Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2921, Did:0, useCase: 0

Van Deiks nepalīdzēs Nīderlandei Eiropas čempionātā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Van Deiks nepalīdzēs Nīderlandei Eiropas čempionātā
Virdžils van Deiks. Foto: Imago Sport/Scanpix

Anglijas Premjerlīgas komandas ''Liverpool'' aizsardzības balsts Virdžils van Deiks paziņojis, ka oktobrī gūtās ceļgala krustenisko saišu traumas dēļ nepalīdzēs Nīderlandes izlasei gaidāmajā 2020. gada Eiropas čempionātā, kurš notiks no 11. jūnija līdz 11. jūlijam. Turnīrs tika pārcelts par gadu Covid-19 pandēmijas dēļ.

Viens no ''Liverpool'' līderiem un aizsardzības balstiem Virdžils van Deiks guva ceļgala krustenisko saišu traumu mačā pret ''Everton'', kad viņu soda laukumā nogāza vārtsargs Džordans Pikfords. Sezona holandietim ar to bija beigusies, kamēr ''Liverpool'' šī ir neveiksmīga sezona.

Jau no 11. jūnija līdz 11. jūlijam notiks 2020. gada Eiropas čempionāts, kurš Covid-19 pandēmijas dēļ tika pārcelts par gadu. Nīderlande tajā ielozēta C grupā kopā ar Austriju, Ziemeļmaķedoniju un Ukrainu. Šodien kļuvis zināms, ka van Deiks nespēlēs čempionātā. ''Ar visu, kas noticis, jūtu, ka pareizāk būtu nespēlēt Eiropas čempionātā. Starpsezonā visus pūliņus veltīšu pēdējam rehabilitācijas posmam. Mērķis ir atgriezties komandas rindās uz pirmssezonas nometni,'' par sava lēmuma motivāciju skaidroja futbolists.

''Esmu apbēdināts, ka nevarēšu palīdzēt savas valsts izlasei turnīrā. Esošie apstākļi ir tādi, kādi ir, un tie mums visiem ir jāpieņem. Uzskatu, ka, raugoties ilgtermiņā, šis ir pareizais lēmums. Ļoti grūts, taču esmu mierā ar to,'' turpināja 29 gadus vecais aizsargs.

Nīderlandes izlases sastāvā van Deiks ir nospēlējis 24 spēles, kuru laikā izcēlies ar trim precīziem sitieniem. 2018./2019. gada sezonā futbolists tika atzīts par sezonas labāko spēlētāju Anglijas Premjerlīgā un UEFA vērtējumā.

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/football/...