Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:128, Did:0, useCase: 3

"West Ham United" akceptē UEFA sankcijas

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

"West Ham United" akceptē UEFA sankcijas
Foto: Reuters/Scanpix

LETA--DPA. Anglijas futbola premjerlīgas klubs Vesthemas "United" ir akceptējis Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) sankcijas, kas liedz Vesthemas kluba faniem apmeklēt nākamo vienības izbraukuma spēli pret Vīnes "Rapid" UEFA Eiropas līgā.

Liels kluba fanu skaits, kas bez biļetēm ieradās uz Vesthemas komandas Eiropas līgas izbraukuma spēli pret "Genk" no Beļģijas, radīja nekārtības un bez biļetēm iekļuva stadionā.

UEFA Kontroles, ētikas un disciplīnas nodaļa par diviem pārkāpumiem piešķīra arī naudas sodu par kopējo summu 34,5 tūkstoši eiro. Viens no pārkāpumiem bija par līdzjutēju nemieriem un otrs par to, ka viesu komandas fani spēles laikā mētājās ar dažādiem priekšmetiem.

Vesthemas vienība 25.novembrī būs spiesta spēlēt viesos pret Vīnes "Rapid" bez saviem atbalstītājiem.

"Pierādījumi rāda, ka tikai neliels skaits līdzjutēju Beļģijā ieradās bez biļetēm un iekļuva stadionā nelegāli," teikts Vesthemas kluba paziņojumā. "Neskatoties uz to, ka akceptējam sankcijas, esam sarūgtināti par lēmumu, kuru saņēmām 11 dienas pēc spēles un tikai nedēļu pirms mača pret Vīnes "Rapid"."

"United" Eiropas līgā aizvadītajās četrās spēlēs ir izcīnījusi desmit punktus un atrodas H grupas līderpozīcijās.