Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:119, Did:0, useCase: 3

Infantīno nosargā vietu FIFA prezidenta krēslā

Emils Ozerinskis

Infantīno nosargā vietu FIFA prezidenta krēslā
Džanni Infantīno. Foto: LFF

LETA--AFP/DPA. Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidenta amatā ceturtdien pārliecinoši pārvēlēts šveicietis Džanni Infantīno.

52 gadus vecais šveicietis bija vienīgais prezidenta amata kandidāts. Šajā postenī viņš atrodas kopš 2016. gada februāra, kad amatā nomainīja aizdomās par nelikumīgiem darījumiem turēto citu Šveices funkcionāru Jozefu Blateru.

Šī ir pirmā Infantīno pārvēlēšana FIFA prezidenta amatā un pēc FIFA statūtiem viņš varēs piedalīties prezidenta vēlēšanās kā kandidāts arī laika posmā no 2027. līdz 2031. gadam.

Ne visas 211 FIFA dalībvalstis vēlējās redzēt Infantīno prezidenta krēslā, ieskaitot Vācijas, Norvēģijas un Zviedrijas Futbola federācijas. Tomēr amatu viņš nosargāja pārliecinoši.

"Ļaujiet man jums visiem pateikties," FIFA delegātus kongresā pēc pārvēlēšanas uzrunāja organizācijas prezidents. "Tiem daudzajiem, kuri mani mīl, un arī tiem dažiem, kas ienīst. Es jūs visus mīlu!"

"Būt par FIFA prezidentu ir liels gods, bet arī milzu atbildība," sacīja Infantīno. "Jūs varat turpināt paļauties uz mani."

FIFA kongresā Ruandā Infantīno arī paziņoja, ka nākamo četru gadu laikā organizācijas ieņēmumiem jāsasniedz 11 miljardus ASV dolāru. Iepriekšējā četru gadu ciklā šī summa bija 7,5 miljardi ASV dolāru.

Izmantotie resursi:
https://www.leta.lv/

     [+] [-]

, 2023-03-16 12:36, pirms 5 dienām
man tas viss ir infantīno...
Nauda tomēr smird ...
suņi to saož...
ļaudis arī ...

     [+] [-]

, 2023-03-16 13:34, pirms 5 dienām
It kā viņu varēja nepārvēlēt. Viss ir ļoti labi ieeļļots, it sevišķi FIFA un UEFA.