Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

"Liverpool" neatļauj Salāham piedalīties olimpiskajās spēlēs

Rolands Eliņš

"Liverpool" neatļauj Salāham piedalīties olimpiskajās spēlēs
Mohameds Salāhs. Foto: PA Wire/PA Images/Scanpix

Ēģiptes olimpiskās izlases sastāvā nav iekļauta šīs valsts lielākā futbola zvaigzne Mohameds Salāhs. Izlases vadība pie tā vaino viņa pārstāvēto klubu "Liverpool".

Olimpisko spēļu futbola turnīrs nav iekļauts FIFA starptautisko spēļu kalendārā, jo tehniski skaitās kā jauniešu turnīrs, proti, tajā piedalās U23 izlases, kurās var pieteikt trīs vecākus spēlētājus. Taču viņu pārstāvētajiem klubiem nav obligāta pienākumu vecākos spēlētājus palaist uz turnīru.

Par "Liverpool" nevēlēšanos ļaut Mohamedam Salāham doties uz olimpiskajām spēlēm, kurām kvalificējusies arī Ēģiptes izlase, bija ziņots jau iepriekš, taču pats Salāhs esot vēlējies to panākt un Ēģiptes izlasē viņu joprojām gaidīja.

Ēģiptes izlases treneris Hosam el Badri piektdien nosauca savas izlases sastāvu un tajā vairs Salāham vietu neatstāja. Kā viņš paskaidroja savas valsts medijiem, "Liverpool" bija darījusi skaidri zināmu, ka neatbalsta Salāha spēlēšanu olimpiskajās spēlēs.

Olimpiskās spēles noslēgsies tikai nedēļu pirms Anglijas Premjerlīgas jaunās sezonas sākuma, turklāt "Liverpool" arī ir ņēmusi vērā, ka šosezon gaidāms arī Āfrikas kauss, kas, visticamāk, nozīmē, ka Salāhs janvārī būs kopā ar izlasi.

Izmantotie resursi:
https://www.rte.ie/sport/soccer/202...

     [+] [-]

, 2021-07-03 19:05, pirms 3 mēnešiem
Nigeram nepaveicās

  +1 [+] [-]

, 2021-07-03 19:23, pirms 3 mēnešiem
Pedri no Barcas gan iekļāvuši Olimpiskajā izlasē,lai gan Barcas vadība esot bijusi kategoriski pret,kāda nu katras valsts federācijām tā vara.

     [+] [-]

, 2021-07-06 14:28, pirms 2 mēnešiem
Skarbi, neļaut sportistam piedalīties OS
Naudas maisiem nekādu dzīves vērtību, tikai nauda.
It kā Liverpūlei spēlētāju trūktu. Dažas spēles var izlaist, vai uz maiņu nākt.