Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:125, Did:0, useCase: 0

CONCACAF diskvalificē Surinamas viceprezidentu par naudas dalīšanu pretiniekiem

Rolands Eliņš

CONCACAF diskvalificē Surinamas viceprezidentu par naudas dalīšanu pretiniekiem
Ronnijs Brunsvijks. Foto: NY Times

Ziemeļamerikas futbola konfederācija (CONCACAF) uz trim gadiem no visām ar futbolu saistītām aktivitātēm diskvalificējusi Ronniju Brunsvijku, Surinamas viceprezidentu, kurš šonedēļ 60 gadu vecumā piedalījās CONCACAF līgas spēlē un pēc tās tika nofilmēts pretinieku ģērbtuvēs, izdalot viņiem banknotes. Tāpat no turnīra izslēgtas abas komandas.

"Inter Moengotapoe" komandas īpašnieks Ronnijs Brunsvijks plašāku sporta sabiedrības uzmanību izpelnījās šonedēļ, kad piedalījās CONCACAF līgas (otrs spēcīgākais klubu turnīrs reģionā) spēlē, kurā viņa komanda ar 0:6 zaudēja Hondurasas komandai "Olimpia". 60 gadus vecais Brunsvijks nospēlēja lielāko daļu mača un bija komandas kapteiņa godā.

Brunsvijks, kurš par Surinamas viceprezidentu kļuva šogad, jau iepriekš bijis iesaistīts dažādos atgadījumos, kas nav savienojami ar sportiskajiem principiem – pirms vairākiem gadiem viņš vietējā līgā pretinieku spēlētājiem draudēja ar šaujamieroci, bet citā reizē tika diskvalificēts par draudēšanu tiesnesim.

Tagad viņš iekūlies nepatikšanās, jo ar spēli pret "Olimpia" (neskatoties uz lielo zaudējumu 0:6) bija tik ļoti apmierināts, ka pēc tās iegāja pretinieku ģērbtuvēs un izdalīja pretinieku komandas spēlētājiem un kolektīvam naudu, kas tika nofilmēts un izvietots sociālajos tīklos.

Joki vai nē, bet maksāšana pretinieku komandai uzreiz pēc spēles, protams, ir klajš starptautisko futbola noteikumu pārkāpums, un CONCACAF šajā sakarā ierosināja disciplinārlietu, pieprasot no abām komandām paskaidrojumus.

Pēc to saņemšanas CONCACAF nebija apmierināta un paziņoja, ka rupji pārkāpti sportiskie principi, gan naudu pasniedzot, gan pieņemot. Par to no līgas šīs sezonas izslēgtas abas komandas.

Savukārt Brunsvijkam pašam tikusi diskvalifikācija uz trim gadiem no visām futbola aktivitātēm.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/soccer/surinam...

     [+] [-]

, 2021-09-26 13:31, pirms 3 nedēļām
Vismaz prezidents nopietni domā par futbolu. Grib katrā spēlē, lai uzvar. Tas viss Surinamā.

     [+] [-]

, 2021-09-26 13:44, pirms 3 nedēļām
Nu šim es atdotos četrrāpus