Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 3

Klops nosauc UEFA Nāciju līgu par visbezjēdzīgāko turnīru futbolā

Rolands Eliņš

Klops nosauc UEFA Nāciju līgu par visbezjēdzīgāko turnīru futbolā
Jirgens Klops. Foto: AFP/Scanpix

Pēc vakardien izcīnīta neizšķirta pret Mančestras „City” Anglijas Premjerlīgas kluba „Liverpool” galvenais treneris Jirgens Klops izteica prieku par sezonas sākuma rezultātiem, kā arī pauda nožēlu, ka tagad viņa futbolistiem jādodas pie izlasēm spēlēt Nāciju līgā, ko Klops uzskata par bezjēdzīgu pasākumu.

„Ja kāds man iepriekš teiktu, ka pēc astoņām kārtām esam ieguvuši 20 punktus, es paskatītos uz spēļu kalendāru un teiktu, ka esmu ar mieru. Uzreiz varat patīt laiku uz priekšu, sāksim ar punktiem no devītās spēļu kārtas,” atzinību savai komandai par paveikto izteica Jirgens Klops.

Liverpūles komanda nupat kā noslēdza ļoti saspringtu trīs nedēļu ciklu, kurā aizvadīja sarežģītas Premjerlīgas, Līgas kausa un Čempionu līgas spēles, gandrīz nemitīgi spēlējot pret klubiem, kas atrodas tuvu galvgalim Eiropas futbola hierarhijā. Klops pauda nožēlu, ka uzreiz pēc šī kalendāra pieveikšanas komandas sastāvs uz laiku pajuks.

„Puišiem tagad diemžēl jādodas projām pie savām izlasēm, lai aizvadītu spēles UEFA Nāciju līgā – bezjēdzīgākajā turnīrā futbolā,” izteicās Klops. „Un mums atliek tikai cerēt, ka viņi atgriezīsies veseli un bez savainojumiem, lai varētu piedalīties tādos vienkāršos turnīros kā Premjerlīga un Čempionu līga.”

Klops atgādināja par savu viedokli, ka futbola vadošajām organizācijām jāsāk domāt par spēlētāju noslodzi: „Man vienreiz vaicāja, vai spēles līmeni iespaidoja valdošā intensitāte. Bet jau pašā jautājumā ir paslēpta kritika – ja spēlētājs būtu svaigāks, viņš nospēlētu labāk. Ja vēlaties redzēt svaigākus futbolistus, dodiet viņiem vasaras pārtraukumu. Šovasar, piemēram, Džordanam Hendersonam tas bija divas nedēļas ilgs.”

„Taču tāda ir situācija,” atzina Klops. „Spēlētāja došanās prom nav problēma pati par sevi, taču tagad, kad piezvanu kādas izlases galvenajam trenerim ar lūgumu neizsaukt kādu konkrētu spēlētāju, viņš man atbild, ka arī uz viņu tiek tiek izdarīts spiediens, jo jāspēlē Nāciju līgā. Īsti nezinu, ko vispār var iegūt šajā līgā var iegūt, taču tur ir fināls nākamajā vasarā, tā ka...”

UEFA Nāciju līga aizvada savu pirmo sezonu, un tā tika ieviesta kā sava veida aizvietotāja izlašu pārbaudes spēlēm. Atbildot uz Klopa jautājumu – šajā turnīrā tiek sadalīts balvu fonds 76 miljonu eiro vērtībā, kas, protams, uz Premjerlīgas un ČL mērogiem nav nekas īpašs, kā arī tiek sadalītas četras no 24 ceļazīmēm uz „Euro 2020” finālturnīru.

Izmantotie resursi:
Jurgen Klopp dubs Nations League senseless...

  +2 [+] [-]

, 2018-10-08 14:00, pirms 4 gadiem
Nju ja un Pool uz izlasēm varētu deleģet pat 16 spelētajus.Pec tada grafika būs grūti viņiem sezonas turpinajumā

     [+] [-]

, 2018-10-08 14:01, pirms 4 gadiem
Trenē CL klubu. Laikam ar Liverpool labu spēļu daudz.

     [+] [-]

, 2018-10-08 14:13, pirms 4 gadiem
Witslenamitea rakstīja: Nju ja un Pool uz izlasēm varētu deleģet pat 16 spelētajus.Pec tada grafika būs grūti viņiem sezonas turpinajumā
Šveicē Xamax pēc Oša izsaukuma uz Latvijas izlasi viņu ielik pamatsastāvā komandā. Kaut kur citur Eiropā Nāciju līga ir populāra.

     [+] [-]

, 2018-10-08 14:28, pirms 4 gadiem
emocionāli, bet piekrītu - es saku tās ir centralizēti organizētas pārbaudes spēles, kas neko neizšķir, pieredzes krāšana

  +1 [+] [-]

, 2018-10-08 15:30, pirms 4 gadiem
Kā gan kauss ar tik aizraujošiem un fascinējošiem mačiem kā Andora - Latvija, Sanmarino-Moldova vai Gibraltārs - Lihtenšteina var būt bezjēdzīgs?

Tas ir absurds (ka klubiem uz tādiem mačiem jālaiž pašu algotie spēlētāji), bet ne bezjēdzība.

     [+] [-]

, 2018-10-09 09:41, pirms 4 gadiem
Absurda ir arī ideja, ka spēlētāju vienīgais pienākums ir pārstāvēt savu klubu. Ja tā būtu, tad būtu jāatceļ izlašu spēles kā tādas.

Eiropas līgu gan Anglijā arī uzskata par bezjēdzīgu.

Bezjēdzīgs turnīrs manā vērtējumā ir Līgas kauss.

Tālu var aiziet tā domājot, cik viss bezjēdzīgs.

     [+] [-]

, 2018-10-09 10:42, pirms 4 gadiem
Mums tā bija vienīgā iespēja tikt uz EURO2020
Bagātos tas traucē