Haselbainks pielicis punktu savai karjerai
Surinamā dzimušais Nīderlandes futbolists Džimijs Floids Haselbainks nolēmis beigt profesionālā futbolista karjeru pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem noslēgt līgumu ar kādu futbola klubu.
Džimijs iepriekšējo sezonu pavadīja Velsas klubā "Cardiff", taču sezonas izskaņā kluba vadība nolēma lauzt līgumu ar viņu, jo uzskatīja, ka futbolists nav attaisnojis viņu cerības. Pats futbolists izteica vēlmi palikt komandā, taču kluba vadība atteicās parakstīt līgumu ar viņu. Vasarā klīda baumas, ka Haselbainks varētu pievienoties "Norwich" komandai, taču tas nenotika.
Pēc neveiksmīgiem jauna kluba meklējumiem Haselbainks nolēmis pielikt punktu savai 18 gadus ilgušajai karjerai. Šo 18 gadu laikā Džimijs paspēja uzspēlēt deviņu dažādu klubu rindās. Savu profesionālo karjeru viņš uzsāka 18 gadu vecumā, kad spēlēja "AZ Alkmaar" kluba rindās.
Pirmās sezonas uzbrucējam izdevās nepārāk veiksmīgas, jo viņš nespēja izcelties ar rezultatīvu spēli, tādēļ kluba vadība nolēma nepagarināt līgumu ar viņu. Vienu brīdi Džimija karjera bija tuvu tās beigām, jo futbolists nespēja noslēgt līgumu ar profesionālu klubu, taču vēlāk viņam izdevās noslēgt līgumu Portugālē, kur viņu pamanīja "Boavista" kluba vadība. Tieši šajā klubā Haselbainks atvērās, 29 spēlēs gūstot 20 vārtus.
Haselbainks aizvadīja divas izcilas sezonas Anglijas klubā "Leeds United", taču Līdsas kluba vadība, pat neskatoties uz lielisko uzbrucēja sniegumu, nolēma nepagarināt līgumu ar futbolistu [klubs nebija apmierināts ar Haselbainka līguma prasībām]. Savas karjeras turpinājumā Nīderlandes izlases spēlētājs spēlēja gan Madrides "Atletico" (34 spēlēs 24 vārti), gan Londonas "Chelsea" (136 spēlēs 70 vārti), gan arī "Middlesbrough", kā arī "Charlton Athletic" komandās. Savā pēdējā sezonā , pārstāvot Kārdifas klubu, Džimijs aizvadīja 36 spēles un guva septiņus vārtus. Tāpat viņa kontā arī 23 spēles Nīderlandes izlasē, kurās viņš pamanījās gūt deviņus vārtus.
Izmantotie resursi:
skysports.com
+3 [+] [-]
+2 [+] [-]
slikti meklējis klubu ja neatrada
+15 [+] [-]
-3 [+] [-]
+6 [+] [-]
+4 [+] [-]
p.s. Atletico vinjs guva 32 vārtus 41 spēlē! un chelsea 176 spēlēs 86 vārtus! vārtus.
+2 [+] [-]
+3 [+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Bet vispār varēja pamēģināt kkur AAE, Katarā, Bahreinā - varētu labi nopelnīt (domāju labāk nekā Krievijā, kur vēl ir arī skinhedu moments).
[+] [-]