Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 3

Abas Salaspils komandas sasniegušas pusfinālu

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Abas Salaspils komandas sasniegušas pusfinālu
Publicitātes foto

Salaspils Frisbija kluba vīriešu komanda "Salaspils WT" un meiteņu "Salaspils FK" šodien izcīnīja divas uzvaras Zviedrijas turnīrā "Hello Stockholm", iekļūstot pusfinālā. Rīgas "Hardcore Ultimate" turpina cīņu par piekto vietu. Turnīrs turpināsies rīt, būs arī video tiešraides.

"Salaspils FK" meitenes svētdien pulksten 11.30 pēc Latvijas laika pusfinālā spēkosies ar Krievijas "Brilliance", savukārt pulksten 12.30 Salaspils vīriešu komanda atkārtoti tiksies ar Igaunijas, Dānijas un Francijas apvienoto "Guns Out" vienību. Abas spēles varēs vērot tiešraidē. Rīgas "Hardcore Ultimate" pulksten 11.00 pēc Latvijas laika spēkosies ar "Ol’ Dirty Bastards". Arī šī spēle tiks translēta tiešraidē.

"Salaspils FK" pērn ierindojās 2. vietā, bet pirms gada kļuva par čempioni. Savukārt "Salaspils WT" ir vienīgā komanda, kas kopš turnīra pirmsākumiem 2014. gadā ik gadu ir spējusi kāpt uz goda pjedestāla, pērn izcīnot čempiones titulu.

Saite uz tiešraidēm: ŠEIT

Turnīra mājaslapa: ŠEIT

Turnīra Facebook lapa: ŠEIT

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |