Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:117, Did:0, useCase: 3

Jūrmalas kausu pludmales futbolā izcīna ''Kreiss''

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Jūrmalas kausu pludmales futbolā izcīna ''Kreiss''
Foto: RFF

Par Jūrmalas kausa ieguvējiem kļuvuši “Kreiss” pludmales futbolisti, kas finālā spraigā cīņā ar rezultātu 2:1 pārspēja priekšsacīkšu labāko komandu FK “BEITAR”. Mačā par trešo vietu “BFS Atlas/Ropaži SC” tikai pēcspēles sitienu sērijā (6:5) pieveica “PFD”.

Sestdien, 6.augustā, desmit komandas, tostarp sacensību debitanti “Ziemeļblāzma”, tikās priekšsacīkšu trešā posma ietvaros, noskaidrojot tās astoņas komandas, kas dienu vēlāk turpināja cīņu par kausu. Trešajā posmā triumfēja “New Project” vienība, aiz sevis atstājot FK “BEITAR” un “PFD” komandas.

Pieminēšanas vērta ir “Beerhouse No1” izcīnītā sestā vietā, ar ko pērnās sezonas trešās vietas ieguvējiem izrādījās par maz, lai kvalificētos finālposmam – no kārotās septītās-astotās vietas, ko dalīja “FREE” un “Baltic XL” vienības, šķīra pieci punkti.

Trešā posma labākie spēlētāji, kā ierasts, tika apbalvoti ar “Sportland” dāvanu kartēm: labākais vārtsargs - Aivis Poklikajevs (“New Project”), labākais laukuma spēlētājs - Edgars Rubenis (“PFD”).

Finālposmā vispirms komandas, sadalītas pēc sportiskā principa, sacentās viena apļa turnīrā divu apakšgrupu ietvaros.
A grupā, izcīnot uzvaras visus trīs mačos, pārliecinoši triumfēja vēlākie kausa ieguvēji “Kreiss”, aiz sevis atstājot FK “BEITAR”, “PPFK Joga Bonita” un “Baltic XL” vienības, savukārt B grupā “PFD” un “BFS Atlas/Ropaži SC” komandas finišēja ar vienādu punktu skaitu – septiņiem, līdz ar to pirmās vietas noteikšanai talkā bija jāņem papildrādītājs – kopējā vārtu attiecība, kas labāka izrādījās “PFD” vīriem. Trešo vietu ieguva “FREE”, bet ceturto pavisam negaidīti – “New Project”.

Nepiekāpīgas cīņas bija vērojamas abos pusfinālos. Tā “Kreiss” ar 2:0 pārspēja “BFS Atlas/Ropaži SC”, bet FK “BEITAR” tikai ar vienu vārtu pārsvaru pieveica “PFD” – 2:1. Ne mazāk sīvas izrādījās noslēdzošās spēles par vietām. Mačā par trešo vietu un pēdējo medaļu komplektu ropažnieki divas reizes izvirzījās vadībā, abos gadījumos izceļoties lietuviešu leģionāram Mantas Makutunovičium, bet sāncenši abas reizes prata atspēlēties. Līdz ar to uzvarētājs tika noteikts pēcspēles sitienu sērijā, kurā ar 6:5 veiksmīgāki izrādījās “BFS Atlas/Ropaži SC” spēlētāji.

Finālā ar dubli atzīmējās Romāns Rožkovskis, uz ko “BEITAR” prata atbildēt ar tikai vienu Maksima Seņa precīzu sitienu, līdz ar to uzvaru 2:1 izcīnīja un uzvarētāju kausu virs galvām varēja celt “Kreiss” vīri!

Finālposma labākie spēlētāji tika apbalvoti ar “Sportland” dāvanu kartēm: labākais vārtsargs - Marks Bogdanovs (“Kreiss”), labākais laukuma spēlētājs - Maksims Seņs (FK ”BEITAR”).

Tāpat tika noteikta turnīra simboliskā izlase: laukuma spēlētājs - Vlads Rimkus (“Kreiss”), laukuma spēlētājs - Maksims Seņs (FK ”BEITAR”), laukuma spēlētājs - Ivans Jeļica (“BFS Atlas/Ropaži SC”), laukuma spēlētājs - Edgars Rubenis (“PFD”), vārtsargs - Sergejs Titovs (“PFD”), treneris - Andrejs Bernatovičs (FK ”BEITAR”).

Ar specbalvu tika godināts arīdzan vēl viens vārtsargs – Artjoms Križanovskis (FK ”BEITAR”).

Informāciju sagatavoja:
Kaspars Lakševics
RFF