Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 0

Mančestras "United" atspēlēšanās statistika izbraukuma spēlēs iespaido

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Mančestras "United" atspēlēšanās statistika izbraukuma spēlēs iespaido
Ū.G.Sūlšērs. Foto: Reuters.

Saistībā ar Mančestras “United” atspēlēšanos viesos rodas divi jautājumi - vai Ūle Gunnars Sūlšērs ir ģēnijs pārtraukumā, ka spēj tā mainīt spēles gaitu, vai arī amatieris pirms spēles, ka komanda tik bieži nonāk zaudētājos? Neatkarīgi no tā, kā to pagriež, “United” atspēlēšanās statistika viesos šajā sezonā ir iespaidīga.

Pagājušo svētdien izbraukuma spēlē pret “AstonVilla” Mančestras klubs desmito reizi šajā sezonā viesos nonāca zaudētājos, bet, kā daudzas reizes iepriekš, Sūlšēra trenētā komanda arī pirms divām dienām spēja mainīt spēles gaitu un rezultātu sev par labu otrajā puslaikā. “United” beigās svinēja salīdzinoši pārliecinošu uzvaru pār “Aston Villu”, tādējādi četras spēles līdz sezonas beigām nostiprinoties otrajā pozīcijā un neļaujot Mančestras "City" priekšlaicīgi tikt kronētiem par čempioniem.

Mančestras kluba atspēlēšanās viesos ir bijusi neparasta, jo deviņas reizes viņi ir atspēlējušies un uzvarējuši pēc tam, kad bija nonākuši iedzinējos. “Brighton”, “Newcastle”, “Everton”, “Southampton”, “West Ham”, “Sheffield United”, “Fulham”, “Tottenham” un tagad arī “Aston Villa” futbola klubu zālienos “United” futbolisti ir spējuši lauzt spēles gaitu. Šāda statistika nenoliedzami pievērš uzmanību, jo ir iespaidīga. Var tikai spekulēt par to, kas notiek pārtraukumos un kā tieši tos izmanto Sūlšērs, kā arī par to, ko norvēģis saka saviem padotajiem pirms spēles. Pats Sūlšērs izteicās, ka tas ir saistīts ar komandas labo fizisko sagatavotību. “Mēs esam tik labā fiziskā formā, ka varam izturēt spēli visā tās garumā.” Tādējādi treneris noņem spekulācijas par komandas stingro sapurināšanu pārtraukumos.

Premjerlīgas līderiem Mančestras “City” ir palikušas trīs spēles, kamēr “United” vēl četras cīņas priekšā, taču gaiši zilie ir vadībā ar desmit punktu pārsvaru. Tāpēc “United” izredzes un čempionu titulu ir ārkārtīgi minimālas. Faktiski ir jānotiek brīnumam, lai “City” nekļūtu par čempioniem. Tikmēr trešajā vietā esošā “Chelsea” atpaliek sešus punktus un ir nospēlējusi par vienu spēli vairāk, tāpēc “United” otrā vieta izskatās samērā droša.

Šovakar Mančestras “United” aizvadīs svarīgu mājas spēli pret 4.vietā esošo “Leicester”, kam ir par septiņiem punktiem mazāk un par vienu spēli vairāk.

     [+] [-]

, 2021-05-11 17:05, pirms mēneša
Fergusona skola