Protams latviesu mentalitate... zaudetaju,paliek pirmspedeja vieta,un ir apmierinats!

  -3 [+] [-]

, 2021-11-17 10:52, pirms pusgada
Lai spertu būtisku soli uz priekšu ir jāizmet šis ieliktenis un jāatrod treneris

  +4 [+] [-]

, 2021-11-17 10:58, pirms pusgada
huy rakstīja: Lai spertu būtisku soli uz priekšu ir jāizmet šis ieliktenis un jāatrod treneris
Cik mēs bieži mainīsim tos trenerus? To jau vajadzēja darīt pēc druasmīgās Nāciju līgas beigām, nevis tagad, kad tiešām ir redzami mazi solīši pareizajā virzienā. Nākamais Nāciju līgas piegājiens būs labs indikators, vai ir progress vai nav. Bez 1.vietas grupā, lai Daiņels necer uz līguma pagarināšanu.

  +2 [+] [-]

, 2021-11-17 10:59, pirms pusgada
specha rakstīja: Progress, protams, ir/ Cigaņikam, Ķiguram un Kamešam abas spēles ļoti viduvējas ...
Cigaņiks neder par spārnu - viņam ir jāspēlē zemāk tā kā klubā. Viņš uzbrukumā vienmēr sabremzē tempu, apstājas, atdod piespēli atpakaļ via pakāš bumub.

  -4 [+] [-]

, 2021-11-17 11:01, pirms pusgada
Nāciju kausam, protams, pie Latvijas izlases un gaidāmo pretinieku līmeņa trenera postenī gribētos Mourinjo, Gvardiolu vai vismaz Maradonu (ja nebūtu nomiris), bet citādi man Daiņa komanda ir iepatikusies. Ja algas pielikumu neprasa, tad lai paliek.

  +1 [+] [-]

, 2021-11-17 11:02, pirms pusgada
bebrs12345678 rakstīja: Uzbrukums ir daudz maz vienīgā labi nokomplektētā pozīcija sastāvā, par to varam priecāties un labākais tas ka visi 3 turpina un turpinās progresēt! Pussargi un aizsargi ir mūsu pagrabs, kur pagaidām neredzu nevienu ar ļoti augstām izaugsmes iespējām! Varbūt Ontužāns, bet baigā ticība šim spēlētājam nav…
Pussargi ir pilnīga bedre, mēs nevienā spēlē nevaram nokontrolēt vai vismaz līdzīgi cīnīties laukuma centrā. Bet, par aizsargiem gan nepiekritīšu - Savaļnieks manuprāt bija cikla labākais spēlētājs. Jurkovksis arī aktīvs, bet pietrūkst kreisā kāja viņam. Centrā arī lielus podus Dubra un co negāž.

     [+] [-]

, 2021-11-17 11:06, pirms pusgada
Nesaprotu,te troļļiem tiešām naudu maksā vai cilvēki ir de.bili no dzimšanas?sasniegts rezultāts,kas pēdējā laikā jau likās utopisks...pie tam ar to pašu spēlētāju resursu kas iepriekšējiem supertreneriem!!!

     [+] [-]

, 2021-11-17 11:18, pirms pusgada
akropole rakstīja: Nesaprotu,te troļļiem tiešām naudu maksā vai cilvēki ir de.bili no dzimšanas?sasniegts rezultāts,kas pēdējā laikā jau likās utopisks...pie tam ar to pašu spēlētāju resursu kas iepriekšējiem supertreneriem!!!
nezināju, ka uzvarēt Gibraltāru un apsteigt tabulā ir kaut kas utopisks
kaut gan pēc izgāztās Nāciju līgas daži laikam tiešām tā domā! pat treneris pats sev sit uz pleca cik viņš ir bijis teicams!

  -3 [+] [-]

, 2021-11-17 11:21, pirms pusgada
Trenerim jāļauj turpināt darbu.pirmkārt tiešām ir rezultāts.otrkārt treneris,neskatoties uz milzīgo nopirktās preses spiedienu,ir att8rijis izlasi no gaisa jaucējiem.šobrīd Dainis izskatās ir ielicis stabilu pamatu turpmākai izaugsmei.

  +2 [+] [-]

, 2021-11-17 11:29, pirms pusgada
zaipis rakstīja: nezināju, ka uzvarēt Gibraltāru un apsteigt tabulā ir kaut kas utopisks
kaut gan pēc izgāztās Nāciju līgas daži laikam tiešām tā domā! pat treneris pats sev sit uz pleca cik viņš ir bijis teicams!
Paskaties LV klubu rezultātus un izlases rezultātus pēdējos gados.tad analizē kas ir utopisks un kas ne.un tu jau kā profesionāls trollis piesienies Gibraltāram.a paņem ničus pret NOR TUR vai Melnkalni.ko tad tos ignorē?

  +1 [+] [-]

, 2021-11-17 11:44, pirms pusgada
akropole rakstīja: Paskaties LV klubu rezultātus un izlases rezultātus pēdējos gados.tad analizē kas ir utopisks un kas ne.un tu jau kā profesionāls trollis piesienies Gibraltāram.a paņem ničus pret NOR TUR vai Melnkalni.ko tad tos ignorē?
tu tak vari sist uz pleca trenerim un izlasei cik uziet un lielīt cik viņi labi, man nav tādas vēlmes.

  +2 [+] [-]

, 2021-11-17 11:55, pirms pusgada
zaipis rakstīja: tu tak vari sist uz pleca trenerim un izlasei cik uziet un lielīt cik viņi labi, man nav tādas vēlmes.
Vai ta tev kāds liek to darīt??
Jā,es vienmēr un visur priecājos par Latvijas sportistu panākumiem.arī progresu uzskatu par panākumu.un uzskatu ka Kazakeviča darbs vērtējams pozitīvi,atšķirībā no divu iepriekšējo ampelmaņu darba.tie laikam bija vairāk otkatu nesēji nekā treneri.sevišķi tas somu dzērājs😀😀😀

  +3 [+] [-]

, 2021-11-17 12:28, pirms pusgada
Jāļauj Dainim strādāt

  -3 [+] [-]

, 2021-11-17 12:31, pirms pusgada
Tā objektīvi skatoties, nerunājot tikai par Kazakeviču, ja LFF grib piesaistīt papildus līdzjutējus futbolam, tad šobrīd der tikai ārzemju speciālists. Gan jau kādu ne Eiropas top līmeņa, bet kvalitatīvu treneri var atrast. Nu ir grūti morāli atbalstīt visu to pēdējo gadu latviešu treneru kopumu, kuri ar neko jēdzīgu pēdējā laikā sportiskajā ziņā nav izcēlušies, ja neskaita savas labās attiecības ar LFF. Tāds kā privātais klubiņš.

  +3 [+] [-]

, 2021-11-17 12:34, pirms pusgada
Izskatās, ka dažs labs loham ir grūti atzīt, ka viņi ir lohi?!
Ja kādam neapmierina tas ko latviešu treneru komanda ar Kazakeviču priekšgalā ir sasnieguši ar šiem spēlētājiem, tad laikam viņiem patika visas tās sagrāves un iesistie trīs vārti visā kvalifikācijas ciklā pie Stajanoviča.
Tomēr vienmēr atceros to austrumu tautu parunu-suņi rej, bet karavāna mierīgi iet tālāk.

  +3 [+] [-]

, 2021-11-17 12:50, pirms pusgada
KristsT rakstīja: Tā objektīvi skatoties, nerunājot tikai par Kazakeviču, ja LFF grib piesaistīt papildus līdzjutējus futbolam, tad šobrīd der tikai ārzemju speciālists. Gan jau kādu ne Eiropas top līmeņa, bet kvalitatīvu treneri var atrast. Nu ir grūti morāli atbalstīt visu to pēdējo gadu latviešu treneru kopumu, kuri ar neko jēdzīgu pēdējā laikā sportiskajā ziņā nav izcēlušies, ja neskaita savas labās attiecības ar LFF. Tāds kā privātais klubiņš.
Tādi kā Soms un Slaviša?

  -1 [+] [-]

, 2021-11-17 12:53, pirms pusgada
skatos ļēpājas padomju latviešiem varen kremt ka uz pasaules ir no viņiem atšķirīgs viedoklis. ļenina mācība vēl dzīva viņu skaidugalvās.

  -1 [+] [-]

, 2021-11-17 12:57, pirms pusgada
NAMEJS 9999 rakstīja: Izskatās, ka dažs labs loham ir grūti atzīt, ka viņi ir lohi?!
Ja kādam neapmierina tas ko latviešu treneru komanda ar Kazakeviču priekšgalā ir sasnieguši ar šiem spēlētājiem, tad laikam viņiem patika visas tās sagrāves un iesistie trīs vārti visā kvalifikācijas ciklā pie Stajanoviča.
Tomēr vienmēr atceros to austrumu tautu parunu-suņi rej, bet karavāna mierīgi iet tālāk.
Nez nez Namej.pārāk liela laikam ir likme.ne jau tikai par Kazakeviču iet runa,bet ari par Ļašenko un valdi.klūpot vienam,līdzi tiks parauti pārējie.tiem,kas raujas pie varas piesedzoties ar kaspariņu ir milzīgi finanšu un ari varas resursi.
Manuprāt LV futbolam šobrīd vitāli svarīgi ir noturēt uzņemto kursu.izskatās ka ne tikai izlases sniegums progresē.ari virslīga Ļašenko laikā ir attīrījusies no vairākām šaubīgām personām.tā ka ir cerība,ka Latvijas futene ies uz augšu.
Bet tie suņi ne tikai ries,viņi kodīs pie pirmās iespējas..

  -2 [+] [-]

, 2021-11-17 13:03, pirms pusgada
😂😂😂
Dažs labs sev vareni glaimo uzskatot savus purkšķus internetā par viedokli.

     [+] [-]

, 2021-11-17 14:11, pirms pusgada
alguns rakstīja: Nevis solis,bet solītis Viss pārējais OK.Domāju ,ka tagad galvenais rādītājs būs Nācijas līga un jautājums viens.Vai mēs tuvākajā laikā spēsim izrāpties no tās bedres vienu līgu augstāk.Ja nē,tad....
Vienu līgu augstāk vajadzētu tikt. Bet citādi - nekas jau Latvijas futbolā nav radikāli mainījies uz labo pusi, lai mēs varētu cerēt uz izlases nepārtrauktu kāpumu.

  -1 [+] [-]

, 2021-11-17 14:13, pirms pusgada
cik daudz rakstu bija pret Kazakēviču, bet nevar noliegt - vai nu viņam veicas, vai kā, bet rezultāti ir labāki
1 2 48 komentāri