Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 3

Vujovičs: ''Mača gaita pilnībā mainījās pēc epizodes, kurā bija jāfiksē spēle ar roku''

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Vujovičs: ''Mača gaita pilnībā mainījās pēc epizodes, kurā bija jāfiksē spēle ar roku''
Vasko Vujovičs. Foto: LFF

Latvijas telpu futbola izlase šovakar zaudēja Slovākijai un nekvalificējās Elites kārtai. Pēc spēles Latvijas Futbola federācijai komentārus sniedza valstsvienības galvenais treneris Vasko Vujovičs un viens no līderiem Matīss Babris.

Iepriekš vēstījām, ka Latvijas telpu futbola izlase šovakar Jelgavā ar 1:4 atzina Slovākijas pārākumu, noslēdzot dalību 2024. gada Pasaules kausa kvalifikācijā.

''Ja spēle Vācijā mums patiešām neizdevās un tajā nekas nesanāca, šovakar sniegums bija daudz labāks. Iespējams, pret Vāciju mums traucēja turienes laukums un spiediens uz spēlētājiem, tomēr šodien viņi cīnījās ar enerģiju. Mums bija iespējas, kuras neizmantojām. Pretinieki savas iespējas spēja realizēt, bet mača beigās spēles gaita pilnībā mainījās pēc epizodes, kurā, manuprāt, bija jāfiksē spēle ar roku. Bet noticis, kas noticis. Nevaru teikt, ka esmu neapmierināts, jo spēlētāji atdeva visu, kas viņiem bija. Gribējām būt agresīvi un drosmīgi, un to spēlētāji nodemonstrēja. Mums priekšā ir daudz vietas izaugsmei,'' pēc mača federācijas mājaslapā citēts Latvijas telpu futbola izlases galvenais treneris Vasko Vujovičs.

''Paldies visiem, kuri atnāca mūs atbalstīt klātienē, un paldies puišiem par atdevi. Mēs šo atbalstu dzirdējām un novērtējam! Nevienam nav kauns par to, ko mēģinājām paveikt. Šobrīd slovāki ir par mums mazliet spēcīgāki, tomēr mēs centāmies viņus noskriet, un beigās jau viņiem bija grūti ar savu īso sastāvu tikt galā. Centāmies spēlēt pēc iespējas tuvāk un neļaut elpot. Gaidījām savas iespējas. Viss bija mūsu rokās. Bija iespējas, taču šoreiz veiksme līdz galam nebija mūsu pusē. Šobrīd mēs tikai veidojam savu rokrakstu galvenā trenera vadībā. Ja mēs pie šīs sistēmas turpināsim strādāt, iespēju uzvarēt mums būs daudz vairāk,'' sacīja Latvijas izlases līderis Matīss Babris.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/14665/vujovics...