Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 3

Ten Hags nebaidās zaudēt darbu Sautgeitam: "Man vienalga par visām baumām"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Ten Hags nebaidās zaudēt darbu Sautgeitam: "Man vienalga par visām baumām"
Eriks ten Hags. Foto: AFP/Scanpix

Anglijas Premjerlīgas kluba Mančestras "United" galvenā trenera amata sakarā piesaukts Anglijas izlases vadītājs Garets Sautgeits, bet pašreizējais "United" treneris Eriks ten Hags norādīja, ka sen iemācījies sadzīvot ar visām baumām.

Mančestras "United" jaunie īpašnieki ir augstās domās par Anglijas valstsvienības trenera Gareta Sautgeita spējām, un viņa vārds vairākkārt izskanējis ar iespēju pārņemt titulēto un bagāto klubu. Tomēr nākamās sezonas plāns tiek sastādīts ar Erika ten Haga gādību. Arī pats speciālists norādīja, ka nesatraucas par baumām.

"Kad strādā Mančestras "United", vienmēr apkārt būs troksnis un baumas. Ap komandu, treneriem, spēlētājiem. Vienmēr būs problēmas. Medijiem patīk spekulācijas, bet mums ir dažādas intereses un dažādi skatu punkti. Mēs domājam par to, lai komanda spēlētu labāk. Jā, man vienalga par baumām," preses konferencē teica ten Hags.

"Pie trokšņa pieradu jau laikā, kad strādāju Amsterdamas "Ajax". Kad strādā futbola piramīdas augšā, tad pierodi pie trokšņa. Man vienalga, spēlētājiem ir vienalga," pauda ten Hags, kurš par "United" galveno treneri kļuva 2022. gada aprīlī.

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/football/...